Data powrotu

infolinia e-podróżnik.plChcesz sprawdzić rozkład jazdy lub kupić bilet?
Zadzwoń 703502802Czynne całą dobę
Koszt: 3,69 PLN z VAT/min
Usługę świadczy Progress Plus s.c.
Infolinia udziela informacji na temat połączeń, cen biletów, a także umożliwia zakup biletów przez telefon. Czynna jest od 8:00 do 19:00,
365 dni w roku.

Nie dzwonisz z Polski?
Zobacz numery dla innych krajów
ukryj informacje

Ukryj mapę

Rozkład jazdy, bilety PKP, pociągi

Dzięki wyszukiwarce połączeń e-podróżnik.pl możesz zaplanować swoją dłuższą lub krótszą podróż pociągiem, do większych lub mniejszych miejscowości w całej Polsce. W naszym portalu kupisz wygodnie bilety na przejazdy wielu przewoźników autobusowych i kolejowych, takich jak Polregio, PKP Intercity, Koleje Śląskie, Koleje Dolnośląskie czy Koleje Małopolskie.

Jak sprawdzić rozkład jazdy pociągów i kupić bilet online?

1. Zdefiniuj podróż
Wpisz w wyszukiwarkę, znajdującą się u góry strony, skąd i dokąd chcesz podróżować - możesz wpisać miejscowości lub przystanki, na których planujesz wsiadać i wysiadać. Wybierz także datę przejazdu. Jeśli interesują Cię połączenia z przesiadkami odznacz okienko “preferuj bez przesiadek”. Masz także możliwość wyszukania połączeń tam i powrót. Zaznacz opcję “w obie strony” znajdującą się nad wyszukiwarką.
2. Znajdź połączenia
Po kliknięciu w przycisk “Znajdź połączenie” otrzymasz listę kursów na wybranej trasie. Jeśli nie wykluczyłeś przesiadek, połączenie może objąć jednocześnie np. bilet PKP Intercity i bilet innego przewoźnika.
3. Ważne informacje
Przy każdym połączeniu znajdziesz informacje na temat: godziny odjazdu i przyjazdu, czasu przejazdu, przewoźnika realizującego transport, typu przejazdu - np. pośpieszny. Klikając na połączenie otrzymasz dodatkowe informacje - m.in. poszczególne stacje przejazdu, dostępne ulgi przewoźnika, a jeśli są przesiadki: ceny poszczególnych biletów kolejowych lub autobusowych składających się na całe połączenie.
4. Kup bilet na wybrane połączenie
Kliknij “Kup Bilet” i podaj liczbę pasażerów oraz wybierz dodatkowe opcje takie jak między innymi: klasa, ulgi, przewóz dodatkowego bagażu. Opłać przejazd przelewem, Blikiem lub kartą. Bilety otrzymasz na adres e-mail lub SMS-em.Potrzebujesz pomocy w zakupie biletu? Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania lub zadzwoń do nas. Informacja o trasach i cenach biletów z możliwością zakupu przez telefon dostępna jest codziennie od 8:00 do 19:00.

Jakie połączenia kolejowe mogę wyszukać?

W naszym serwisie znajdziesz połączenia z dużych i małych miejscowości, w których zlokalizowane są dworce i przystanki kolejowe. Połączenia PKP znajdziesz z takich miejscowości jak m.in.: Warszawa, Kraków, Białystok, Bydgoszcz, Opoczno, Skierniewice, Katowice, Gdynia, Sopot, Zakopane, Łódź, Toruń, Rzeszów, Wrocław i wielu innych. Przewoźnicy kolejowi oferują zarówno połączenia dalekobieżne do wielu atrakcyjnych turystycznie miejscowości oraz lokalne kursy, które umożliwiają podróż do pracy, szkoły lub na studia.

Jakich przewoźników PKP znajdę na e-podróżnik.pl?

Współpracujemy z zarówno z dużymi ogólnopolskimi przewoźnikami kolejowymi, takimi jak: Intercity czy POLREGIO, jak i z regionalnymi spółkami, jak m.in.: Koleje Małopolskie, Koleje Śląskie, Łódzka Kolej Aglomeracyjna, Arriva, Koleje Dolnośląskie i wiele innych.W systemie znajdziesz także połączenia małych przewoźników kolejowych, jak: Żuławska Kolej Dojazdowa, którzy realizują turystyczne przejazdy, zazwyczaj w okresie wiosenno-letnim.

Ostatnio zaktualizowane rozkłady jazdy PKP

PrzewoźnikRelacjaOstatnia aktualizacja rozkładu jazdy
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.Poznań - Konin22.07.2024
SKM TrójmiastoGdańsk - Lębork22.07.2024
Arriva RP Sp. z o.o.Bydgoszcz - Grudziądz21.07.2024
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.Łódź - Zgierz18.07.2024
Koleje MazowieckieWarszawa - Nowy Dwór Mazowiecki18.07.2024
Nadmorska Kolej WąskotorowaPogorzelica - Gryfice26.04.2024
Zapisz się do newslettera!

Zauważyłeś błąd na stronie? Zgłoś to

Copyright 2006-2024 by Teroplan S.A.
Serwis używa danych GeoLite2 stworzonych przez firmę MaxMind www.maxmind.com
Wyszukiwanie połączeń
wyszukiwarka rozkładów jazdy