infolinia e-podróżnik.plChcesz sprawdzić rozkład jazdy lub kupić bilet?
Zadzwoń 703402802Czynne całą dobę
Koszt: 2,58 PLN z VAT/min
Usługę świadczy Progress Plus s.c.
Infolinia udziela informacji na temat połączeń, cen biletów, a także umożliwia zakup biletów przez telefon. Dostępna przez całą dobę,
365 dni w roku.

Nie dzwonisz z Polski?
Zobacz numery dla innych krajów
ukryj informacje

SOSNOWIEC DW. PKP

Sosnowiec, gm. M. Sosnowiec

 

UWAGA: Na tabliczce nie są prezentowane wszystkie odjazdy do miejscowości pośrednich. Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie wyniki dla miast pośrednich użyj wyszukiwarki rozkładów jazdy.

 Oznaczenia
13:20Połączenie normalne
13:20Połączenie przyspieszone, pośpieszne lub ekspresowe
Połączenie posiada legendę
Nazwa i typ przewoźnika:
BusyAutokary

MiejscowośćOdjazdy

Będzin

10:00
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
13:25
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
16:00
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w dniu 24.XII
18:00
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje 25 grudnia 2018r.
  • kursuje w poniedziałki i piątki
  • kursuje wtorek, środa, czwartek w okresie od 30.IV do 02.XI,kursuje w dniu 23 i 30. XII, 2.I, oraz we wtorek po Świętach Wielkanocnych
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
 

Bukowno

06:38
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 12 listopada 2018
07:43
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
09:58
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 12 listopada 2018
13:33
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 12 listopada 2018
15:48
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 12 listopada 2018
16:43
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 31.XII oarz 01.I
18:38
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
 

Busko-Zdrój

przez: Dąbrowa Górnicza,
06:43
Przedsiębiorstwo Transportowe Łach Łukasz

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 1 stycznia
  • obowiązkowy zakup biletu lub rezerwacja u przewoźnika
  • nie kursuje 31.12.
12:03
Przedsiębiorstwo Transportowe Łach Łukasz

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy i 2-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • obowiązkowy zakup biletu lub rezerwacja u przewoźnika
  • od października kursuje tylko w niedzielę
przez: Będzin, Dąbrowa Górnicza, Miechów, Książ Wielki, Wodzisław, Pińczów,
10:00
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
13:25
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
16:00
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w dniu 24.XII
18:00
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje 25 grudnia 2018r.
  • kursuje w poniedziałki i piątki
  • kursuje wtorek, środa, czwartek w okresie od 30.IV do 02.XI,kursuje w dniu 23 i 30. XII, 2.I, oraz we wtorek po Świętach Wielkanocnych
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
 

Bytom

przez: Katowice,
09:50
PKS w Kłodzku S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje 1 - 2 I; Wielką Sobotę, Niedzielę Wielkanocną, Poniedziałek Wielkanocny oraz wtorek po Wielkanocy, 25 - 27 XII
  • KURS POSPIESZNY
12:00
PKS w Kłodzku S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • KURS POSPIESZNY
  • nie kursuje 1 - 2 I; Wielką Sobotę, Niedzielę Wielkanocną, Poniedziałek Wielkanocny oraz wtorek po Wielkanocy, 25 - 27 XII
 

Chmielnik

przez: Dąbrowa Górnicza, Pilica, Żarnowiec, Mieronice,
12:05
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
12:05
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
14:15
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
14:45
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
16:55
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
16:55
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
 

Częstochowa

14:14
DARJAN

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 1 stycznia, w Święta Wielkanocne, 25 i 26 grudnia oraz 11 listopada
 

Dąbrowa Górnicza

06:43
Przedsiębiorstwo Transportowe Łach Łukasz

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 1 stycznia
  • obowiązkowy zakup biletu lub rezerwacja u przewoźnika
  • nie kursuje 31.12.
08:00
Przedsiębiorstwo Transportowe Łach Łukasz

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy i 2-dzień Wielkanocy
  • obowiązkowy zakup biletu lub rezerwacja u przewoźnika
  • nie kursuje 31.12.
12:03
Przedsiębiorstwo Transportowe Łach Łukasz

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy i 2-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • obowiązkowy zakup biletu lub rezerwacja u przewoźnika
  • od października kursuje tylko w niedzielę
12:05
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
12:05
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
14:15
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
14:45
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
16:55
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
16:55
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
przez: Będzin,
10:00
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
13:25
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
16:00
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w dniu 24.XII
18:00
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje 25 grudnia 2018r.
  • kursuje w poniedziałki i piątki
  • kursuje wtorek, środa, czwartek w okresie od 30.IV do 02.XI,kursuje w dniu 23 i 30. XII, 2.I, oraz we wtorek po Świętach Wielkanocnych
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
 

Gliwice

przez: Katowice, Bytom,
09:50
PKS w Kłodzku S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje 1 - 2 I; Wielką Sobotę, Niedzielę Wielkanocną, Poniedziałek Wielkanocny oraz wtorek po Wielkanocy, 25 - 27 XII
  • KURS POSPIESZNY
12:00
PKS w Kłodzku S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • KURS POSPIESZNY
  • nie kursuje 1 - 2 I; Wielką Sobotę, Niedzielę Wielkanocną, Poniedziałek Wielkanocny oraz wtorek po Wielkanocy, 25 - 27 XII
 

Katowice

05:30
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
06:00
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
06:05
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 12 listopada 2018
06:15
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
06:25
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dod kursuje 2 maja
06:40
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
06:55
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
07:05
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
07:05
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 30.04 i 4.05
  • Nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 2 listopada
07:15
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
07:25
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
07:35
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 listopada
07:45
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 11 listopada
07:50
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 30.04 i 4.05
  • Nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
08:10
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 30.04 i 4.05
  • Nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 12 listopada 2018
08:10
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
08:25
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 1 i 6 stycznia oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 11 listopada
08:40
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
08:55
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
08:59
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
09:05
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dod kursuje 2 maja
09:08
SKAM Pajor Stanisław Kielce

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w poniedziałki
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 12 listopada
09:10
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 listopada
09:15
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
09:25
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
09:35
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 30.04 i 4.05
09:45
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • dod kursuje 2 maja
09:50
PKS w Kłodzku S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje 1 - 2 I; Wielką Sobotę, Niedzielę Wielkanocną, Poniedziałek Wielkanocny oraz wtorek po Wielkanocy, 25 - 27 XII
  • KURS POSPIESZNY
09:55
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
09:55
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
10:15
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
10:19
OPARKA "DVL" Opara Łukasz

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 i 26.XII
10:20
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 30.04 i 4.05
  • Nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
10:25
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dod kursuje 2 maja
10:28
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
10:37
DARJAN

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 1 stycznia, w Święta Wielkanocne, 25 i 26 grudnia oraz 11 listopada
  • nie kursuje w Wigilię
10:45
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
11:05
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
11:05
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
11:05
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
11:25
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 12 listopada 2018
11:25
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 30.04 i 4.05
  • Nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 2 listopada
11:45
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
11:45
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dod kursuje 2 maja
12:00
PKS w Kłodzku S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • KURS POSPIESZNY
  • nie kursuje 1 - 2 I; Wielką Sobotę, Niedzielę Wielkanocną, Poniedziałek Wielkanocny oraz wtorek po Wielkanocy, 25 - 27 XII
12:05
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 30.04 i 4.05
  • Nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 2 listopada
12:19
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
12:25
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 30.04 i 4.05
12:25
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
12:25
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
12:45
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
13:05
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 listopada
13:05
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dod kursuje 2 maja
13:25
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
13:35
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
13:40
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 listopada
13:45
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • dod kursuje 2 maja
13:55
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 30.04 i 4.05
  • Nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
14:10
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
14:10
Przedsiębiorstwo Transportowe Łach Łukasz

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 1 stycznia
  • obowiązkowy zakup biletu lub rezerwacja u przewoźnika
  • nie kursuje 31.12.
14:25
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
14:25
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dod kursuje 2 maja
14:25
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 11 listopada
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
14:45
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
14:47
SKAM Pajor Stanisław Kielce

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje we czwartki, piątki i niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
14:59
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w dniu 24.XII
15:00
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 12 listopada 2018
15:00
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
15:05
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • dod kursuje 2 maja
15:15
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
15:15
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
15:30
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 listopada
15:45
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
15:45
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dod kursuje 2 maja
15:50
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
15:50
Przedsiębiorstwo Transportowe Łach Łukasz

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy i 2-dzień Wielkanocy
  • obowiązkowy zakup biletu lub rezerwacja u przewoźnika
  • nie kursuje 31.12.
15:53
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
15:55
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 31.XII oarz 01.I
16:05
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 30.04 i 4.05
  • Nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
16:05
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 11 listopada
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
16:20
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
16:25
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • dod kursuje 2 maja
16:35
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 30.04 i 4.05
  • Nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
16:55
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
16:55
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje w Wigilię
17:00
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje 25 grudnia 2018r.
  • kursuje w poniedziałki i piątki
  • kursuje wtorek, środa, czwartek w okresie od 30.IV do 02.XI,kursuje w dniu 23 i 30. XII, 2.I, oraz we wtorek po Świętach Wielkanocnych
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
17:05
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • dod kursuje 2 maja
17:15
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 30.04 i 4.05
  • Nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 2 listopada
17:35
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
17:35
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 11 listopada
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
17:45
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • dod kursuje 2 maja
17:55
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 1 listopada
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała
17:55
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
18:15
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje w Wigilię
18:25
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
18:25
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • dod kursuje 2 maja
18:55
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
19:05
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • dod kursuje 2 maja
19:05
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 11 listopada
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
19:20
Przedsiębiorstwo Transportowe Łach Łukasz

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy i 2-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • obowiązkowy zakup biletu lub rezerwacja u przewoźnika
  • od października kursuje tylko w niedzielę
19:25
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 30.04 i 4.05
  • Nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 2 listopada
19:55
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
19:55
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • dod kursuje 2 maja
19:55
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje w Wigilię
 

Kielce

10:12
SKAM Pajor Stanisław Kielce

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w poniedziałki
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 12 listopada
14:12
OPARKA "DVL" Opara Łukasz

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 i 26.XII
15:42
SKAM Pajor Stanisław Kielce

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje we czwartki, piątki i niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
przez: Dąbrowa Górnicza,
08:00
Przedsiębiorstwo Transportowe Łach Łukasz

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy i 2-dzień Wielkanocy
  • obowiązkowy zakup biletu lub rezerwacja u przewoźnika
  • nie kursuje 31.12.
 

Kłodzko

przez: Katowice, Bytom, Gliwice, Opole, Nysa,
12:00
PKS w Kłodzku S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • KURS POSPIESZNY
  • nie kursuje 1 - 2 I; Wielką Sobotę, Niedzielę Wielkanocną, Poniedziałek Wielkanocny oraz wtorek po Wielkanocy, 25 - 27 XII
przez: Katowice, Bytom, Gliwice, Prudnik, Nysa,
09:50
PKS w Kłodzku S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje 1 - 2 I; Wielką Sobotę, Niedzielę Wielkanocną, Poniedziałek Wielkanocny oraz wtorek po Wielkanocy, 25 - 27 XII
  • KURS POSPIESZNY
 

Kudowa-Zdrój

przez: Katowice, Bytom, Gliwice, Prudnik, Nysa, Kłodzko, Polanica-Zdrój, Duszniki-Zdrój,
09:50
PKS w Kłodzku S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje 1 - 2 I; Wielką Sobotę, Niedzielę Wielkanocną, Poniedziałek Wielkanocny oraz wtorek po Wielkanocy, 25 - 27 XII
  • KURS POSPIESZNY
 

Miechów

przez: Będzin, Dąbrowa Górnicza,
10:00
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
13:25
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
16:00
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w dniu 24.XII
18:00
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje 25 grudnia 2018r.
  • kursuje w poniedziałki i piątki
  • kursuje wtorek, środa, czwartek w okresie od 30.IV do 02.XI,kursuje w dniu 23 i 30. XII, 2.I, oraz we wtorek po Świętach Wielkanocnych
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
 

Nysa

przez: Katowice, Bytom, Gliwice, Opole,
12:00
PKS w Kłodzku S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • KURS POSPIESZNY
  • nie kursuje 1 - 2 I; Wielką Sobotę, Niedzielę Wielkanocną, Poniedziałek Wielkanocny oraz wtorek po Wielkanocy, 25 - 27 XII
przez: Katowice, Bytom, Gliwice, Prudnik,
09:50
PKS w Kłodzku S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje 1 - 2 I; Wielką Sobotę, Niedzielę Wielkanocną, Poniedziałek Wielkanocny oraz wtorek po Wielkanocy, 25 - 27 XII
  • KURS POSPIESZNY
 

Olkusz

06:00
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
06:30
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 30.04 i 4.05
06:45
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
06:55
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dod kursuje 2 maja
07:00
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
07:15
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
07:30
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
07:45
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 30.04 i 4.05
  • Nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 2 listopada
07:55
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • dod kursuje 2 maja
07:55
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
08:00
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
08:15
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 30.04 i 4.05
08:35
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 30.04 i 4.05
08:35
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dod kursuje 2 maja
08:35
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 11 listopada
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
08:55
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
09:15
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 30.04 i 4.05
09:15
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • dod kursuje 2 maja
09:25
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 11 listopada
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
09:35
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 30.04 i 4.05
  • Nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
09:55
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 listopada
09:55
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dod kursuje 2 maja
10:15
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 30.04 i 4.05
10:35
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 30.04 i 4.05
  • Nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 2 listopada
10:35
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • dod kursuje 2 maja
10:35
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
10:55
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
11:15
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 30.04 i 4.05
  • nie kursuje 2 listopada
11:15
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dod kursuje 2 maja
11:35
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
11:55
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
11:55
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
12:15
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 30.04 i 4.05
12:35
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
12:45
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 11 listopada
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
12:55
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
13:15
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
13:15
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • dod kursuje 2 maja
13:35
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
13:35
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
13:55
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 listopada
13:55
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dod kursuje 2 maja
14:10
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • Nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
14:25
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
14:25
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 11 listopada
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
14:35
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • dod kursuje 2 maja
14:40
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
14:55
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
15:05
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
15:10
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
15:15
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dod kursuje 2 maja
15:20
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 30.04 i 4.05
  • Nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 2 listopada
15:30
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
15:45
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
15:45
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 11 listopada
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
15:55
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • dod kursuje 2 maja
16:05
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
16:15
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
16:25
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
16:35
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dod kursuje 2 maja
16:35
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
16:45
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
17:05
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 30.04 i 4.05
17:15
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • dod kursuje 2 maja
17:25
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 30.04 i 4.05
  • Nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
17:25
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 11 listopada
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
17:35
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 listopada
17:55
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • dodatkowo kursuje 26 grudnia
  • nie kursuje 30.04 i 4.05
  • Nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
17:55
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • dod kursuje 2 maja
18:05
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje w Wigilię
18:15
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
18:35
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
18:35
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • dod kursuje 2 maja
18:55
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje w Wigilię
  • kursuje dodatkowo 12 listopada 2018
19:15
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
19:15
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • dod kursuje 2 maja
19:35
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 listopada
19:45
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 11 listopada
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
19:55
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
  • Nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
19:55
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wigilię
  • dod kursuje 2 maja
20:35
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 2 maja i 12 listopada 2018
20:35
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty oraz dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dod kursuje 2 maja
20:35
Kik-Bus Express

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele oraz dodatkowo 12 listopada 2018
  • kursuje w dni świąteczne oprócz 1 stycznia oraz 25 grudnia
  • nie kursuje w Wigilię
 

Opole

przez: Katowice, Bytom, Gliwice,
12:00
PKS w Kłodzku S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • KURS POSPIESZNY
  • nie kursuje 1 - 2 I; Wielką Sobotę, Niedzielę Wielkanocną, Poniedziałek Wielkanocny oraz wtorek po Wielkanocy, 25 - 27 XII
 

Pińczów

przez: Będzin, Dąbrowa Górnicza, Miechów, Książ Wielki, Wodzisław,
10:00
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
13:25
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
16:00
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w dniu 24.XII
18:00
"MAT-BUS" Warzecha Michał

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje 25 grudnia 2018r.
  • kursuje w poniedziałki i piątki
  • kursuje wtorek, środa, czwartek w okresie od 30.IV do 02.XI,kursuje w dniu 23 i 30. XII, 2.I, oraz we wtorek po Świętach Wielkanocnych
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
 

Prudnik

przez: Katowice, Bytom, Gliwice,
09:50
PKS w Kłodzku S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje 1 - 2 I; Wielką Sobotę, Niedzielę Wielkanocną, Poniedziałek Wielkanocny oraz wtorek po Wielkanocy, 25 - 27 XII
  • KURS POSPIESZNY
 

Starachowice

przez: Kielce,
14:12
OPARKA "DVL" Opara Łukasz

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 i 26.XII
 

Stąporków

przez: Częstochowa,
14:14
DARJAN

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 1 stycznia, w Święta Wielkanocne, 25 i 26 grudnia oraz 11 listopada
 

Stronie Śląskie

przez: Katowice, Bytom, Gliwice, Opole, Nysa, Kłodzko,
12:00
PKS w Kłodzku S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • KURS POSPIESZNY
  • nie kursuje 1 - 2 I; Wielką Sobotę, Niedzielę Wielkanocną, Poniedziałek Wielkanocny oraz wtorek po Wielkanocy, 25 - 27 XII
 

Zauważyłeś błąd na stronie? Zgłoś to

Copyright 2006-2018 by Teroplan S.A.
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych oraz o plikach cookiesW związku obowiązywaniem Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) informujemy, że możemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe. Szczegóły dotyczące tego przetwarzania podane zostały w Polityce prywatności. Jednocześnie informujemy, że serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies.
Zamknij
Wyszukiwanie połączeń
wyszukiwarka rozkładów jazdy