Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Chojnice-Kościerzyna
Lp. | Szczegóły | Godziny odjazdu z pierwszego przystanku | Link do rozkładu | |
---|---|---|---|---|
1 | Chojnice - Powałki - Męcikał - Żabno - Brusy - Lubnia - Raduń - Dziemiany - Kalisz - Lipuska Huta - Lipusz - Łubiana - Garczyn - Kościerzyna | 06:04 06:04 06:04 06:04 13:40 13:40 17:05 17:06 | Zobacz rozkład jazdy na trasieChojnice-Kościerzyna, POLREGIO |
Sprawdź ceny Biletów PKS, PKP, Autobusów oraz Pociągów na trasieChojnice-Kościerzyna
Porównaj ceny biletów między szczegółowymi trasami
- Ceny BiletówChojnice→Żabno
- Ceny BiletówChojnice→Kalisz
- Ceny BiletówChojnice→Dziemiany
- Ceny BiletówChojnice→Kościerzyna
- Ceny BiletówChojnice→Lubnia
- Ceny BiletówChojnice→Raduń
- Ceny BiletówChojnice→Lipusz
- Ceny BiletówChojnice→Powałki
- Ceny BiletówChojnice→Brusy
- Ceny BiletówŻabno→Brusy
- Ceny BiletówKalisz→Kościerzyna
- Ceny BiletówKalisz→Łubiana
- Ceny BiletówKalisz→Lipusz
- Ceny BiletówDziemiany→Kalisz
- Ceny BiletówDziemiany→Kościerzyna
- Ceny BiletówDziemiany→Łubiana
- Ceny BiletówDziemiany→Lipusz
- Ceny BiletówŁubiana→Kościerzyna
- Ceny BiletówLubnia→Kościerzyna
- Ceny BiletówLipusz→Kościerzyna
- Ceny BiletówLipusz→Łubiana
- Ceny BiletówPowałki→Brusy
- Ceny BiletówBrusy→Dziemiany
- Ceny BiletówBrusy→Kościerzyna
- Ceny BiletówBrusy→Raduń
- Ceny BiletówBrusy→Lipusz