Rozkład jazdy PKS w Łukowie S.A. na trasie Trzebieszów Drugi-Łuków
Lp. | Szczegóły |
---|---|
1 | Trzebieszów Drugi - Wierzejki - Płudy - Zembry - Mikłusy - Wólka Konopna - Gołowierzchy - Celiny - Nurzyna - Świercze - Nurzyna - Dębowica - Karwacz - Łuków |
2 | Trzebieszów Drugi - Wierzejki - Płudy - Zembry - Mikłusy - Zaolszynie - Mikłusy - Wólka Konopna - Gołowierzchy - Celiny - Nurzyna - Świercze - Nurzyna - Dębowica - Karwacz - Łuków |