WOLBROM, DWORZEC AUTOBUSOWY

Wolbrom, gm. Wolbrom miasto

 

UWAGA: Na tabliczce nie są prezentowane wszystkie odjazdy do miejscowości pośrednich. Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie wyniki dla miast pośrednich użyj wyszukiwarki rozkładów jazdy.

 Oznaczenia
13:20Połączenie normalne
13:20Połączenie przyspieszone, pośpieszne lub ekspresowe
Połączenie posiada legendę
Nazwa i typ przewoźnika:
Busy

MiejscowośćOdjazdy

Kraków

04:22
Przewóz Osób Koczwara

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 11-13 kwietnia 2020
  • Nie kursuje 2 maja
04:37
Przewóz Osób Koczwara

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
04:47
Przewóz Osób Koczwara

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
04:57
Przewóz Osób Koczwara

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • Nie kursuje 2 maja
05:02
Przewóz Osób Koczwara

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty oprócz
  • kursuje w niedziele
  • kursuje 15 sierpnia
  • do odwołania kursuje tylko w niedziele
05:55
Przewóz Osób Koczwara

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • Nie kursuje 2 maja
  • nie kursuje 23, 27 i 30 grudnia 2019 oraz 2 i 3 stycznia 2020
06:07
Przewóz Osób Koczwara

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada
  • nie kursuje 15 sierpnia
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
06:54
Przewóz Osób Koczwara

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 23, 27 i 30 grudnia 2019 oraz 2 i 3 stycznia 2020
07:12
Przewóz Osób Koczwara

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 1-3 maja 2020
07:17
Przewóz Osób Koczwara

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w Boże Ciało oraz 15.08 i 11.11
  • nie kursuje 1-3 maja 2020
07:22
Przewóz Osób Koczwara

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
08:12
Przewóz Osób Koczwara

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje 23 i 30 grudnia
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 2 listopada
08:22
Przewóz Osób Koczwara

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
08:42
Przewóz Osób Koczwara

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
09:47
Przewóz Osób Koczwara

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty oprócz
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Boże Ciało
10:02
Przewóz Osób Koczwara

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • Nie kursuje 2 maja
10:42
Przewóz Osób Koczwara

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
11:32
Przewóz Osób Koczwara

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
12:02
Przewóz Osób Koczwara

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
12:22
Przewóz Osób Koczwara

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
13:02
Przewóz Osób Koczwara

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty oprócz
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
13:17
Przewóz Osób Koczwara

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
13:37
Przewóz Osób Koczwara

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
  • do odwołania kursuje tylko od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje 2 listopada
13:57
Przewóz Osób Koczwara

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
14:52
Przewóz Osób Koczwara

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
  • do odwołania kursuje tylko od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje 1-3 maja 2020
15:12
Przewóz Osób Koczwara

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
15:17
Przewóz Osób Koczwara

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
15:22
Przewóz Osób Koczwara

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w Boże Ciało oraz 15.08 i 11.11
  • nie kursuje 1-3 maja 2020
16:12
Przewóz Osób Koczwara

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada
  • nie kursuje 1-3 maja 2020
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • do odwołania kursuje tylko od poniedziałku do piątku
16:22
Przewóz Osób Koczwara

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • Nie kursuje 2 maja
  • nie kursuje 23, 27 i 30 grudnia 2019 oraz 2 i 3 stycznia 2020
16:27
Przewóz Osób Koczwara

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
16:37
Przewóz Osób Koczwara

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 15 sierpnia
17:37
Przewóz Osób Koczwara

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
18:27
Przewóz Osób Koczwara

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
20:37
Przewóz Osób Koczwara

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 1-3 maja 2020
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • do odwołania nie kursuje w niedziele
 

Olkusz

05:41
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 27 i 28 grudnia
05:46
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje 27 - 29 grudnia
  • kursuje 24 i 31 grudnia
07:20
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w dni nauki szkolnej, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 maja
  • nie kursuje 2 listopada
08:01
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 27 i 28 grudnia
08:01
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje 27 - 29 grudnia
  • kursuje 24 i 31 grudnia
09:53
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w dni nauki szkolnej, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 maja
  • nie kursuje 2 listopada
10:31
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje 27 - 29 grudnia
  • kursuje 24 i 31 grudnia
11:01
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 27 i 28 grudnia
12:33
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w dni nauki szkolnej, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 maja
  • nie kursuje 2 listopada
13:31
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje 27 - 29 grudnia
  • kursuje 24 i 31 grudnia
14:11
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 29 i 30 kwietnia oraz 2 maja 2019
15:33
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w dni nauki szkolnej, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 maja
  • nie kursuje 2 listopada
16:16
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w Wigilię
16:21
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje 31 grudnia
  • kursuje 27 - 29 grudnia
19:11
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje 31 grudnia
 

Żarnowiec

08:45
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w dni nauki szkolnej, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 maja
  • nie kursuje 2 listopada
11:15
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w dni nauki szkolnej, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 maja
  • nie kursuje 2 listopada
14:15
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w dni nauki szkolnej, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 maja
  • nie kursuje 2 listopada
16:40
JKA-BUS Jarosława Kordaszewska

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w dni nauki szkolnej, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 maja
  • nie kursuje 2 listopada
 
Zapisz się do newslettera!

Zauważyłeś błąd na stronie?Zgłoś to

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
Serwis używa danych GeoLite2 stworzonych przez firmę MaxMindwww.maxmind.com
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych oraz o plikach cookiesW związku obowiązywaniem Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) informujemy, że możemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe. Szczegóły dotyczące tego przetwarzania podane zostały w Polityce prywatności. Jednocześnie informujemy, że serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies.
Zamknij
Wyszukiwanie połączeń
wyszukiwarka rozkładów jazdy