infolinia e-podróżnik.plChcesz sprawdzić rozkład jazdy lub kupić bilet?
Zadzwoń 703402802Czynne całą dobę
Koszt: 2,58 PLN z VAT/min
Usługę świadczy Progress Plus s.c.
Infolinia udziela informacji na temat połączeń, cen biletów, a także umożliwia zakup biletów przez telefon. Dostępna przez całą dobę,
365 dni w roku.

Nie dzwonisz z Polski?
Zobacz numery dla innych krajów
ukryj informacje

TUJSK

Tujsk, gm. Stegna

 

UWAGA: Na tabliczce nie są prezentowane wszystkie odjazdy do miejscowości pośrednich. Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie wyniki dla miast pośrednich użyj wyszukiwarki rozkładów jazdy.

 Oznaczenia
13:20Połączenie normalne
13:20Połączenie przyspieszone, pośpieszne lub ekspresowe
Połączenie posiada legendę
Nazwa i typ przewoźnika:
Autokary

MiejscowośćOdjazdy

Elbląg

przez: Nowy Dwór Gdański,
06:11
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
07:01
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do niedzieli
07:41
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
08:11
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w okresie od 01.X do 30 IV [ELB].
08:36
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
09:55
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
10:21
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • w roku szkolnym nie kursuje w niedziele i święta, w okresie ferii letnich kursuje codziennie [ELB]
12:21
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
13:11
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
14:41
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
15:06
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
15:36
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
16:41
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
17:01
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
18:26
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
19:11
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
20:21
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
przez: Nowy Dwór Gdański, Marzęcino,
06:42
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
13:11
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
przez: Nowy Dwór Gdański, Kazimierzowo,
11:36
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w okresie ferii letnich
13:56
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
16:16
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
16:56
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
17:41
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
18:26
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
 

Krynica Morska

06:08
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • od 01 X do 30 IV nie kursuje w soboty, niedziele i święta. [ELB]
07:48
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty
  • w okresie ferii letnich kursuje w soboty i niedziele [ELB]
08:48
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje w okresie od 01.X do 30 IV [ELB].
08:48
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w okresie od 01 X do 30 IV [ELB].
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
10:08
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • w roku szkolnym kursuje w dni robocze od pon. do pt., w okresie ferii letnich kursuje codziennie [ELB]
10:34
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
11:18
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
11:48
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • w roku szkolnym kursuje w dni robocze od pon. do pt., w okresie ferii letnich kursuje codziennie [ELB]
12:48
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
13:18
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
13:48
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
14:48
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
15:18
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
15:18
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
15:58
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
15:58
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
16:48
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
17:18
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
18:28
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • w roku szkolnym kursuje w dni robocze od pon. do pt., w okresie ferii letnich kursuje codziennie [ELB]
19:18
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
przez: Stegna,
08:16
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
10:44
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
17:54
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
 

Malbork

przez: Nowy Dwór Gdański,
10:03
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
 

Nowy Dwór Gdański

06:11
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
06:42
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
06:42
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
07:01
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do niedzieli
07:41
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
08:11
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w okresie od 01.X do 30 IV [ELB].
08:36
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
09:55
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
09:58
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
10:03
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
10:21
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • w roku szkolnym nie kursuje w niedziele i święta, w okresie ferii letnich kursuje codziennie [ELB]
11:36
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w okresie ferii letnich
12:21
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
12:58
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
13:11
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
13:11
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
13:56
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
14:41
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
15:06
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
15:36
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
16:16
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
16:41
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
16:56
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
17:01
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
17:41
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
18:26
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
18:26
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
18:58
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
19:11
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
20:21
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
21:18
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
przez: Stegna, Mikoszewo,
16:42
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
przez: Stegna, Mikoszewo, Drewnica,
06:47
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
13:22
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
przez: Stegna, Mikoszewo, Drewnica, Bronowo,
10:53
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
15:43
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Stegna

06:47
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
08:16
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
10:44
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
10:53
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
13:22
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
15:43
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
16:42
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
17:54
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
przez: Rybina,
09:14
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
przez: Groszkowo,
15:50
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Zauważyłeś błąd na stronie? Zgłoś to

Copyright 2006-2019 by Teroplan S.A.
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych oraz o plikach cookiesW związku obowiązywaniem Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) informujemy, że możemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe. Szczegóły dotyczące tego przetwarzania podane zostały w Polityce prywatności. Jednocześnie informujemy, że serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies.
Zamknij
Wyszukiwanie połączeń
wyszukiwarka rozkładów jazdy