Rozkład jazdy TIM TRAWEL na trasie Węgorzewo-Giżycko
Lp. | Szczegóły | Godziny odjazdu z pierwszego przystanku | Link do rozkładu | |
---|---|---|---|---|
1 | Węgorzewo - Kolonia Rybacka - Ogonki - Dziaduszyn - Pozezdrze - Sołdany - Spytkowo - Gajewo - Giżycko | 09:00 12:00 13:55 | Zobacz rozkład jazdy na trasieWęgorzewo-Giżycko, TIM TRAWEL |
Sprawdź ceny Biletów PKS, PKP, Autobusów oraz Pociągów na trasieWęgorzewo-Giżycko
Porównaj ceny biletów między szczegółowymi trasami
- Ceny BiletówWęgorzewo→Kolonia Rybacka
- Ceny BiletówWęgorzewo→Giżycko
- Ceny BiletówWęgorzewo→Pozezdrze
- Ceny BiletówWęgorzewo→Ogonki
- Ceny BiletówKolonia Rybacka→Giżycko
- Ceny BiletówKolonia Rybacka→Pozezdrze
- Ceny BiletówKolonia Rybacka→Ogonki
- Ceny BiletówPozezdrze→Giżycko
- Ceny BiletówOgonki→Giżycko
- Ceny BiletówOgonki→Pozezdrze