Rozkład jazdy MPK Kraków na linii 413
Lp. | Szczegóły |
---|---|
1 | Na Załęczu - Sikorki - Sołtysowska Osiedle - Sołtysowska Zakłady - Sołtysowska (nż) - Centralna - Rondo Czyżyńskie |
2 | Rondo Czyżyńskie - Centralna - Sołtysowska (nż) - Sołtysowska Zakłady - Sołtysowska Osiedle - Sikorki - Na Załęczu |