Rozkład jazdy ZTM Poznań
Kiekrz/SanktuariumKiekrzKiekrz, gm. Rokietnica, pow. poznański834Żydowo/Pętla
Rozkład jazdy
piątki
4
552 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Przecław/Pętla
6
738
8
9
10
11
12
13
1443
1516
1616 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Przecław/Pętla
17
1828
1948
20
2124
22
2339
0
1
2
3
soboty
4
539
6
7
8
9
1041
11
1241
13
1441
15
16
1741
18
1939
20
2139
22
2339
0
1
2
3
święta
4
5
6
7
8
9
1041
11
1241
13
1441
15
16
1741
18
1939
20
2139
22
2339
0
1
2
3