Rozkład jazdy PKS Leżajsk Sp. z o.o. na trasie Leżajsk-Przeworsk
Lp. | Szczegóły | Godziny odjazdu z pierwszego przystanku | Link do rozkładu | |
---|---|---|---|---|
1 | Leżajsk - Wierzawice - Dębno - Tryńcza - Wólka Małkowa - Gniewczyna Tryniecka - Gorliczyna - Przeworsk | 07:30 12:00 | Zobacz rozkład jazdy na trasieLeżajsk-Przeworsk, PKS Leżajsk Sp. z o.o. |
Sprawdź ceny Biletów PKS, PKP, Autobusów oraz Pociągów na trasieLeżajsk-Przeworsk
Porównaj ceny biletów między szczegółowymi trasami
- Ceny BiletówGorliczyna→Przeworsk
- Ceny BiletówTryńcza→Gorliczyna
- Ceny BiletówTryńcza→Przeworsk
- Ceny BiletówTryńcza→Gniewczyna Tryniecka
- Ceny BiletówTryńcza→Wólka Małkowa
- Ceny BiletówDębno→Gorliczyna
- Ceny BiletówDębno→Tryńcza
- Ceny BiletówDębno→Przeworsk
- Ceny BiletówDębno→Gniewczyna Tryniecka
- Ceny BiletówDębno→Wólka Małkowa
- Ceny BiletówLeżajsk→Gorliczyna
- Ceny BiletówLeżajsk→Tryńcza
- Ceny BiletówLeżajsk→Dębno
- Ceny BiletówLeżajsk→Przeworsk
- Ceny BiletówLeżajsk→Wierzawice
- Ceny BiletówLeżajsk→Gniewczyna Tryniecka
- Ceny BiletówLeżajsk→Wólka Małkowa
- Ceny BiletówWierzawice→Gorliczyna
- Ceny BiletówWierzawice→Tryńcza
- Ceny BiletówWierzawice→Dębno
- Ceny BiletówWierzawice→Przeworsk
- Ceny BiletówWierzawice→Gniewczyna Tryniecka
- Ceny BiletówWierzawice→Wólka Małkowa
- Ceny BiletówGniewczyna Tryniecka→Gorliczyna
- Ceny BiletówGniewczyna Tryniecka→Przeworsk
- Ceny BiletówWólka Małkowa→Gorliczyna
- Ceny BiletówWólka Małkowa→Przeworsk
- Ceny BiletówWólka Małkowa→Gniewczyna Tryniecka