Rozkład jazdy PKS w Elblągu Sp. z o.o. na trasie Krynica Morska-Elbląg
Lp. | Szczegóły | Godziny odjazdu z pierwszego przystanku | Link do rozkładu | |
---|---|---|---|---|
1 | Krynica Morska - Skowronki - Kąty Rybackie - Sztutowo - Stegna - Popowo - Rybina - Tujsk - Cyganek - Nowy Dwór Gdański - Kmiecin - Rakowe Pole - Solnica - Jazowa - Kazimierzowo - Elbląg | 05:20 06:10 07:00 09:40 11:40 13:15 14:20 16:15 17:45 | Zobacz rozkład jazdy na trasieKrynica Morska-Elbląg, PKS w Elblągu Sp. z o.o. |
Sprawdź ceny Biletów PKS, PKP, Autobusów oraz Pociągów na trasieKrynica Morska-Elbląg
Porównaj ceny biletów między szczegółowymi trasami
- Ceny BiletówSztutowo→Elbląg
- Ceny BiletówNowy Dwór Gdański→Rakowe Pole
- Ceny BiletówNowy Dwór Gdański→Jazowa
- Ceny BiletówNowy Dwór Gdański→Kmiecin
- Ceny BiletówNowy Dwór Gdański→Elbląg
- Ceny BiletówNowy Dwór Gdański→Kazimierzowo
- Ceny BiletówNowy Dwór Gdański→Solnica
- Ceny BiletówRakowe Pole→Jazowa
- Ceny BiletówRakowe Pole→Elbląg
- Ceny BiletówRakowe Pole→Kazimierzowo
- Ceny BiletówRakowe Pole→Solnica
- Ceny BiletówRybina→Elbląg
- Ceny BiletówKrynica Morska→Elbląg
- Ceny BiletówJazowa→Elbląg
- Ceny BiletówJazowa→Kazimierzowo
- Ceny BiletówStegna→Elbląg
- Ceny BiletówKąty Rybackie→Elbląg
- Ceny BiletówTujsk→Elbląg
- Ceny BiletówKazimierzowo→Elbląg
- Ceny BiletówSolnica→Jazowa
- Ceny BiletówSolnica→Elbląg
- Ceny BiletówSolnica→Kazimierzowo