Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Leszno-Zielona Góra
Lp. | Szczegóły | Godziny odjazdu z pierwszego przystanku | Link do rozkładu | |
---|---|---|---|---|
1 | Leszno - Lasocice - Wschowa - Stare Drzewce - Głogówko - Głogów - Brzeg Głogowski - Czerna - Bytom Odrzański - Nowa Sól - Niedoradz - Zielona Góra | 10:27 10:29 10:29 10:29 10:29 10:29 10:29 10:29 | Zobacz rozkład jazdy na trasieLeszno-Zielona Góra, POLREGIO |
Sprawdź ceny Biletów PKS, PKP, Autobusów oraz Pociągów na trasieLeszno-Zielona Góra
Porównaj ceny biletów między szczegółowymi trasami
- Ceny BiletówWschowa→Zielona Góra
- Ceny BiletówWschowa→Głogów
- Ceny BiletówWschowa→Stare Drzewce
- Ceny BiletówNowa Sól→Zielona Góra
- Ceny BiletówNowa Sól→Niedoradz
- Ceny BiletówGłogów→Zielona Góra
- Ceny BiletówGłogów→Nowa Sól
- Ceny BiletówGłogów→Brzeg Głogowski
- Ceny BiletówGłogów→Czerna
- Ceny BiletówGłogów→Bytom Odrzański
- Ceny BiletówNiedoradz→Zielona Góra
- Ceny BiletówLeszno→Wschowa
- Ceny BiletówLeszno→Zielona Góra
- Ceny BiletówLeszno→Lasocice
- Ceny BiletówLeszno→Nowa Sól
- Ceny BiletówLeszno→Głogów
- Ceny BiletówLeszno→Bytom Odrzański
- Ceny BiletówLeszno→Głogówko
- Ceny BiletówStare Drzewce→Głogów
- Ceny BiletówBytom Odrzański→Zielona Góra
- Ceny BiletówBytom Odrzański→Nowa Sól
- Ceny BiletówGłogówko→Głogów