Rozkład jazdy TravelPL na trasie Polańczyk-Lesko
Lp. | Szczegóły | Godziny odjazdu z pierwszego przystanku | Link do rozkładu | |
---|---|---|---|---|
1 | Polańczyk - Myczków - Solina - Bóbrka - Myczkowce - Uherce Mineralne - Glinne - Lesko | 09:45 11:45 15:10 16:10 | Zobacz rozkład jazdy na trasiePolańczyk-Lesko, TravelPL |
Sprawdź ceny Biletów PKS, PKP, Autobusów oraz Pociągów na trasiePolańczyk-Lesko
Porównaj ceny biletów między szczegółowymi trasami
- Ceny BiletówPolańczyk→Lesko
- Ceny BiletówPolańczyk→Bóbrka
- Ceny BiletówPolańczyk→Solina
- Ceny BiletówBóbrka→Lesko
- Ceny BiletówSolina→Lesko
- Ceny BiletówSolina→Bóbrka