Rozkład jazdy Koleje Śląskie Sp. z o.o. na trasie Cieszyn-Katowice
Lp. | Szczegóły | Godziny odjazdu z pierwszego przystanku | Link do rozkładu | |
---|---|---|---|---|
1 | Cieszyn - Bażanowice - Goleszów Górny - Goleszów - Skoczów - Pierściec - Zaborze - Mnich - Zabrzeg - Goczałkowice-Zdrój - Pszczyna - Piasek - Kobiór - Tychy - Katowice | 08:21 14:27 | Zobacz rozkład jazdy na trasieCieszyn-Katowice, Koleje Śląskie Sp. z o.o. |
Sprawdź ceny Biletów PKS, PKP, Autobusów oraz Pociągów na trasieCieszyn-Katowice
Porównaj ceny biletów między szczegółowymi trasami
- Ceny BiletówPszczyna→Katowice
- Ceny BiletówPszczyna→Kobiór
- Ceny BiletówPszczyna→Piasek
- Ceny BiletówPszczyna→Tychy
- Ceny BiletówBażanowice→Goleszów
- Ceny BiletówMnich→Katowice
- Ceny BiletówCieszyn→Katowice
- Ceny BiletówCieszyn→Goleszów Górny
- Ceny BiletówCieszyn→Zaborze
- Ceny BiletówCieszyn→Bażanowice
- Ceny BiletówCieszyn→Goleszów
- Ceny BiletówCieszyn→Skoczów
- Ceny BiletówCieszyn→Tychy
- Ceny BiletówGoczałkowice-Zdrój→Katowice
- Ceny BiletówGoczałkowice-Zdrój→Pszczyna
- Ceny BiletówGoczałkowice-Zdrój→Tychy
- Ceny BiletówKobiór→Katowice
- Ceny BiletówZabrzeg→Katowice
- Ceny BiletówZabrzeg→Pszczyna
- Ceny BiletówGoleszów→Katowice
- Ceny BiletówPiasek→Katowice
- Ceny BiletówPiasek→Kobiór
- Ceny BiletówSkoczów→Katowice
- Ceny BiletówSkoczów→Pierściec
- Ceny BiletówSkoczów→Goczałkowice-Zdrój
- Ceny BiletówTychy→Katowice