Rozkład jazdy PKS w Głubczycach Sp. z o.o. na trasie Prudnik-Lubrza
Lp. | Szczegóły | Godziny odjazdu z pierwszego przystanku | Link do rozkładu | |
---|---|---|---|---|
1 | Prudnik - Trzebina - Skrzypiec - Dytmarów - Jasiona - Lubrza | 07:20 | Zobacz rozkład jazdy na trasiePrudnik-Lubrza, PKS w Głubczycach Sp. z o.o. |
Sprawdź ceny Biletów PKS, PKP, Autobusów oraz Pociągów na trasiePrudnik-Lubrza
Porównaj ceny biletów między szczegółowymi trasami
- Ceny BiletówJasiona→Lubrza
- Ceny BiletówDytmarów→Jasiona
- Ceny BiletówDytmarów→Lubrza
- Ceny BiletówPrudnik→Jasiona
- Ceny BiletówPrudnik→Dytmarów
- Ceny BiletówPrudnik→Lubrza
- Ceny BiletówPrudnik→Skrzypiec
- Ceny BiletówPrudnik→Trzebina
- Ceny BiletówSkrzypiec→Jasiona
- Ceny BiletówSkrzypiec→Dytmarów
- Ceny BiletówSkrzypiec→Lubrza
- Ceny BiletówTrzebina→Jasiona
- Ceny BiletówTrzebina→Dytmarów
- Ceny BiletówTrzebina→Lubrza
- Ceny BiletówTrzebina→Skrzypiec