Rozkład jazdy TravelPL na trasie Sanok-Polańczyk
Lp. | Szczegóły | Godziny odjazdu z pierwszego przystanku | Link do rozkładu | |
---|---|---|---|---|
1 | Sanok - Zahutyń - Zagórz - Lesko - Glinne - Uherce Mineralne - Myczkowce - Bóbrka - Solina - Myczków - Polańczyk | 08:40 14:40 | Zobacz rozkład jazdy na trasieSanok-Polańczyk, TravelPL | |
2 | Sanok - Zahutyń - Zagórz - Lesko - Hoczew - Średnia Wieś - Myczków - Polańczyk | 21:30 | Zobacz rozkład jazdy na trasieSanok-Polańczyk, TravelPL |
Sprawdź ceny Biletów PKS, PKP, Autobusów oraz Pociągów na trasieSanok-Polańczyk
Porównaj ceny biletów między szczegółowymi trasami
- Ceny BiletówLesko→Polańczyk
- Ceny BiletówLesko→Bóbrka
- Ceny BiletówLesko→Zagórz
- Ceny BiletówLesko→Sanok
- Ceny BiletówLesko→Solina
- Ceny BiletówPolańczyk→Lesko
- Ceny BiletówPolańczyk→Zagórz
- Ceny BiletówPolańczyk→Sanok
- Ceny BiletówBóbrka→Lesko
- Ceny BiletówBóbrka→Polańczyk
- Ceny BiletówBóbrka→Zagórz
- Ceny BiletówBóbrka→Sanok
- Ceny BiletówBóbrka→Solina
- Ceny BiletówZagórz→Lesko
- Ceny BiletówZagórz→Polańczyk
- Ceny BiletówZagórz→Bóbrka
- Ceny BiletówZagórz→Sanok
- Ceny BiletówZagórz→Solina
- Ceny BiletówSanok→Lesko
- Ceny BiletówSanok→Polańczyk
- Ceny BiletówSanok→Bóbrka
- Ceny BiletówSanok→Zagórz
- Ceny BiletówSanok→Solina
- Ceny BiletówSolina→Lesko
- Ceny BiletówSolina→Polańczyk
- Ceny BiletówSolina→Zagórz
- Ceny BiletówSolina→Sanok