Rozkład jazdy PKS w Bolesławcu Spółka z o.o. na trasie Nowogrodziec-Bolesławiec
Lp. | Szczegóły | Godziny odjazdu z pierwszego przystanku | Link do rozkładu | |
---|---|---|---|---|
1 | Nowogrodziec - Zabłocie - Brzeźnik - Bolesławiec | 07:25 15:05 | Zobacz rozkład jazdy na trasieNowogrodziec-Bolesławiec, PKS w Bolesławcu Spółka z o.o. | |
2 | Nowogrodziec - Gierałtów - Wykroty - Godzieszów - Wykroty - Czerna - Zebrzydowa - Parzyce - Brzeźnik - Bolesławiec | 09:15 12:40 | Zobacz rozkład jazdy na trasieNowogrodziec-Bolesławiec, PKS w Bolesławcu Spółka z o.o. | |
3 | Nowogrodziec - Zabłocie - Brzeźnik - Bolesławiec | 05:06 | Zobacz rozkład jazdy na trasieNowogrodziec-Bolesławiec, PKS w Bolesławcu Spółka z o.o. |
Sprawdź ceny Biletów PKS, PKP, Autobusów oraz Pociągów na trasieNowogrodziec-Bolesławiec
Porównaj ceny biletów między szczegółowymi trasami
- Ceny BiletówNowogrodziec→Bolesławiec
- Ceny BiletówNowogrodziec→Brzeźnik
- Ceny BiletówNowogrodziec→Zabłocie
- Ceny BiletówBolesławiec→Nowogrodziec
- Ceny BiletówBolesławiec→Brzeźnik
- Ceny BiletówBolesławiec→Zabłocie
- Ceny BiletówBrzeźnik→Nowogrodziec
- Ceny BiletówBrzeźnik→Bolesławiec
- Ceny BiletówBrzeźnik→Zabłocie
- Ceny BiletówZabłocie→Nowogrodziec
- Ceny BiletówZabłocie→Bolesławiec
- Ceny BiletówZabłocie→Brzeźnik