SUCHA BESKIDZKA, PKP

Sucha Beskidzka, gm. Sucha Beskidzka

 

UWAGA: Na tabliczce nie są prezentowane wszystkie odjazdy do miejscowości pośrednich. Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie wyniki dla miast pośrednich użyj wyszukiwarki rozkładów jazdy.

 Oznaczenia
13:20Połączenie normalne
13:20Połączenie przyspieszone, pośpieszne lub ekspresowe
Połączenie posiada legendę
Nazwa i typ przewoźnika:
Busy

MiejscowośćOdjazdy

Bielsko-Biała

przez: Kuków,
05:19
Bus Krzysztof Janowiec

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
08:02
Bus Krzysztof Janowiec

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
09:12
Bus Krzysztof Janowiec

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
12:02
Bus Krzysztof Janowiec

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
14:07
Bus Krzysztof Janowiec

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
 

Grzechynia

07:40
Maja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
10:30
Maja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
11:20
Maja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
12:15
Maja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
13:20
Maja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
14:25
Maja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
15:05
Maja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
16:10
Maja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
 

Jordanów

05:40
Bus Krzysztof Janowiec

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje w piątek po Bozym Ciele
07:05
Bus Krzysztof Janowiec

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w dni nauki szkolnej z wyjątkiem 2 maja
  • nie kursuje w piątek po Bozym Ciele
08:12
Bus Krzysztof Janowiec

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w piątek po Bozym Ciele
09:20
Bus Krzysztof Janowiec

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w piątek po Bozym Ciele
10:20
Bus Krzysztof Janowiec

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w piątek po Bozym Ciele
11:20
Bus Krzysztof Janowiec

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w piątek po Bozym Ciele
12:25
Bus Krzysztof Janowiec

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w piątek po Bozym Ciele
13:10
Bus Krzysztof Janowiec

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w piątek po Bozym Ciele
14:10
Bus Krzysztof Janowiec

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w piątek po Bozym Ciele
15:10
Bus Krzysztof Janowiec

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje w piątek po Bozym Ciele
16:05
Bus Krzysztof Janowiec

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje w piątek po Bozym Ciele
17:15
Bus Krzysztof Janowiec

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje w piątek po Bozym Ciele
19:00
Bus Krzysztof Janowiec

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje w piątek po Bozym Ciele
 

Kalwaria Zebrzydowska

06:57
ALBATROS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie 07.05.2020 do odwołania
08:31
ALBATROS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie 07.05.2020 do odwołania
10:15
ALBATROS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie 07.05.2020 do odwołania
12:10
ALBATROS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie 07.05.2020 do odwołania
14:02
ALBATROS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie 07.05.2020 do odwołania
15:42
ALBATROS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie 07.05.2020 do odwołania
 

Kraków

04:05
Merc-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, w Święta Wielkanocne oraz 01.01
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, Wielką Sobotę oraz w soboty i niedziele w okresie 28.03.-26.04.
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 28-30.12.2020
04:25
RS Transport

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 1.I, w pierwszy dzień Wielkanocy oraz 25 -26 XII
  • nie kursuje 24.12.2020 - 04.01.2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
04:50
Merc-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w poniedziałki
04:50
Merc-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • Krsuje 26.12.2020
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 1 stycznia oraz w okresie 01.04-31.05.2020
05:00
Maja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 1 XI
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy i w Boże Ciało
  • korzystanie z przystanku Nowy Kleparz w soboty niedziele i święta
05:25
RS Transport

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 1.I, w pierwszy dzień Wielkanocy oraz 25 -26 XII
  • nie kursuje 24.12.2020 - 04.01.2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
05:45
Merc-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, w Święta Wielkanocne oraz 01.01
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, Wielką Sobotę oraz w soboty i niedziele w okresie 28.03.-26.04.
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 28-30.12.2020
06:20
Maja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 1 XI
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy i w Boże Ciało
  • korzystanie z przystanku Nowy Kleparz w soboty niedziele i święta
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
06:22
Zawoja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w Święta Wielkanocne, Św. Bożego Narodzenia, Boże Ciało, 01.01 i 1.11
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 11 listopada
  • zawieszone do odwołania
06:22
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje w Boże Narodzenie, Wielkanoc, Nowy Rok oraz Boże Ciało
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
06:25
Maja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 1 XI
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy i w Boże Ciało
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
06:50
Merc-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • Kursuje 15.08.2020
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia
07:09
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje w Boże Narodzenie, Wielkanoc, Nowy Rok oraz Boże Ciało
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje do odwołania
07:23
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje w Boże Narodzenie, Wielkanoc, Nowy Rok oraz Boże Ciało
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę i Nowy Rok
07:35
RS Transport

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 24.12.2020 - 04.01.2021
  • nie kursuje 1.I, w pierwszy dzień Wielkanocy oraz 25 -26 XII
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
08:10
Merc-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, Wielką Sobotę oraz w soboty i niedziele w okresie 28.03.-26.04.
  • Kursuje 15.08.2020
08:50
Merc-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, w Święta Wielkanocne oraz 01.01
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 28-30.12.2020
09:20
Merc-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, Wielką Sobotę oraz w soboty i niedziele w okresie 28.03.-26.04.
09:35
RS Transport

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 1.I, w pierwszy dzień Wielkanocy oraz 25 -26 XII
  • nie kursuje 24.12.2020 - 04.01.2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
10:10
Merc-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • Krsuje 26.12.2020
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 28-30.12.2020
10:29
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Typ przewoźnika: Busy
  • Kursuje od poniedziałku do piątku
10:40
Maja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 1 XI
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy i w Boże Ciało
  • korzystanie z przystanku Nowy Kleparz w soboty niedziele i święta
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
11:20
RS Transport

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 1.I, w pierwszy dzień Wielkanocy oraz 25 -26 XII
  • nie kursuje 24.12.2020 - 04.01.2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
12:15
Merc-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, w Święta Wielkanocne oraz 01.01
  • Kursuje 31.12.2020 i 1.01.2021
  • nie kursuje w dni świąteczne
12:32
Zawoja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w Święta Wielkanocne, Św. Bożego Narodzenia, Boże Ciało, 01.01 i 1.11
  • nie kursuje 11 listopada
  • zawieszone do odwołania
12:32
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje w Boże Narodzenie, Wielkanoc, Nowy Rok oraz Boże Ciało
  • nie kursuje do odwołania
12:59
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje 24.12-26.12; 31.12-1.01; Boże Ciało, Wigilię i Sylwestra oraz w pierwszy i drugi dzień świąt Wielkanocnych
  • Nie kursuje w Wielki Piątek i Wielką Sobotę
13:05
RS Transport

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24-26.12, 31.12, 01.01, Wielką Sobotę i 1 dzień Wielkanocy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 24.12.2020 - 04.01.2021
13:18
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje 24.12-26.12; 31.12-1.01; Boże Ciało, Wigilię i Sylwestra oraz w pierwszy i drugi dzień świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje do odwołania
  • Nie kursuje w Wielki Piątek i Wielką Sobotę
13:18
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w Święta Wielkanocne, Św. Bożego Narodzenia, Boże Ciało, 01.01 oraz 1.11 a także w Święto Trzech Króli
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje do odwołania
  • Kursuje od poniedziałku do piątku
13:20
Maja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 1 XI
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy i w Boże Ciało
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
14:05
Merc-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, w Święta Wielkanocne oraz 01.01
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, Wielką Sobotę oraz w soboty i niedziele w okresie 28.03.-26.04.
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Kursuje 15.08.2020
14:40
Merc-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 28-30.12.2020
14:55
RS Transport

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 1.I, w pierwszy dzień Wielkanocy oraz 25 -26 XII
  • nie kursuje 24.12.2020 - 04.01.2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
15:15
Merc-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia
  • nie kursuje 1 stycznia oraz w okresie 01.04-31.05.2020
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, Wielką Sobotę oraz w soboty i niedziele w okresie 28.03.-26.04.
15:40
Maja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy i w Boże Ciało
  • korzystanie z przystanku Nowy Kleparz w soboty niedziele i święta
  • nie kursuje 1 XI
15:59
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Typ przewoźnika: Busy
  • Kursuje od poniedziałku do piątku
16:32
Zawoja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w Święta Wielkanocne, Św. Bożego Narodzenia, Boże Ciało, 01.01 i 1.11
  • nie kursuje 24 XII oraz 29 - 31 XII
  • nie kursuje w Wielki Piątek i Wielką Sobotę
  • zawieszone do odwołania
16:33
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje 24.12-26.12; 31.12-1.01; Boże Ciało, Wigilię i Sylwestra oraz w pierwszy i drugi dzień świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje do odwołania
  • Nie kursuje w Wielki Piątek i Wielką Sobotę
16:45
RS Transport

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24-26.12, 31.12, 01.01, Wielką Sobotę i 1 dzień Wielkanocy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 24.12.2020 - 04.01.2021
17:20
Merc-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, Wielką Sobotę oraz w soboty i niedziele w okresie 28.03.-26.04.
  • Krsuje 26.12.2020
17:32
Zawoja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w Święta Wielkanocne, Św. Bożego Narodzenia, Boże Ciało, 01.01 i 1.11
  • nie kursuje 24 XII oraz 29 - 31 XII
  • nie kursuje w Wielki Piątek i Wielką Sobotę
  • zawieszone do odwołania
17:32
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje 24.12-26.12; 31.12-1.01; Boże Ciało, Wigilię i Sylwestra oraz w pierwszy i drugi dzień świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje do odwołania
  • Nie kursuje w Wielki Piątek i Wielką Sobotę
18:55
RS Transport

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 1.I, w pierwszy dzień Wielkanocy oraz 25 -26 XII
  • nie kursuje 24.12.2020 - 04.01.2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
19:38
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje 24.12-26.12; 31.12-1.01; Boże Ciało, Wigilię i Sylwestra oraz w pierwszy i drugi dzień świąt Wielkanocnych
  • Nie kursuje w Wielki Piątek i Wielką Sobotę
  • nie kursuje do odwołania
20:04
Zawoja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w piątki i niedziele
  • nie kursuje w Święta Wielkanocne, Św. Bożego Narodzenia, Boże Ciało, 01.01 i 1.11
  • nie kursuje 24 XII oraz 29 - 31 XII
  • zawieszone do odwołania
 

Maków Podhalański

09:40
Maja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 1 XI
  • korzystanie z przystanku Nowy Kleparz w soboty niedziele i święta
  • nie kursuje w Wielki Czwartek, Wielki PIątek i Wielką Sobote
 

Marcówka

07:33
Maja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
09:30
Maja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
 

Stryszawa

07:05
Maja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
08:07
Maja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
09:07
Maja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
10:07
Maja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
10:42
Maja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
11:47
Maja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
13:27
Maja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
14:27
Maja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
15:17
Maja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
16:17
Maja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
 

Zawoja

07:00
Zawoja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje w Święta Wielkanocne, Św. Bożego Narodzenia, Boże Ciało, 01.01 i 1.11
  • nie kursuje 24.12, 31.12, Wielki Piątek i Wielki Sobota
  • zawieszone do odwołania
07:05
Merc-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, w Święta Wielkanocne oraz 01.01
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, Wielką Sobotę oraz w soboty i niedziele w okresie 28.03.-26.04.
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 28-30.12.2020
07:12
Zawoja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje w Święta Wielkanocne, Św. Bożego Narodzenia, Boże Ciało, 01.01 i 1.11
  • nie kursuje 24.12, 31.12, Wielki Piątek i Wielki Sobota
  • zawieszone do odwołania
08:00
Merc-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, w Święta Wielkanocne oraz 01.01
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, Wielką Sobotę oraz w soboty i niedziele w okresie 28.03.-26.04.
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Kursuje 15.08.2020
08:35
Maja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy i w Boże Ciało
  • nie kursuje 1 XI
  • korzystanie z przystanku Nowy Kleparz w soboty niedziele i święta
08:41
Merc-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, Wielką Sobotę oraz w soboty i niedziele w okresie 28.03.-26.04.
  • Kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 28-30.12.2020
09:05
Zawoja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje w Święta Wielkanocne, Św. Bożego Narodzenia, Boże Ciało, 01.01 i 1.11
  • nie kursuje 24.12, 31.12, Wielki Piątek i Wielki Sobota
  • zawieszone do odwołania
10:01
Zawoja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w Święta Wielkanocne, Św. Bożego Narodzenia, Boże Ciało, 01.01 i 1.11
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 11 listopada
  • zawieszone do odwołania
10:07
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje w Boże Narodzenie, Wielkanoc, Nowy Rok oraz Boże Ciało
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
10:13
Zawoja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje w Święta Wielkanocne, Św. Bożego Narodzenia, Boże Ciało, 01.01 i 1.11
  • nie kursuje 24.12, 31.12, Wielki Piątek i Wielki Sobota
  • zawieszone do odwołania
10:30
Merc-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, Wielką Sobotę oraz w soboty i niedziele w okresie 28.03.-26.04.
10:45
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje w Boże Narodzenie, Wielkanoc, Nowy Rok oraz Boże Ciało
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje do odwołania
11:02
Zawoja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje w Święta Wielkanocne, Św. Bożego Narodzenia, Boże Ciało, 01.01 i 1.11
  • nie kursuje 24.12, 31.12, Wielki Piątek i Wielki Sobota
  • zawieszone do odwołania
11:10
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje w Boże Narodzenie, Wielkanoc, Nowy Rok oraz Boże Ciało
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
11:50
Merc-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, Wielką Sobotę oraz w soboty i niedziele w okresie 28.03.-26.04.
  • Kursuje 15.08.2020
12:41
Merc-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, w Święta Wielkanocne oraz 01.01
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, Wielką Sobotę oraz w soboty i niedziele w okresie 28.03.-26.04.
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 28-30.12.2020
13:00
Merc-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • kursuje w soboty i niedziele
  • Kursuje 24 i 26.12.2020
  • Kursuje 31.12.2020 i 1.01.2021
13:15
Zawoja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje w Święta Wielkanocne, Św. Bożego Narodzenia, Boże Ciało, 01.01 i 1.11
  • nie kursuje 24.12, 31.12, Wielki Piątek i Wielki Sobota
  • zawieszone do odwołania
13:25
Zawoja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje w Święta Wielkanocne, Św. Bożego Narodzenia, Boże Ciało, 01.01 i 1.11
  • nie kursuje 24.12, 31.12, Wielki Piątek i Wielki Sobota
  • zawieszone do odwołania
14:06
Merc-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, w Święta Wielkanocne oraz 01.01
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, Wielką Sobotę oraz w soboty i niedziele w okresie 28.03.-26.04.
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 28-30.12.2020
14:32
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Typ przewoźnika: Busy
  • Kursuje od poniedziałku do piątku
15:00
Zawoja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje w Święta Wielkanocne, Św. Bożego Narodzenia, Boże Ciało, 01.01 i 1.11
  • nie kursuje 24.12, 31.12, Wielki Piątek i Wielki Sobota
  • zawieszone do odwołania
15:06
Merc-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, w Święta Wielkanocne oraz 01.01
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, Wielką Sobotę oraz w soboty i niedziele w okresie 28.03.-26.04.
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w soboty i niedziele
15:20
Merc-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • Krsuje 26.12.2020
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, Wielką Sobotę oraz w soboty i niedziele w okresie 28.03.-26.04.
  • Kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 28-30.12.2020
15:25
Zawoja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje w Święta Wielkanocne, Św. Bożego Narodzenia, Boże Ciało, 01.01 i 1.11
  • nie kursuje 24.12, 31.12, Wielki Piątek i Wielki Sobota
  • zawieszone do odwołania
15:35
Zawoja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje w Święta Wielkanocne, Św. Bożego Narodzenia, Boże Ciało, 01.01 i 1.11
  • nie kursuje 24.12, 31.12, Wielki Piątek i Wielki Sobota
  • zawieszone do odwołania
15:42
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje w Boże Narodzenie, Wielkanoc, Nowy Rok oraz Boże Ciało
  • nie kursuje do odwołania
15:46
Zawoja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w Święta Wielkanocne, Św. Bożego Narodzenia, Boże Ciało, 01.01 i 1.11
  • nie kursuje 11 listopada
  • nie kursuje 29 -30 XII
  • zawieszone do odwołania
16:05
Maja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 1 XI
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • korzystanie z przystanku Nowy Kleparz w soboty niedziele i święta
  • nie kursuje w Wielki Czwartek, Wielki PIątek i Wielką Sobote
16:20
Merc-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 28-30.12.2020
  • Kursuje 31.12.2020 i 1.01.2021
16:47
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje 24.12-26.12; 31.12-1.01; Boże Ciało, Wigilię i Sylwestra oraz w pierwszy i drugi dzień świąt Wielkanocnych
  • Nie kursuje w Wielki Piątek i Wielką Sobotę
  • nie kursuje do odwołania
16:47
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Typ przewoźnika: Busy
  • Kursuje od poniedziałku do piątku
  • Nie kursuje 24.12-26.12; 31.12-1.01; Boże Ciało, Wigilię i Sylwestra oraz w pierwszy i drugi dzień świąt Wielkanocnych
  • Nie kursuje w Wielki Piątek, Wielką Sobotę oraz w Wszystkich Świętych
  • nie kursuje do odwołania
16:50
Maja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 1 XI
  • korzystanie z przystanku Nowy Kleparz w soboty niedziele i święta
  • nie kursuje w Wielki Czwartek, Wielki PIątek i Wielką Sobote
16:50
Maja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w Wielki Czwartek, Wielki PIątek i Wielką Sobote
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy i w Boże Ciało
  • korzystanie z przystanku Nowy Kleparz w soboty niedziele i święta
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
17:08
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje 24.12-26.12; 31.12-1.01; Boże Ciało, Wigilię i Sylwestra oraz w pierwszy i drugi dzień świąt Wielkanocnych
  • Nie kursuje w Wielki Piątek i Wielką Sobotę
17:15
Zawoja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje w Święta Wielkanocne, Św. Bożego Narodzenia, Boże Ciało, 01.01 i 1.11
  • nie kursuje 24.12, 31.12, Wielki Piątek i Wielki Sobota
  • zawieszone do odwołania
17:40
Merc-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • Kursuje 15.08.2020
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Kursuje 24.12.2020
18:30
Merc-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, w Święta Wielkanocne oraz 01.01
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, Wielką Sobotę oraz w soboty i niedziele w okresie 28.03.-26.04.
  • nie kursuje w Boże Ciało oraz w okresie 01.04-31.05.2020
  • Kursuje 15.08.2020
19:20
Merc-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, w Święta Wielkanocne oraz 01.01
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, Wielką Sobotę oraz w soboty i niedziele w okresie 28.03.-26.04.
  • nie kursuje w Boże Ciało oraz w okresie 01.04-31.05.2020
  • Kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 28-30.12.2020
19:50
Maja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 1 XI
  • korzystanie z przystanku Nowy Kleparz w soboty niedziele i święta
  • nie kursuje w Wielki Czwartek, Wielki PIątek i Wielką Sobote
20:07
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje 24.12-26.12; 31.12-1.01; Boże Ciało, Wigilię i Sylwestra oraz w pierwszy i drugi dzień świąt Wielkanocnych
  • Nie kursuje w Wielki Piątek i Wielką Sobotę
  • nie kursuje 29 i 30 grudnia 2018r.
20:35
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje 24.12-26.12; 31.12-1.01; Boże Ciało, Wigilię i Sylwestra oraz w pierwszy i drugi dzień świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje do odwołania
  • Nie kursuje w Wielki Piątek i Wielką Sobotę
20:35
Zawoja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w Święta Wielkanocne, Św. Bożego Narodzenia, Boże Ciało, 01.01 i 1.11
  • nie kursuje 24 XII oraz 29 - 31 XII
  • nie kursuje w Wielki Piątek i Wielką Sobotę
  • zawieszone do odwołania
20:56
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje 24.12-26.12; 31.12-1.01; Boże Ciało, Wigilię i Sylwestra oraz w pierwszy i drugi dzień świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje do odwołania
  • Nie kursuje w Wielki Piątek i Wielką Sobotę
20:56
Zawoja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w Święta Wielkanocne, Św. Bożego Narodzenia, Boże Ciało, 01.01 i 1.11
  • nie kursuje 24 XII oraz 29 - 31 XII
  • nie kursuje w Wielki Piątek i Wielką Sobotę
  • zawieszone do odwołania
21:06
Merc-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, Wielką Sobotę oraz w soboty i niedziele w okresie 28.03.-26.04.
  • Kursuje 15.08.2020
22:42
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje 24.12-26.12; 31.12-1.01; Boże Ciało, Wigilię i Sylwestra oraz w pierwszy i drugi dzień świąt Wielkanocnych
  • Nie kursuje w Wielki Piątek i Wielką Sobotę
  • nie kursuje do odwołania
 

Żarnówka

06:38
Maja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
08:15
Maja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
10:15
Maja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
12:25
Maja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
13:25
Maja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
14:25
Maja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
15:25
Maja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
17:10
Maja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
 

Żywiec

07:20
RS Transport

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 1.I, w pierwszy dzień Wielkanocy oraz 25 -26 XII
  • nie kursuje 24.12.2020 - 04.01.2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
09:40
RS Transport

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 1.I, w pierwszy dzień Wielkanocy oraz 25 -26 XII
  • nie kursuje 24.12.2020 - 04.01.2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
10:50
RS Transport

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 1.I, w pierwszy dzień Wielkanocy oraz 25 -26 XII
  • nie kursuje 24.12.2020 - 04.01.2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
12:55
RS Transport

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 1.I, w pierwszy dzień Wielkanocy oraz 25 -26 XII
  • nie kursuje 24.12.2020 - 04.01.2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
14:35
RS Transport

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 1.I, w pierwszy dzień Wielkanocy oraz 25 -26 XII
  • nie kursuje 24.12.2020 - 04.01.2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
16:25
RS Transport

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24-26.12, 31.12, 01.01, Wielką Sobotę i 1 dzień Wielkanocy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 24.12.2020 - 04.01.2021
18:20
RS Transport

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 1.I, w pierwszy dzień Wielkanocy oraz 25 -26 XII
  • nie kursuje 24.12.2020 - 04.01.2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
21:35
RS Transport

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w piątki
  • nie kursuje 1.I, w pierwszy dzień Wielkanocy oraz 25 -26 XII
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
 
Zapisz się do newslettera!

Zauważyłeś błąd na stronie?Zgłoś to

Copyright 2006-2021 by Teroplan S.A.
Serwis używa danych GeoLite2 stworzonych przez firmę MaxMindwww.maxmind.com
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych oraz o plikach cookiesW związku obowiązywaniem Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) informujemy, że możemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe. Szczegóły dotyczące tego przetwarzania podane zostały w Polityce prywatności. Jednocześnie informujemy, że serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies.
Zamknij
Wyszukiwanie połączeń
wyszukiwarka rozkładów jazdy