Rozkład jazdy ZDiTM Szczecin na linii 61
Lp. | Szczegóły |
---|---|
1 | Dworzec Główny (Owocowa) 21 - Dworcowa nż 21 - Wyszyńskiego 15 - Brama Portowa 22 - Plac Zwycięstwa 21 - Krzywoustego 11 - Plac Kościuszki 35 - Narutowicza 11 - Szwoleżerów 11 - Plac Szyrockiego 22 - Mieszka I 11 - Białowieska 21 - Wierzbowa 31 - Reda 11 - Cukrowa Uniwersytet 11 - Radomska 12 - Południowa nż 21 - Ogrody „Górki Ustowskie” nż 11 - Ustowska 22 - Potoczna nż 12 - Dziewoklicz nż 12 - Kanał Leśny nż 12 - Krygiera nż 12 - Most Gryfitów nż 12 - Granitowa 12 - Podjuchy 14 |
2 | Podjuchy 14 - Granitowa 11 - Plac Szewińskiej nż 11 - Krygiera nż 11 - Kanał Leśny nż 11 - Dziewoklicz nż 11 - Potoczna nż 11 - Ustowska 21 - Gorzowska nż 11 - Kwiatkowskiego 11 - Cukrowa 12 - Cukrowa Uniwersytet 12 - Reda 21 - Wierzbowa 21 - Białowieska 11 - Mieszka I 12 - Plac Szyrockiego 21 - Szwoleżerów 14 - Narutowicza 14 - Plac Kościuszki 32 - Łokietka 11 - Plac Zwycięstwa 41 - Brama Portowa 33 - Plac Zawiszy 11 - Dworzec Główny (Owocowa) 21 |