Rozkład jazdy MPK Wrocław na linii 15
Lp. | Szczegóły |
---|---|
1 | POŚWIĘTNE - Wołowska - Kępińska - Kamieńskiego - Broniewskiego - Trzebnicka - DWORZEC NADODRZE - Paulińska - Dubois - Pomorska - Kępa Mieszczańska - PL. JANA PAWŁA II - pl. Orląt Lwowskich - pl. Legionów - Arkady (Capitol) - DWORZEC AUTOBUSOWY - Sanocka - Uniwersytet Ekonomiczny - Wiśniowa - Jaworowa - Weigla (Szpital) - Pułtuska - PARK POŁUDNIOWY |
2 | PARK POŁUDNIOWY - Pułtuska - Weigla (Szpital) - Jaworowa - Wiśniowa - Uniwersytet Ekonomiczny - Sanocka - DWORZEC AUTOBUSOWY - Dworzec Główny (Stawowa) - Arkady (Capitol) - pl. Legionów - pl. Orląt Lwowskich - PL. JANA PAWŁA II - Kępa Mieszczańska - Pomorska - Dubois - Paulińska - DWORZEC NADODRZE - Trzebnicka - Broniewskiego - Kamieńskiego - Kępińska - Wołowska - POŚWIĘTNE |