Rozkład jazdy KZK GOP na linii 94
Lp. | Szczegóły |
---|---|
1 | Radzionków Kościół - Radzionków św. Wojciecha [nż] - Radzionków Norwida - Radzionków Knosały - Radzionków Knosały Sady [nż] - Bobrowniki Śląskie Radzionkowska - Bobrowniki Śląskie - Osada Jana - Tarnowskie Góry Bytomska - Tarnowskie Góry Dworzec |
2 | Tarnowskie Góry Dworzec - Tarnowskie Góry Bytomska - Osada Jana - Bobrowniki Śląskie - Bobrowniki Śląskie Radzionkowska - Radzionków Knosały Sady [nż] - Radzionków Knosały - Radzionków Kościół |