Rozkład jazdy PKP Intercity S.A. na trasie Bohumín-Gdynia
Lp. | Szczegóły |
---|---|
1 | Bohumín - Chałupki - Wodzisław Śląski - Rybnik - Tychy - Katowice - Sosnowiec - Dąbrowa Górnicza - Zawiercie - Warszawa - Działdowo - Iława - Malbork - Tczew - Gdańsk - Sopot - Gdynia |