Rozkład jazdy KOCK Autokary na trasie Lublin-Kock
Lp. | Szczegóły | Godziny odjazdu z pierwszego przystanku | Link do rozkładu | |
---|---|---|---|---|
1 | Lublin - Elizówka - Ciecierzyn - Niemce - Zalesie - Kopanina - Wandzin - Trzciniec - Lubartów - Wincentów - Mieczysławka - Czerwonka-Gozdów - Czerwonka Poleśna - Firlej - Zagrody Łukowieckie - Łukówiec - Wólka Rozwadowska - Bykowszczyzna - Wola Skromowska - Kock | 06:25 14:55 | Zobacz rozkład jazdy na trasieLublin-Kock, KOCK Autokary |
Sprawdź ceny Biletów PKS, PKP, Autobusów oraz Pociągów na trasieLublin-Kock
Porównaj ceny biletów między szczegółowymi trasami
- Ceny BiletówLubartów→Firlej
- Ceny BiletówLubartów→Kock
- Ceny BiletówLublin→Firlej
- Ceny BiletówLublin→Lubartów
- Ceny BiletówLublin→Kock