Rozkład jazdy MPK Kraków na linii 113
Lp. | Szczegóły |
---|---|
1 | EC Łęg - Szafrańska - Zatyka (nż) - Isep (nż) - Wiklinowa (nż) - Siwka (nż) - Archiwum UMK (nż) - Na Załęczu - Sikorki - Sołtysowska Osiedle - Sołtysowska Zakłady - Sołtysowska (nż) - Centralna - Rondo Czyżyńskie - Czyżyny Dworzec |
2 | Czyżyny Dworzec - Rondo Czyżyńskie - Centralna - Sołtysowska (nż) - Sołtysowska Zakłady - Sołtysowska Osiedle - Sikorki - Na Załęczu - Archiwum UMK (nż) - Siwka (nż) - Wiklinowa (nż) - Isep (nż) - Zatyka (nż) - Szafrańska - EC Łęg |