Rozkład jazdy PKS Ryki Sp. z o.o. na trasie Grabów Rycki-Ryki
Lp. | Szczegóły |
---|---|
1 | Grabów Rycki - Grabów Szlachecki - Nowodwór - Falentyn - Leopoldów - Rososz - Lasocin - Zalesie - Ryki |
2 | Grabów Rycki - Grabów Szlachecki - Nowodwór - Falentyn - Leopoldów - Rososz - Ryki |