Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Zielona Góra-Leszno
Lp. | Szczegóły | Godziny odjazdu z pierwszego przystanku | Link do rozkładu | |
---|---|---|---|---|
1 | Zielona Góra - Niedoradz - Nowa Sól - Bytom Odrzański - Czerna - Brzeg Głogowski - Głogów - Głogówko - Stare Drzewce - Wschowa - Lasocice - Leszno | 12:35 12:36 12:36 12:36 12:36 12:36 12:36 12:36 | Zobacz rozkład jazdy na trasieZielona Góra-Leszno, POLREGIO |
Sprawdź ceny Biletów PKS, PKP, Autobusów oraz Pociągów na trasieZielona Góra-Leszno
Porównaj ceny biletów między szczegółowymi trasami
- Ceny BiletówWschowa→Leszno
- Ceny BiletówZielona Góra→Wschowa
- Ceny BiletówZielona Góra→Nowa Sól
- Ceny BiletówZielona Góra→Głogów
- Ceny BiletówZielona Góra→Brzeg Głogowski
- Ceny BiletówZielona Góra→Niedoradz
- Ceny BiletówZielona Góra→Leszno
- Ceny BiletówZielona Góra→Bytom Odrzański
- Ceny BiletówLasocice→Leszno
- Ceny BiletówNowa Sól→Głogów
- Ceny BiletówNowa Sól→Leszno
- Ceny BiletówNowa Sól→Bytom Odrzański
- Ceny BiletówGłogów→Wschowa
- Ceny BiletówGłogów→Lasocice
- Ceny BiletówGłogów→Leszno
- Ceny BiletówGłogów→Stare Drzewce
- Ceny BiletówGłogów→Głogówko
- Ceny BiletówBrzeg Głogowski→Głogów
- Ceny BiletówNiedoradz→Nowa Sól
- Ceny BiletówNiedoradz→Głogów
- Ceny BiletówCzerna→Głogów
- Ceny BiletówStare Drzewce→Wschowa
- Ceny BiletówBytom Odrzański→Głogów
- Ceny BiletówBytom Odrzański→Leszno