Data powrotu

infolinia e-podróżnik.plChcesz sprawdzić rozkład jazdy lub kupić bilet?
Zadzwoń 703502802Czynne całą dobę
Koszt: 3,69 PLN z VAT/min
Usługę świadczy Progress Plus s.c.
Infolinia udziela informacji na temat połączeń, cen biletów, a także umożliwia zakup biletów przez telefon. Czynna jest od 8:00 do 19:00,
365 dni w roku.

Nie dzwonisz z Polski?
Zobacz numery dla innych krajów
ukryj informacje

Ukryj mapę

Oferta dla przewoźników krajowych i międzynarodowych oraz operatorów i organizatorów publicznego transportu zbiorowego

Publikacja rozkładów jazdy

e-podróżnik.pl to największa w Polsce platforma do planowania podróży autobusami, pociągami, komunikacją miejską, czy d2d, z której codziennie korzysta kilkadziesiąt tysięcy pasażerów. Nasza zaawansowana technologicznie wyszukiwarka nie tylko prezentuje rozkłady jazdy, ale także umożliwia wyszukiwanie połączeń z przesiadkami, na podróż różnymi środkami transportu. Obecnie w naszym systemie swoje rozkłady jazdy publikuje 866przedsiębiorstw komunikacyjnych. Zapraszamy do darmowej współpracy w zakresie publikacji rozkładów jazdy zarówno przewoźników, operatorów jak i organizatorów transportu publicznego.

Sprzedaż biletów online

e-podróżnik.pl to również system sprzedaży biletów online, w którym bilety sprzedaje ponad 400 przewoźników. Umożliwiamy sprzedaż biletów jednorazowych, miesięcznych oraz przedłużanie ważności biletów elektronicznych tzw. EM-Kart. Nasze rozwiązania ułatwiają korzystanie z usługi transportu, skracają czas oraz zmniejszają koszty obsługi pasażera.

Dedykowane rozwiązania na stronę przewoźnika/organizatora transportu

Prezentacja rozkładów jazdy oraz sprzedaż biletów online jest możliwa również niemal od razu w dedykowanej formie, na stronie internetowej przewoźnika lub organizatora transportu. Wdrożenie opiera się na pełnej integracji z oprogramowaniem Informica.

Korzyści ze współpracy

  • dotarcie do większej liczby pasażerów poprzez różnorodne kanały sprzedaży - strona www, aplikacja mobilna, stacjonarne punkty sprzedaży, opcjonalnie strona www przewoźnika
  • wzrost sprzedaży przy niższych kosztach i krótszym czasie obsługi pasażera
  • korzystny, prowizyjny model współpracy – płać tylko za efekt
  • brak opłat wdrożeniowych, bezpłatne wdrożenie modułu do sprzedaży biletów przez stronę przewoźnika
  • automatyczna fiskalizacja - możliwość rozliczania dopłat do biletów z ulgami ustawowymi

Oprogramowanie do zarządzania transportem publicznym

Informica 2.0 to profesjonalny system informatyczny do zarządzania rozkładem jazdy i sprzedażą biletów w oparciu o bileterkę e-podróżnik oraz bileterki autobusowe i drukarki biletowe Emar. Oprogramowanie znajduje zastosowanie w małych i dużych firmach przewozowych. Pozwala na przygotowanie danych niezbędnych do sprzedaży biletów w autobusie i w punktach stacjonarnych oraz rozliczanie sprzedaży i sporządzanie zestawień. Program przygotowuje również sumaryczne zestawienie dopłat do ustawowych biletów ulgowych, będące podstawą do rozliczeń z właściwymi organami samorządowymi.

Dowiedz się więcej

Sprzedaż biletów w pojazdach

Oferujemy kompleksowy system do sprzedaży biletów w autobusach. Bileterka e-podróżnik to kasa fiskalna o zastosowaniu specjalnym, przeznaczona do prowadzenia ewidencji przy świadczeniu usług w zakresie transportu pasażerskiego. Sprzedaż biletów jednorazowych i miesięcznych (normalne i ulgowe) w pojazdach umożliwia aplikacja e-podróżnik, która jest na stałe zaimplementowana w systemie Android urządzenia PAX 920 PRO. Kompaktowa i ergonomiczna bileterka łączy w sobie funkcje kasy wirtualnej (Posnet) oraz terminala płatniczego (Planet Pay).

Dowiedz się więcej

W celu uzyskania szczegółowych informacji związanych z ofertą handlową prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży Teroplan S.A. pod adresem e-mail: wspolpraca@e-podroznik.pl

Zapisz się do newslettera!

Zauważyłeś błąd na stronie? Zgłoś to

Copyright 2006-2024 by Teroplan S.A.
Serwis używa danych GeoLite2 stworzonych przez firmę MaxMind www.maxmind.com
Wyszukiwanie połączeń
wyszukiwarka rozkładów jazdy