Rozkład jazdy ZDiTM Szczecin na linii 11
Lp. | Szczegóły |
---|---|
1 | Ludowa 22 - Dobromiry 21 - Lubeckiego 11 - Stocznia Szczecińska 31 - Dubois 31 - Parkowa 11 - Matejki 22 - Plac Rodła 24 - Plac Grunwaldzki 11 - Plac Szarych Szeregów 12 - Piastów 12 - Plac Kościuszki 12 - Narutowicza 12 - Szwoleżerów 12 - Plac Szyrockiego 13 - Starkiewicza 12 - Szpitalna 11 - Frysztacka 23 - Pomorzany 29 |
2 | Pomorzany 11 - Frysztacka 11 - Szpitalna 12 - Starkiewicza 13 - Plac Szyrockiego 12 - Szwoleżerów 13 - Narutowicza 13 - Plac Kościuszki 34 - Piastów 32 - Plac Szarych Szeregów 13 - Plac Grunwaldzki 12 - Plac Rodła 42 - Matejki 32 - Parkowa 21 - Dubois 11 - Antosiewicza 11 - Lubeckiego 12 - Dobromiry 22 - Stocznia Remontowa nż 11 - Ludowa 22 |