Rozkład jazdy PKS w Biłgoraju Sp. z o.o. na trasie Horyniec-Zdrój-Lublin
Lp. | Szczegóły | Godziny odjazdu z pierwszego przystanku | Link do rozkładu | |
---|---|---|---|---|
1 | Horyniec-Zdrój - Podemszczyzna - Basznia Górna - Basznia Dolna - Młodów - Lubaczów - Cieszanów - Stary Lubliniec - Zamch - Obsza - Babice - Łukowa - Chmielek - Rakówka - Księżpol - Biłgoraj - Frampol - Goraj - Tarnawa Mała - Wysokie - Lublin | 07:30 | Zobacz rozkład jazdy na trasieHoryniec-Zdrój-Lublin, PKS w Biłgoraju Sp. z o.o. |
Sprawdź ceny Biletów PKS, PKP, Autobusów oraz Pociągów na trasieHoryniec-Zdrój-Lublin
Porównaj ceny biletów między szczegółowymi trasami
- Ceny BiletówZamch→Lublin
- Ceny BiletówLubaczów→Lublin
- Ceny BiletówKsiężpol→Lublin
- Ceny BiletówPodemszczyzna→Lublin
- Ceny BiletówFrampol→Lublin
- Ceny BiletówBasznia Dolna→Lublin
- Ceny BiletówCieszanów→Lublin
- Ceny BiletówBiłgoraj→Lublin
- Ceny BiletówObsza→Lublin
- Ceny BiletówŁukowa→Lublin
- Ceny BiletówMłodów→Lublin
- Ceny BiletówBasznia Górna→Lublin
- Ceny BiletówStary Lubliniec→Lublin
- Ceny BiletówHoryniec-Zdrój→Lublin
- Ceny BiletówHoryniec-Zdrój→Biłgoraj