Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Stalowa Wola-Przeworsk
Lp. | Szczegóły | Godziny odjazdu z pierwszego przystanku | Link do rozkładu | |
---|---|---|---|---|
1 | Stalowa Wola - Moskale - Nisko - Rudnik nad Sanem - Łętownia - Nowa Sarzyna - Jelna - Leżajsk - Wierzawice - Grodzisko Dolne - Tryńcza - Gniewczyna Tryniecka - Przeworsk | 05:55 05:55 05:55 05:55 06:00 06:00 15:07 15:09 15:09 15:09 15:09 15:10 16:28 16:28 16:28 16:28 16:35 16:36 19:10 19:10 19:10 19:10 19:10 19:10 | Zobacz rozkład jazdy na trasieStalowa Wola-Przeworsk, POLREGIO |
Sprawdź ceny Biletów PKS, PKP, Autobusów oraz Pociągów na trasieStalowa Wola-Przeworsk
Porównaj ceny biletów między szczegółowymi trasami
- Ceny BiletówRudnik nad Sanem→Jelna
- Ceny BiletówRudnik nad Sanem→Przeworsk
- Ceny BiletówRudnik nad Sanem→Leżajsk
- Ceny BiletówTryńcza→Przeworsk
- Ceny BiletówNisko→Rudnik nad Sanem
- Ceny BiletówNisko→Nowa Sarzyna
- Ceny BiletówNisko→Przeworsk
- Ceny BiletówNisko→Leżajsk
- Ceny BiletówNisko→Gniewczyna Tryniecka
- Ceny BiletówGrodzisko Dolne→Przeworsk
- Ceny BiletówNowa Sarzyna→Grodzisko Dolne
- Ceny BiletówNowa Sarzyna→Przeworsk
- Ceny BiletówNowa Sarzyna→Leżajsk
- Ceny BiletówNowa Sarzyna→Wierzawice
- Ceny BiletówJelna→Przeworsk
- Ceny BiletówJelna→Leżajsk
- Ceny BiletówStalowa Wola→Rudnik nad Sanem
- Ceny BiletówStalowa Wola→Tryńcza
- Ceny BiletówStalowa Wola→Nisko
- Ceny BiletówStalowa Wola→Grodzisko Dolne
- Ceny BiletówStalowa Wola→Nowa Sarzyna
- Ceny BiletówStalowa Wola→Przeworsk
- Ceny BiletówStalowa Wola→Leżajsk
- Ceny BiletówStalowa Wola→Gniewczyna Tryniecka
- Ceny BiletówLeżajsk→Tryńcza
- Ceny BiletówLeżajsk→Grodzisko Dolne
- Ceny BiletówLeżajsk→Przeworsk
- Ceny BiletówLeżajsk→Wierzawice
- Ceny BiletówWierzawice→Przeworsk