Rozkład jazdy ZDiTM Szczecin na linii 7
Lp. | Szczegóły |
---|---|
1 | Turkusowa 32 - Jaśminowa ZUS 12 - Hangarowa nż 12 - Basen Górniczy 42 - Merkatora nż 12 - Parnica nż 12 - Port Centralny nż 12 - Energetyków nż 12 - Celna nż 11 - Wyszyńskiego 15 - Brama Portowa 22 - Plac Zwycięstwa 21 - Plac Kościuszki 21 - Turzyn 21 - Bohaterów Warszawy 32 - Wawrzyniaka 12 - Plac Gałczyńskiego 12 - Piotra Skargi 23 - Felczaka 11 - Plac Szarych Szeregów 13 - Plac Grunwaldzki 12 - Plac Rodła 42 - Matejki 32 - Parkowa 21 - Dubois 11 - Antosiewicza 11 - Stocznia Szczecińska 32 |
2 | Stocznia Szczecińska 32 - Dubois 31 - Parkowa 11 - Matejki 22 - Plac Rodła 24 - Plac Grunwaldzki 11 - Plac Szarych Szeregów 12 - Felczaka 12 - Piotra Skargi 22 - Plac Gałczyńskiego 11 - Wawrzyniaka 13 - Bohaterów Warszawy 12 - Turzyn 12 - Plac Kościuszki 51 - Brama Portowa 43 - Wyszyńskiego 14 - Celna nż 12 - Energetyków nż 13 - Port Centralny nż 13 - Parnica nż 13 - Merkatora nż 13 - Basen Górniczy 41 - Hangarowa nż 13 - Jaśminowa ZUS 11 - Turkusowa 21 - Turkusowa 32 |