Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Sędziszów-Katowice
Lp. | Szczegóły | Godziny odjazdu z pierwszego przystanku | Link do rozkładu | |
---|---|---|---|---|
1 | Sędziszów - Klimontów - Kozłów - Uniejów-Rędziny - Charsznica - Podlesice - Jeżówka - Wolbrom - Zarzecze - Chrząstowice - Jaroszowiec - Olkusz - Bukowno - Sławków - Dąbrowa Górnicza - Sosnowiec - Katowice | 03:36 03:36 04:06 04:16 04:22 04:22 11:59 12:30 | Zobacz rozkład jazdy na trasieSędziszów-Katowice, POLREGIO |
Sprawdź ceny Biletów PKS, PKP, Autobusów oraz Pociągów na trasieSędziszów-Katowice
Porównaj ceny biletów między szczegółowymi trasami
- Ceny BiletówSędziszów→Katowice
- Ceny BiletówKlimontów→Katowice
- Ceny BiletówKlimontów→Olkusz
- Ceny BiletówKlimontów→Uniejów-Rędziny
- Ceny BiletówWolbrom→Katowice
- Ceny BiletówWolbrom→Jaroszowiec
- Ceny BiletówWolbrom→Olkusz
- Ceny BiletówWolbrom→Sosnowiec
- Ceny BiletówCharsznica→Katowice
- Ceny BiletówKozłów→Katowice
- Ceny BiletówZarzecze→Sosnowiec
- Ceny BiletówJaroszowiec→Katowice
- Ceny BiletówJaroszowiec→Olkusz
- Ceny BiletówOlkusz→Katowice
- Ceny BiletówOlkusz→Sosnowiec
- Ceny BiletówOlkusz→Bukowno
- Ceny BiletówSosnowiec→Katowice
- Ceny BiletówDąbrowa Górnicza→Katowice
- Ceny BiletówDąbrowa Górnicza→Sosnowiec
- Ceny BiletówSławków→Katowice
- Ceny BiletówBukowno→Katowice
- Ceny BiletówUniejów-Rędziny→Katowice
- Ceny BiletówUniejów-Rędziny→Jaroszowiec
- Ceny BiletówUniejów-Rędziny→Bukowno