Rozkład jazdy PKS w Słupsku S.A. na trasie Słupsk-Świecichowo
Lp. | Szczegóły | Godziny odjazdu z pierwszego przystanku | Link do rozkładu | |
---|---|---|---|---|
1 | Słupsk - Siemianice - Jezierzyce - Rogawica - Kukowo - Rogawica - Bięcino - Mrówczyno - Świecichowo | 18:15 | Zobacz rozkład jazdy na trasieSłupsk-Świecichowo, PKS w Słupsku S.A. |
Sprawdź ceny Biletów PKS, PKP, Autobusów oraz Pociągów na trasieSłupsk-Świecichowo
Porównaj ceny biletów między szczegółowymi trasami
- Ceny BiletówRogawica→Świecichowo
- Ceny BiletówRogawica→Kukowo
- Ceny BiletówRogawica→Bięcino
- Ceny BiletówRogawica→Mrówczyno
- Ceny BiletówSiemianice→Świecichowo
- Ceny BiletówSiemianice→Rogawica
- Ceny BiletówSiemianice→Kukowo
- Ceny BiletówSiemianice→Bięcino
- Ceny BiletówSiemianice→Mrówczyno
- Ceny BiletówSiemianice→Jezierzyce
- Ceny BiletówKukowo→Świecichowo
- Ceny BiletówKukowo→Rogawica
- Ceny BiletówKukowo→Bięcino
- Ceny BiletówKukowo→Mrówczyno
- Ceny BiletówBięcino→Świecichowo
- Ceny BiletówBięcino→Mrówczyno
- Ceny BiletówSłupsk→Świecichowo
- Ceny BiletówSłupsk→Rogawica
- Ceny BiletówSłupsk→Siemianice
- Ceny BiletówSłupsk→Kukowo
- Ceny BiletówSłupsk→Bięcino
- Ceny BiletówSłupsk→Mrówczyno
- Ceny BiletówSłupsk→Jezierzyce
- Ceny BiletówMrówczyno→Świecichowo
- Ceny BiletówJezierzyce→Świecichowo
- Ceny BiletówJezierzyce→Rogawica
- Ceny BiletówJezierzyce→Kukowo
- Ceny BiletówJezierzyce→Bięcino
- Ceny BiletówJezierzyce→Mrówczyno