Rozkład jazdy PKS Poznań S.A. na trasie Nowy Tomyśl-Kuźnica Zbąska
Lp. | Szczegóły | Godziny odjazdu z pierwszego przystanku | Link do rozkładu | |
---|---|---|---|---|
1 | Nowy Tomyśl - Paproć - Chojniki - Boruja Kościelna - Boruja Nowa - Kuźnica Zbąska | 09:50 15:50 | Zobacz rozkład jazdy na trasieNowy Tomyśl-Kuźnica Zbąska, PKS Poznań S.A. |
Sprawdź ceny Biletów PKS, PKP, Autobusów oraz Pociągów na trasieNowy Tomyśl-Kuźnica Zbąska
Porównaj ceny biletów między szczegółowymi trasami
- Ceny BiletówPaproć→Chojniki
- Ceny BiletówPaproć→Boruja Kościelna
- Ceny BiletówPaproć→Boruja Nowa
- Ceny BiletówPaproć→Kuźnica Zbąska
- Ceny BiletówChojniki→Boruja Kościelna
- Ceny BiletówChojniki→Boruja Nowa
- Ceny BiletówChojniki→Kuźnica Zbąska
- Ceny BiletówBoruja Kościelna→Boruja Nowa
- Ceny BiletówBoruja Kościelna→Kuźnica Zbąska
- Ceny BiletówBoruja Nowa→Kuźnica Zbąska
- Ceny BiletówNowy Tomyśl→Paproć
- Ceny BiletówNowy Tomyśl→Chojniki
- Ceny BiletówNowy Tomyśl→Boruja Kościelna
- Ceny BiletówNowy Tomyśl→Boruja Nowa
- Ceny BiletówNowy Tomyśl→Kuźnica Zbąska