Rozkład jazdy PKS w Rzeszowie S.A. na trasie Brzezówka-Rzeszów
Lp. | Szczegóły | Godziny odjazdu z pierwszego przystanku | Link do rozkładu | |
---|---|---|---|---|
1 | Brzezówka - Borówki - Chmielnik - Kielnarowa - Tyczyn - Rzeszów | 07:25 | Zobacz rozkład jazdy na trasieBrzezówka-Rzeszów, PKS w Rzeszowie S.A. |
Sprawdź ceny Biletów PKS, PKP, Autobusów oraz Pociągów na trasieBrzezówka-Rzeszów
Porównaj ceny biletów między szczegółowymi trasami
- Ceny BiletówBorówki→Tyczyn
- Ceny BiletówBorówki→Rzeszów
- Ceny BiletówBorówki→Chmielnik
- Ceny BiletówBorówki→Kielnarowa
- Ceny BiletówTyczyn→Rzeszów
- Ceny BiletówBrzezówka→Borówki
- Ceny BiletówBrzezówka→Tyczyn
- Ceny BiletówBrzezówka→Rzeszów
- Ceny BiletówBrzezówka→Chmielnik
- Ceny BiletówBrzezówka→Kielnarowa
- Ceny BiletówChmielnik→Tyczyn
- Ceny BiletówChmielnik→Rzeszów
- Ceny BiletówChmielnik→Kielnarowa
- Ceny BiletówKielnarowa→Tyczyn
- Ceny BiletówKielnarowa→Rzeszów