Rozkład jazdy PKS WŁOSZCZOWA Sp. z o.o. na trasie Oksa-Jędrzejów
Lp. | Szczegóły |
---|---|
1 | Oksa - Nagłowice - Zdanowice - Cierno-Żabieniec - Prząsław - Sudół - Jędrzejów |
Chcesz sprawdzić rozkład jazdy lub kupić bilet?
Zadzwoń 703502802Czynne całą dobę
Koszt: 3,69 PLN z VAT/min
Usługę świadczy Progress Plus s.c.
Lp. | Szczegóły |
---|---|
1 | Oksa - Nagłowice - Zdanowice - Cierno-Żabieniec - Prząsław - Sudół - Jędrzejów |
Zauważyłeś błąd na stronie? Zgłoś to