Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Przeworsk-Stalowa Wola
Lp. | Szczegóły | Godziny odjazdu z pierwszego przystanku | Link do rozkładu | |
---|---|---|---|---|
1 | Przeworsk - Gniewczyna Tryniecka - Tryńcza - Grodzisko Dolne - Wierzawice - Leżajsk - Jelna - Nowa Sarzyna - Łętownia - Rudnik nad Sanem - Nisko - Moskale - Stalowa Wola | 04:18 04:18 04:24 04:24 04:30 04:30 05:24 05:24 05:29 05:29 05:30 05:30 14:34 14:34 14:39 14:39 14:40 14:40 16:37 16:49 16:49 16:54 16:54 17:07 | Zobacz rozkład jazdy na trasiePrzeworsk-Stalowa Wola, POLREGIO |
Sprawdź ceny Biletów PKS, PKP, Autobusów oraz Pociągów na trasiePrzeworsk-Stalowa Wola
Porównaj ceny biletów między szczegółowymi trasami
- Ceny BiletówRudnik nad Sanem→Nisko
- Ceny BiletówRudnik nad Sanem→Stalowa Wola
- Ceny BiletówTryńcza→Stalowa Wola
- Ceny BiletówTryńcza→Leżajsk
- Ceny BiletówNisko→Stalowa Wola
- Ceny BiletówGrodzisko Dolne→Nowa Sarzyna
- Ceny BiletówGrodzisko Dolne→Stalowa Wola
- Ceny BiletówGrodzisko Dolne→Leżajsk
- Ceny BiletówNowa Sarzyna→Rudnik nad Sanem
- Ceny BiletówNowa Sarzyna→Nisko
- Ceny BiletówNowa Sarzyna→Stalowa Wola
- Ceny BiletówJelna→Nisko
- Ceny BiletówPrzeworsk→Rudnik nad Sanem
- Ceny BiletówPrzeworsk→Tryńcza
- Ceny BiletówPrzeworsk→Nisko
- Ceny BiletówPrzeworsk→Grodzisko Dolne
- Ceny BiletówPrzeworsk→Nowa Sarzyna
- Ceny BiletówPrzeworsk→Jelna
- Ceny BiletówPrzeworsk→Stalowa Wola
- Ceny BiletówPrzeworsk→Leżajsk
- Ceny BiletówLeżajsk→Rudnik nad Sanem
- Ceny BiletówLeżajsk→Nisko
- Ceny BiletówLeżajsk→Nowa Sarzyna
- Ceny BiletówLeżajsk→Jelna
- Ceny BiletówLeżajsk→Stalowa Wola
- Ceny BiletówWierzawice→Leżajsk
- Ceny BiletówGniewczyna Tryniecka→Nisko