infolinia e-podróżnik.plChcesz sprawdzić rozkład jazdy lub kupić bilet?
Zadzwoń 703402802Czynne całą dobę
Koszt: 2,58 PLN z VAT/min
Usługę świadczy Progress Plus s.c.
Infolinia udziela informacji na temat połączeń, cen biletów, a także umożliwia zakup biletów przez telefon. Dostępna przez całą dobę,
365 dni w roku.

Nie dzwonisz z Polski?
Zobacz numery dla innych krajów
ukryj informacje

SZPROTAWA D.A.

Szprotawa, gm. Szprotawa miasto

 

UWAGA: Na tabliczce nie są prezentowane wszystkie odjazdy do miejscowości pośrednich. Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie wyniki dla miast pośrednich użyj wyszukiwarki rozkładów jazdy.

 Oznaczenia
13:20Połączenie normalne
13:20Połączenie przyspieszone, pośpieszne lub ekspresowe
Połączenie posiada legendę
Nazwa i typ przewoźnika:
Autokary

MiejscowośćOdjazdy

Bobrzany

06:55
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • pierwszeństwo przejazdu dla posiadaczy biletów miesięcznych
07:10
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • pierwszeństwo przejazdu dla posiadaczy biletów miesięcznych
12:35
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • pierwszeństwo przejazdu dla posiadaczy biletów miesięcznych
13:00
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • pierwszeństwo przejazdu dla posiadaczy biletów miesięcznych
 

Bolesławiec

15:00
PKS w Szczecinie Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • kurs co drugi dzień
  • kurs pospieszny
przez: Leszno Górne,
14:20
PKS w Bolesławcu Spółka z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
 

Borowina

06:45
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • pierwszeństwo przejazdu dla posiadaczy biletów miesięcznych
12:39
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • kursuje w poniedziałki i wtorki
  • pierwszeństwo przejazdu dla posiadaczy biletów miesięcznych
12:39
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • kursuje od środy do piątku
  • pierwszeństwo przejazdu dla posiadaczy biletów miesięcznych
14:40
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • kursuje od środy do piątku
  • pierwszeństwo przejazdu dla posiadaczy biletów miesięcznych
15:30
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • kursuje w poniedziałki i wtorki
  • pierwszeństwo przejazdu dla posiadaczy biletów miesięcznych
 

Chichy

przez: Bobrzany,
06:55
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • pierwszeństwo przejazdu dla posiadaczy biletów miesięcznych
12:35
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • pierwszeństwo przejazdu dla posiadaczy biletów miesięcznych
 

Dzikowice

15:30
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • pierwszeństwo przejazdu dla posiadaczy biletów miesięcznych
przez: Pasterzowice,
07:20
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • pierwszeństwo przejazdu dla posiadaczy biletów miesięcznych
 

Gorzów Wielkopolski

przez: Zielona Góra,
09:15
PKS Sp. z o.o. w Koszalinie

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje codziennie
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • Kursuje z J. G. do Kosz.
09:15
PKS "Tour" Sp. z o.o. Jelenia Góra

Typ przewoźnika: Autokary
  • kurs pospieszny
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • w przypadku posiadania bagażu koniecznośc zakupu biletu bagażowego u kierowcy
  • Kurs wykonywany naprzemiennie z PKS Spółka z o.o. w Koszalinie
11:05
PKS "Tour" Sp. z o.o. Jelenia Góra

Typ przewoźnika: Autokary
  • kurs pospieszny
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • w przypadku posiadania bagażu koniecznośc zakupu biletu bagażowego u kierowcy
  • Kurs wykonywany naprzemiennie z PKS w Szczecinie Spółka z o.o.
przez: Nowa Sól, Zielona Góra,
11:05
PKS w Szczecinie Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kurs pospieszny
  • kurs co drugi dzień
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
przez: Zielona Góra, Słubice, Kostrzyn nad Odrą,
10:40
ПП “ТЕРНВОЯЖ”

Typ przewoźnika: Autokary
  • ходить листопад: 16-18, 21-23, 26-28, грудень: 1-3, 6-8, 11-13, 16-18, 21-23, 26-28, 31, січень: 1-2, 5-7, 10-12, 15-17, 20-22, 25-27, 30-31, лютий: 1, 4-6, 9-11, 14-16, 19-21, 24-26
10:40
Fortuna Tour Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • ходить листопад: 16-18, 21-23, 26-28, грудень: 1-3, 6-8, 11-13, 16-18, 21-23, 26-28, 31, січень: 1-2, 5-7, 10-12, 15-17, 20-22, 25-27, 30-31, лютий: 1, 4-6, 9-11, 14-16, 19-21, 24-26
 

Jelenia Góra

15:00
PKS "Tour" Sp. z o.o. Jelenia Góra

Typ przewoźnika: Autokary
  • kurs pospieszny
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • w przypadku posiadania bagażu koniecznośc zakupu biletu bagażowego u kierowcy
  • Kurs wykonywany naprzemiennie z PKS w Szczecinie Spółka z o.o.
17:40
PKS Sp. z o.o. w Koszalinie

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • kursuje do J. G. PKS Koszalin
17:45
PKS "Tour" Sp. z o.o. Jelenia Góra

Typ przewoźnika: Autokary
  • kurs pospieszny
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • w przypadku posiadania bagażu koniecznośc zakupu biletu bagażowego u kierowcy
  • Kurs wykonywany naprzemiennie z PKS Spółka z o.o. w Koszalinie
przez: Bolesławiec,
15:00
PKS w Szczecinie Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • kurs co drugi dzień
  • kurs pospieszny
 

Kartowice

07:20
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • pierwszeństwo przejazdu dla posiadaczy biletów miesięcznych
14:25
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • pierwszeństwo przejazdu dla posiadaczy biletów miesięcznych
przez: Pasterzowice,
12:30
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • pierwszeństwo przejazdu dla posiadaczy biletów miesięcznych
 

Katowice

przez: Legnica, Wrocław, Opole,
14:55
ПП “ТЕРНВОЯЖ”

Typ przewoźnika: Autokary
  • ходить листопад: 13-15, 18-20, 23-25, 28-30, грудень: 3-5, 8-10, 13-15, 18-20, 23-25, 28-30, січень: 2-4, 7-9, 12-14, 17-19, 22-24, 27-29, лютий: 1-3, 6-8, 11-13, 16-18, 21-23, 26-28, не ходить 19.12.2018
14:55
Fortuna Tour Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • ходить листопад: 13-15, 18-20, 23-25, 28-30, грудень: 3-5, 8-10, 13-15, 18-20, 23-25, 28-30, січень: 2-4, 7-9, 12-14, 17-19, 22-24, 27-29, лютий: 1-3, 6-8, 11-13, 16-18, 21-23, 26-28, не ходить 19.12.2018
 

Khmelnytskyi

przez: Legnica, Wrocław, Opole, Katowice, Kraków, Tarnów, Rzeszów, Lviv, Ternopil,
14:55
ПП “ТЕРНВОЯЖ”

Typ przewoźnika: Autokary
  • ходить листопад: 13-15, 18-20, 23-25, 28-30, грудень: 3-5, 8-10, 13-15, 18-20, 23-25, 28-30, січень: 2-4, 7-9, 12-14, 17-19, 22-24, 27-29, лютий: 1-3, 6-8, 11-13, 16-18, 21-23, 26-28, не ходить 19.12.2018
14:55
Fortuna Tour Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • ходить листопад: 13-15, 18-20, 23-25, 28-30, грудень: 3-5, 8-10, 13-15, 18-20, 23-25, 28-30, січень: 2-4, 7-9, 12-14, 17-19, 22-24, 27-29, лютий: 1-3, 6-8, 11-13, 16-18, 21-23, 26-28, не ходить 19.12.2018
 

Kołobrzeg

przez: Pobierowo, Rewal, Pogorzelica, Mrzeżyno, Dźwirzyno,
23:11
PKS w Bolesławcu Spółka z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • KURSUJE W PIĄTKI W OKRESIE LETNICH WAKACJI /OD 29.06.2018 DO 31.08.2018/
 

Koszalin

przez: Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski,
09:15
PKS Sp. z o.o. w Koszalinie

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje codziennie
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • Kursuje z J. G. do Kosz.
09:15
PKS "Tour" Sp. z o.o. Jelenia Góra

Typ przewoźnika: Autokary
  • kurs pospieszny
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • w przypadku posiadania bagażu koniecznośc zakupu biletu bagażowego u kierowcy
  • Kurs wykonywany naprzemiennie z PKS Spółka z o.o. w Koszalinie
 

Kraków

przez: Legnica, Wrocław, Opole, Katowice,
14:55
ПП “ТЕРНВОЯЖ”

Typ przewoźnika: Autokary
  • ходить листопад: 13-15, 18-20, 23-25, 28-30, грудень: 3-5, 8-10, 13-15, 18-20, 23-25, 28-30, січень: 2-4, 7-9, 12-14, 17-19, 22-24, 27-29, лютий: 1-3, 6-8, 11-13, 16-18, 21-23, 26-28, не ходить 19.12.2018
14:55
Fortuna Tour Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • ходить листопад: 13-15, 18-20, 23-25, 28-30, грудень: 3-5, 8-10, 13-15, 18-20, 23-25, 28-30, січень: 2-4, 7-9, 12-14, 17-19, 22-24, 27-29, лютий: 1-3, 6-8, 11-13, 16-18, 21-23, 26-28, не ходить 19.12.2018
 

Legnica

14:55
ПП “ТЕРНВОЯЖ”

Typ przewoźnika: Autokary
  • ходить листопад: 13-15, 18-20, 23-25, 28-30, грудень: 3-5, 8-10, 13-15, 18-20, 23-25, 28-30, січень: 2-4, 7-9, 12-14, 17-19, 22-24, 27-29, лютий: 1-3, 6-8, 11-13, 16-18, 21-23, 26-28, не ходить 19.12.2018
14:55
Fortuna Tour Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • ходить листопад: 13-15, 18-20, 23-25, 28-30, грудень: 3-5, 8-10, 13-15, 18-20, 23-25, 28-30, січень: 2-4, 7-9, 12-14, 17-19, 22-24, 27-29, лютий: 1-3, 6-8, 11-13, 16-18, 21-23, 26-28, не ходить 19.12.2018
 

Leszno Górne

14:20
PKS w Bolesławcu Spółka z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
przez: Wiechlice,
06:45
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • pierwszeństwo przejazdu dla posiadaczy biletów miesięcznych
08:20
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku poza 02.05
  • pierwszeństwo przejazdu dla posiadaczy biletów miesięcznych
11:30
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku poza 02.05
  • pierwszeństwo przejazdu dla posiadaczy biletów miesięcznych
13:40
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • pierwszeństwo przejazdu dla posiadaczy biletów miesięcznych
15:25
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku poza 02.05
  • pierwszeństwo przejazdu dla posiadaczy biletów miesięcznych
 

Lviv

przez: Legnica, Wrocław, Opole, Katowice, Kraków, Tarnów, Rzeszów,
14:55
ПП “ТЕРНВОЯЖ”

Typ przewoźnika: Autokary
  • ходить листопад: 13-15, 18-20, 23-25, 28-30, грудень: 3-5, 8-10, 13-15, 18-20, 23-25, 28-30, січень: 2-4, 7-9, 12-14, 17-19, 22-24, 27-29, лютий: 1-3, 6-8, 11-13, 16-18, 21-23, 26-28, не ходить 19.12.2018
14:55
Fortuna Tour Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • ходить листопад: 13-15, 18-20, 23-25, 28-30, грудень: 3-5, 8-10, 13-15, 18-20, 23-25, 28-30, січень: 2-4, 7-9, 12-14, 17-19, 22-24, 27-29, лютий: 1-3, 6-8, 11-13, 16-18, 21-23, 26-28, не ходить 19.12.2018
 

Lwówek Śląski

04:39
PKS w Bolesławcu Spółka z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • KURSUJE W SOBOTY W OKRESIE LETNICH WAKACJI /OD 30.06.2018 DO 01.09.2018/
 

Małomice

11:50
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • pierwszeństwo przejazdu dla posiadaczy biletów miesięcznych
13:00
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • pierwszeństwo przejazdu dla posiadaczy biletów miesięcznych
14:35
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • pierwszeństwo przejazdu dla posiadaczy biletów miesięcznych
15:40
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • pierwszeństwo przejazdu dla posiadaczy biletów miesięcznych
przez: Śliwnik,
06:55
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • pierwszeństwo przejazdu dla posiadaczy biletów miesięcznych
 

Mycielin

przez: Dzikowice,
15:30
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • pierwszeństwo przejazdu dla posiadaczy biletów miesięcznych
 

Nowa Kopernia

07:05
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • pierwszeństwo przejazdu dla posiadaczy biletów miesięcznych
14:25
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • pierwszeństwo przejazdu dla posiadaczy biletów miesięcznych
przez: Pasterzowice, Kartowice,
12:30
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • pierwszeństwo przejazdu dla posiadaczy biletów miesięcznych
 

Nowa Sól

11:05
PKS w Szczecinie Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kurs pospieszny
  • kurs co drugi dzień
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
przez: Kożuchów,
09:01
PKS w Bolesławcu Spółka z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
 

Opole

przez: Legnica, Wrocław,
14:55
ПП “ТЕРНВОЯЖ”

Typ przewoźnika: Autokary
  • ходить листопад: 13-15, 18-20, 23-25, 28-30, грудень: 3-5, 8-10, 13-15, 18-20, 23-25, 28-30, січень: 2-4, 7-9, 12-14, 17-19, 22-24, 27-29, лютий: 1-3, 6-8, 11-13, 16-18, 21-23, 26-28, не ходить 19.12.2018
14:55
Fortuna Tour Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • ходить листопад: 13-15, 18-20, 23-25, 28-30, грудень: 3-5, 8-10, 13-15, 18-20, 23-25, 28-30, січень: 2-4, 7-9, 12-14, 17-19, 22-24, 27-29, лютий: 1-3, 6-8, 11-13, 16-18, 21-23, 26-28, не ходить 19.12.2018
 

Przecław

przez: Niegosławice,
15:30
INTERTRANS PKS S.A.Głogów

Typ przewoźnika: Autokary
  • KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ
 

Przemków

przez: Niegosławice,
11:00
INTERTRANS PKS S.A.Głogów

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
 

Rzeszów

przez: Legnica, Wrocław, Opole, Katowice, Kraków, Tarnów,
14:55
ПП “ТЕРНВОЯЖ”

Typ przewoźnika: Autokary
  • ходить листопад: 13-15, 18-20, 23-25, 28-30, грудень: 3-5, 8-10, 13-15, 18-20, 23-25, 28-30, січень: 2-4, 7-9, 12-14, 17-19, 22-24, 27-29, лютий: 1-3, 6-8, 11-13, 16-18, 21-23, 26-28, не ходить 19.12.2018
14:55
Fortuna Tour Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • ходить листопад: 13-15, 18-20, 23-25, 28-30, грудень: 3-5, 8-10, 13-15, 18-20, 23-25, 28-30, січень: 2-4, 7-9, 12-14, 17-19, 22-24, 27-29, лютий: 1-3, 6-8, 11-13, 16-18, 21-23, 26-28, не ходить 19.12.2018
 

Siecieborzyce

przez: Pasterzowice,
06:50
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • pierwszeństwo przejazdu dla posiadaczy biletów miesięcznych
przez: Bobrzany,
07:10
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • pierwszeństwo przejazdu dla posiadaczy biletów miesięcznych
 

Słubice

przez: Zielona Góra,
10:40
ПП “ТЕРНВОЯЖ”

Typ przewoźnika: Autokary
  • ходить листопад: 16-18, 21-23, 26-28, грудень: 1-3, 6-8, 11-13, 16-18, 21-23, 26-28, 31, січень: 1-2, 5-7, 10-12, 15-17, 20-22, 25-27, 30-31, лютий: 1, 4-6, 9-11, 14-16, 19-21, 24-26
10:40
Fortuna Tour Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • ходить листопад: 16-18, 21-23, 26-28, грудень: 1-3, 6-8, 11-13, 16-18, 21-23, 26-28, 31, січень: 1-2, 5-7, 10-12, 15-17, 20-22, 25-27, 30-31, лютий: 1, 4-6, 9-11, 14-16, 19-21, 24-26
 

Szczecin

przez: Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski,
11:05
PKS "Tour" Sp. z o.o. Jelenia Góra

Typ przewoźnika: Autokary
  • kurs pospieszny
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • w przypadku posiadania bagażu koniecznośc zakupu biletu bagażowego u kierowcy
  • Kurs wykonywany naprzemiennie z PKS w Szczecinie Spółka z o.o.
przez: Nowa Sól, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski,
11:05
PKS w Szczecinie Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kurs pospieszny
  • kurs co drugi dzień
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
 

Tarnów

przez: Legnica, Wrocław, Opole, Katowice, Kraków,
14:55
ПП “ТЕРНВОЯЖ”

Typ przewoźnika: Autokary
  • ходить листопад: 13-15, 18-20, 23-25, 28-30, грудень: 3-5, 8-10, 13-15, 18-20, 23-25, 28-30, січень: 2-4, 7-9, 12-14, 17-19, 22-24, 27-29, лютий: 1-3, 6-8, 11-13, 16-18, 21-23, 26-28, не ходить 19.12.2018
14:55
Fortuna Tour Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • ходить листопад: 13-15, 18-20, 23-25, 28-30, грудень: 3-5, 8-10, 13-15, 18-20, 23-25, 28-30, січень: 2-4, 7-9, 12-14, 17-19, 22-24, 27-29, лютий: 1-3, 6-8, 11-13, 16-18, 21-23, 26-28, не ходить 19.12.2018
 

Ternopil

przez: Legnica, Wrocław, Opole, Katowice, Kraków, Tarnów, Rzeszów, Lviv,
14:55
ПП “ТЕРНВОЯЖ”

Typ przewoźnika: Autokary
  • ходить листопад: 13-15, 18-20, 23-25, 28-30, грудень: 3-5, 8-10, 13-15, 18-20, 23-25, 28-30, січень: 2-4, 7-9, 12-14, 17-19, 22-24, 27-29, лютий: 1-3, 6-8, 11-13, 16-18, 21-23, 26-28, не ходить 19.12.2018
14:55
Fortuna Tour Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • ходить листопад: 13-15, 18-20, 23-25, 28-30, грудень: 3-5, 8-10, 13-15, 18-20, 23-25, 28-30, січень: 2-4, 7-9, 12-14, 17-19, 22-24, 27-29, лютий: 1-3, 6-8, 11-13, 16-18, 21-23, 26-28, не ходить 19.12.2018
 

Vinnytsia

przez: Legnica, Wrocław, Opole, Katowice, Kraków, Tarnów, Rzeszów, Lviv, Ternopil, Khmelnytskyi,
14:55
ПП “ТЕРНВОЯЖ”

Typ przewoźnika: Autokary
  • ходить листопад: 13-15, 18-20, 23-25, 28-30, грудень: 3-5, 8-10, 13-15, 18-20, 23-25, 28-30, січень: 2-4, 7-9, 12-14, 17-19, 22-24, 27-29, лютий: 1-3, 6-8, 11-13, 16-18, 21-23, 26-28, не ходить 19.12.2018
14:55
Fortuna Tour Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • ходить листопад: 13-15, 18-20, 23-25, 28-30, грудень: 3-5, 8-10, 13-15, 18-20, 23-25, 28-30, січень: 2-4, 7-9, 12-14, 17-19, 22-24, 27-29, лютий: 1-3, 6-8, 11-13, 16-18, 21-23, 26-28, не ходить 19.12.2018
 

Wiechlice

06:45
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • pierwszeństwo przejazdu dla posiadaczy biletów miesięcznych
07:00
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • pierwszeństwo przejazdu dla posiadaczy biletów miesięcznych
08:20
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku poza 02.05
  • pierwszeństwo przejazdu dla posiadaczy biletów miesięcznych
11:30
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku poza 02.05
  • pierwszeństwo przejazdu dla posiadaczy biletów miesięcznych
13:40
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • pierwszeństwo przejazdu dla posiadaczy biletów miesięcznych
14:25
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • pierwszeństwo przejazdu dla posiadaczy biletów miesięcznych
14:39
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • pierwszeństwo przejazdu dla posiadaczy biletów miesięcznych
15:25
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku poza 02.05
  • pierwszeństwo przejazdu dla posiadaczy biletów miesięcznych
przez: Kartowice,
07:20
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • pierwszeństwo przejazdu dla posiadaczy biletów miesięcznych
 

Witków

14:45
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • kursuje w czwartki i piątki
  • pierwszeństwo przejazdu dla posiadaczy biletów miesięcznych
14:45
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • kursuje w środy
  • pierwszeństwo przejazdu dla posiadaczy biletów miesięcznych
15:35
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • kursuje w poniedziałki i wtorki
  • pierwszeństwo przejazdu dla posiadaczy biletów miesięcznych
 

Wrocław

przez: Legnica,
14:55
ПП “ТЕРНВОЯЖ”

Typ przewoźnika: Autokary
  • ходить листопад: 13-15, 18-20, 23-25, 28-30, грудень: 3-5, 8-10, 13-15, 18-20, 23-25, 28-30, січень: 2-4, 7-9, 12-14, 17-19, 22-24, 27-29, лютий: 1-3, 6-8, 11-13, 16-18, 21-23, 26-28, не ходить 19.12.2018
14:55
Fortuna Tour Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • ходить листопад: 13-15, 18-20, 23-25, 28-30, грудень: 3-5, 8-10, 13-15, 18-20, 23-25, 28-30, січень: 2-4, 7-9, 12-14, 17-19, 22-24, 27-29, лютий: 1-3, 6-8, 11-13, 16-18, 21-23, 26-28, не ходить 19.12.2018
 

Zielona Góra

09:15
PKS Sp. z o.o. w Koszalinie

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje codziennie
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • Kursuje z J. G. do Kosz.
09:15
PKS "Tour" Sp. z o.o. Jelenia Góra

Typ przewoźnika: Autokary
  • kurs pospieszny
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • w przypadku posiadania bagażu koniecznośc zakupu biletu bagażowego u kierowcy
  • Kurs wykonywany naprzemiennie z PKS Spółka z o.o. w Koszalinie
10:40
ПП “ТЕРНВОЯЖ”

Typ przewoźnika: Autokary
  • ходить листопад: 16-18, 21-23, 26-28, грудень: 1-3, 6-8, 11-13, 16-18, 21-23, 26-28, 31, січень: 1-2, 5-7, 10-12, 15-17, 20-22, 25-27, 30-31, лютий: 1, 4-6, 9-11, 14-16, 19-21, 24-26
10:40
Fortuna Tour Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • ходить листопад: 16-18, 21-23, 26-28, грудень: 1-3, 6-8, 11-13, 16-18, 21-23, 26-28, 31, січень: 1-2, 5-7, 10-12, 15-17, 20-22, 25-27, 30-31, лютий: 1, 4-6, 9-11, 14-16, 19-21, 24-26
11:05
PKS "Tour" Sp. z o.o. Jelenia Góra

Typ przewoźnika: Autokary
  • kurs pospieszny
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • w przypadku posiadania bagażu koniecznośc zakupu biletu bagażowego u kierowcy
  • Kurs wykonywany naprzemiennie z PKS w Szczecinie Spółka z o.o.
przez: Nowa Sól,
11:05
PKS w Szczecinie Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kurs pospieszny
  • kurs co drugi dzień
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
przez: Kożuchów, Nowa Sól,
09:01
PKS w Bolesławcu Spółka z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
 

Zauważyłeś błąd na stronie? Zgłoś to

Copyright 2006-2018 by Teroplan S.A.
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych oraz o plikach cookiesW związku obowiązywaniem Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) informujemy, że możemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe. Szczegóły dotyczące tego przetwarzania podane zostały w Polityce prywatności. Jednocześnie informujemy, że serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies.
Zamknij
Wyszukiwanie połączeń
wyszukiwarka rozkładów jazdy