Rozkład jazdy Mount-Tour na trasie Sromowce Niżne-Szczawnica
Lp. | Szczegóły | Godziny odjazdu z pierwszego przystanku | Link do rozkładu | |
---|---|---|---|---|
1 | Sromowce Niżne - Sromowce Wyżne - Hałuszowa - Czorsztyn - Krośnica - Grywałd - Krościenko nad Dunajcem - Szczawnica | Brak ważnych połączeń na tej trasie | Zobacz rozkład jazdy na trasieSromowce Niżne-Szczawnica, Mount-Tour | |
2 | Sromowce Niżne - Sromowce Wyżne - Hałuszowa - Czorsztyn - Krośnica - Grywałd - Krościenko nad Dunajcem - Szczawnica | 09:55 11:20 12:15 | Zobacz rozkład jazdy na trasieSromowce Niżne-Szczawnica, Mount-Tour | |
3 | Sromowce Niżne - Sromowce Wyżne - Niedzica - Sromowce Wyżne - Hałuszowa - Czorsztyn - Krośnica - Grywałd - Krościenko nad Dunajcem - Szczawnica | 15:35 17:50 | Zobacz rozkład jazdy na trasieSromowce Niżne-Szczawnica, Mount-Tour |
Sprawdź ceny Biletów PKS, PKP, Autobusów oraz Pociągów na trasieSromowce Niżne-Szczawnica
Porównaj ceny biletów między szczegółowymi trasami
- Ceny BiletówSromowce Niżne→Szczawnica
- Ceny BiletówSromowce Niżne→Czorsztyn
- Ceny BiletówSromowce Niżne→Krościenko nad Dunajcem