Rozkład jazdy PKS w Łukowie S.A. na trasie Ksawerynów-Łuków
Lp. | Szczegóły |
---|---|
1 | Ksawerynów - Mysłów - Wola Mysłowska - Zawaliny - Dwornia - Jarczew - Nowy Świat - Podosie - Huta-Dąbrowa - Rozłąki - Cisownik - Radoryż Smolany - Radoryż Kościelny - Krzywda - Kożuchówka - Stara Wróblina - Nowa Wróblina - Wesołówka - Stanin - Tuchowicz - Józefów - Czerśl - Ryżki - Łuków |