Rozkład jazdy TIM TRAWEL na trasie Giżycko-Węgorzewo
Lp. | Szczegóły | Godziny odjazdu z pierwszego przystanku | Link do rozkładu | |
---|---|---|---|---|
1 | Giżycko - Gajewo - Spytkowo - Sołdany - Pozezdrze - Dziaduszyn - Ogonki - Kolonia Rybacka - Węgorzewo | 10:05 12:55 14:35 | Zobacz rozkład jazdy na trasieGiżycko-Węgorzewo, TIM TRAWEL |
Sprawdź ceny Biletów PKS, PKP, Autobusów oraz Pociągów na trasieGiżycko-Węgorzewo
Porównaj ceny biletów między szczegółowymi trasami
- Ceny BiletówGiżycko→Węgorzewo
- Ceny BiletówGiżycko→Kolonia Rybacka
- Ceny BiletówGiżycko→Pozezdrze
- Ceny BiletówGiżycko→Ogonki
- Ceny BiletówPozezdrze→Węgorzewo
- Ceny BiletówPozezdrze→Kolonia Rybacka
- Ceny BiletówPozezdrze→Ogonki