Rozkład jazdy PKS Leżajsk Sp. z o.o. na trasie Przeworsk-Leżajsk
Lp. | Szczegóły | Godziny odjazdu z pierwszego przystanku | Link do rozkładu | |
---|---|---|---|---|
1 | Przeworsk - Gorliczyna - Gniewczyna Tryniecka - Wólka Małkowa - Tryńcza - Dębno - Wierzawice - Leżajsk | 08:55 14:00 | Zobacz rozkład jazdy na trasiePrzeworsk-Leżajsk, PKS Leżajsk Sp. z o.o. |
Sprawdź ceny Biletów PKS, PKP, Autobusów oraz Pociągów na trasiePrzeworsk-Leżajsk
Porównaj ceny biletów między szczegółowymi trasami
- Ceny BiletówGorliczyna→Tryńcza
- Ceny BiletówGorliczyna→Dębno
- Ceny BiletówGorliczyna→Leżajsk
- Ceny BiletówGorliczyna→Wierzawice
- Ceny BiletówGorliczyna→Gniewczyna Tryniecka
- Ceny BiletówGorliczyna→Wólka Małkowa
- Ceny BiletówTryńcza→Dębno
- Ceny BiletówTryńcza→Leżajsk
- Ceny BiletówTryńcza→Wierzawice
- Ceny BiletówDębno→Leżajsk
- Ceny BiletówDębno→Wierzawice
- Ceny BiletówPrzeworsk→Gorliczyna
- Ceny BiletówPrzeworsk→Tryńcza
- Ceny BiletówPrzeworsk→Dębno
- Ceny BiletówPrzeworsk→Leżajsk
- Ceny BiletówPrzeworsk→Wierzawice
- Ceny BiletówPrzeworsk→Gniewczyna Tryniecka
- Ceny BiletówPrzeworsk→Wólka Małkowa
- Ceny BiletówWierzawice→Leżajsk
- Ceny BiletówGniewczyna Tryniecka→Tryńcza
- Ceny BiletówGniewczyna Tryniecka→Dębno
- Ceny BiletówGniewczyna Tryniecka→Leżajsk
- Ceny BiletówGniewczyna Tryniecka→Wierzawice
- Ceny BiletówGniewczyna Tryniecka→Wólka Małkowa
- Ceny BiletówWólka Małkowa→Tryńcza
- Ceny BiletówWólka Małkowa→Dębno
- Ceny BiletówWólka Małkowa→Leżajsk
- Ceny BiletówWólka Małkowa→Wierzawice