Rozkład jazdy MZK Bydgoszcz na linii 52
Lp. | Szczegóły |
---|---|
1 | Dworzec Leśne - Leśne - Sułkowskiego / Czerkaska - Sułkowskiego / Kamienna - UKW - Paderewskiego - Maja / Markwarta - Rondo Jagiellonów - Zbożowy Rynek - Zbożowy Rynek - Nowy Rynek P+R - Plac Poznański - Plac Poznański - Szubińska / Piękna - Szubińska / Gnieźnieńska - Szubińska / Żwirki i Wigur - Błonie |
2 | Błonie - Szubińska / Żwirki i Wigur - Szubińska / Gnieźnieńska - Szubińska / Piękna - Plac Poznański - Grudziądzka / Urząd Miasta - Nowy Rynek - Zbożowy Rynek - Zbożowy Rynek - Rondo Jagiellonów - Markwarta / Maja - Rondo Ossolińskich - Plac Weyssenhoffa - UKW - Sułkowskiego / Kamienna - Sułkowskiego / Czerkaska - Leśne - Dworzec Leśne |