Rozkład jazdy ZTM Poznań na linii 813
Lp. | Szczegóły |
---|---|
1 | Tarnowo Pdg/Centrum - Tarnowo Pdg/Nowa - Tarnowo Pdg/Termy - Tarnowo Pdg/Sezamkowa - Tarnowo Pdg/Modrakowa - Tarnowo Pdg/Turyńska - Tarnowo Pdg/Słonecznikowa - Tarnowo Pdg/Szkolna - Tarnowo Pdg/Centrum |
2 | Ogrody - Bużańska - Przelot - Pilotów - Tatrzańska - Kołobrzeska - Smochowice - Leśnowolska - Wichrowa - Baranowo/Przemysława - Przeźmierowo/Wiadukt - Przeźmierowo/Wysogotowska - Swadzim/Auchan - Swadzim/Wiadukt - Swadzim/Kładka - Sady/Wiadukt - Tarnowo Pdg/Marianowska - Tarnowo Pdg/Działkowa - Tarnowo Pdg/Krótka - Tarnowo Pdg/Rolna - Tarnowo Pdg/Centrum - Tarnowo Pdg/Zielona - Tarnowo Pdg/Okrężna - Tarnowo Pdg/27 Grudnia - Góra/Ciepła - Góra/Kręta - Góra/Szkolna - Góra/Pętla - Brzezno/ - Kaźmierz/Storczykowa - Kaźmierz/Rynek |