infolinia e-podróżnik.plChcesz sprawdzić rozkład jazdy lub kupić bilet?
Zadzwoń 703402802Czynne całą dobę
Koszt: 2,58 PLN z VAT/min
Usługę świadczy Progress Plus s.c.
Infolinia udziela informacji na temat połączeń, cen biletów, a także umożliwia zakup biletów przez telefon. Dostępna przez całą dobę,
365 dni w roku.

Nie dzwonisz z Polski?
Zobacz numery dla innych krajów
ukryj informacje

NIEMOJKI

Niemojki, gm. Łosice

 

UWAGA: Na tabliczce nie są prezentowane wszystkie odjazdy do miejscowości pośrednich. Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie wyniki dla miast pośrednich użyj wyszukiwarki rozkładów jazdy.

 Oznaczenia
13:20Połączenie normalne
13:20Połączenie przyspieszone, pośpieszne lub ekspresowe
Połączenie posiada legendę
Nazwa i typ przewoźnika:
Kolej

MiejscowośćOdjazdy

Czeremcha

06:57
Koleje Mazowieckie

Typ przewoźnika: Kolej
  • 15.03.2020 - 13.06.2020: kursuje od 15 III do 13 VI
07:04
Koleje Mazowieckie

Typ przewoźnika: Kolej
  • 14.03.2020 - 14.03.2020: kursuje 14 III
07:04
Koleje Mazowieckie

Typ przewoźnika: Kolej
  • 07.01.2020 - 08.03.2020: kursuje od 7 I do 8 III
07:25
Koleje Mazowieckie

Typ przewoźnika: Kolej
  • 09.03.2020 - 13.03.2020: kursuje od 9 III do 13 III Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Siedlce, Stok Lacki, Krzymosze, Mordy, Mordy Miasto, Cierpigórz, Niemojki, Patków, Platerów, Sarnaki, Fronołów, Siemiatycze, Sycze, Nurzec, Nowy Nurzec, Borowiki, Czeremcha
  • Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Siedlce,Stok Lacki,Krzymosze,Mordy,Mordy Miasto,Cierpigórz,Niemojki,Patków,Platerów,Sarnaki,Fronołów,Siemiatycze,Sycze,Nurzec,Nowy Nurzec,Borowiki,Czeremcha
08:56
POLREGIO

Typ przewoźnika: Kolej
  • kursuje codziennie w okresie 21.03.2020-02.04.2020
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • Przewóz rowerów niemożliwy
  • Połączenie autobusowe
  • Od stacji Czeremcha zmiana rodzaju na Autobusowa Komunikacja Zastępcza
08:56
POLREGIO

Typ przewoźnika: Kolej
  • kursuje codziennie w okresie 10.04.2020-13.06.2020
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • Przewóz rowerów niemożliwy
  • Połączenie autobusowe
  • Od stacji Czeremcha zmiana rodzaju na Autobusowa Komunikacja Zastępcza
08:56
POLREGIO

Typ przewoźnika: Kolej
  • kursuje codziennie w okresie 03.04.2020-09.04.2020
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • Przewóz rowerów niemożliwy
  • Połączenie autobusowe
  • Od stacji Czeremcha zmiana rodzaju na Autobusowa Komunikacja Zastępcza
08:56
POLREGIO

Typ przewoźnika: Kolej
  • kursuje codziennie w okresie 15.03.2020-20.03.2020
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • Przewóz rowerów niemożliwy
  • Połączenie autobusowe
  • Od stacji Czeremcha zmiana rodzaju na Autobusowa Komunikacja Zastępcza
09:00
POLREGIO

Typ przewoźnika: Kolej
  • kursuje codziennie w okresie 14.02.2020-08.03.2020
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • Autobus szynowy
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
09:08
POLREGIO

Typ przewoźnika: Kolej
  • kursuje codziennie w okresie 09.03.2020-13.03.2020
  • Przewóz rowerów niemożliwy
  • Połączenie autobusowe
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Od stacji Niemojki zmiana rodzaju na Pociąg REGIO
09:08
POLREGIO

Typ przewoźnika: Kolej
  • Kursuje: 14.03
  • Przewóz rowerów niemożliwy
  • Połączenie autobusowe
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Od stacji Niemojki zmiana rodzaju na Pociąg REGIO
09:22
POLREGIO

Typ przewoźnika: Kolej
  • kursuje codziennie w okresie 15.12.2019-12.12.2020
  • nie kursuje w okresie 14.02.2020-13.06.2020
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • WC dla niepełnosprawnych
  • Autobus szynowy
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
11:22
Koleje Mazowieckie

Typ przewoźnika: Kolej
  • 09.03.2020 - 13.03.2020: kursuje od 9 III do 13 III Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Siedlce, Stok Lacki, Krzymosze, Mordy, Mordy Miasto, Cierpigórz, Niemojki, Patków, Platerów, Sarnaki, Fronołów, Siemiatycze, Sycze, Nurzec, Nowy Nurzec, Borowiki, Czeremcha
  • Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Siedlce,Stok Lacki,Krzymosze,Mordy,Mordy Miasto,Cierpigórz,Niemojki,Patków,Platerów,Sarnaki,Fronołów,Siemiatycze,Sycze,Nurzec,Nowy Nurzec,Borowiki,Czeremcha
12:24
Koleje Mazowieckie

Typ przewoźnika: Kolej
  • 15.03.2020 - 13.06.2020: kursuje od 15 III do 13 VI
12:25
Koleje Mazowieckie

Typ przewoźnika: Kolej
  • 14.03.2020 - 14.03.2020: kursuje 14 III
12:25
Koleje Mazowieckie

Typ przewoźnika: Kolej
  • 07.01.2020 - 08.03.2020: kursuje od 7 I do 8 III w (1)-(7) oprócz 7 II
16:15
Koleje Mazowieckie

Typ przewoźnika: Kolej
  • 15.03.2020 - 13.06.2020: kursuje od 15 III do 13 VI
16:18
Koleje Mazowieckie

Typ przewoźnika: Kolej
  • 14.03.2020 - 14.03.2020: kursuje 14 III
16:18
Koleje Mazowieckie

Typ przewoźnika: Kolej
  • 07.01.2020 - 08.03.2020: kursuje od 7 I do 8 III
16:39
Koleje Mazowieckie

Typ przewoźnika: Kolej
  • 09.03.2020 - 13.03.2020: kursuje od 9 III do 13 III Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Siedlce, Stok Lacki, Krzymosze, Mordy, Mordy Miasto, Cierpigórz, Niemojki, Patków, Platerów, Sarnaki, Fronołów, Siemiatycze, Sycze, Nurzec, Nowy Nurzec, Borowiki, Czeremcha
  • Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Siedlce,Stok Lacki,Krzymosze,Mordy,Mordy Miasto,Cierpigórz,Niemojki,Patków,Platerów,Sarnaki,Fronołów,Siemiatycze,Sycze,Nurzec,Nowy Nurzec,Borowiki,Czeremcha
18:16
POLREGIO

Typ przewoźnika: Kolej
  • kursuje codziennie w okresie 14.02.2020-08.03.2020
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • Autobus szynowy
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
18:16
POLREGIO

Typ przewoźnika: Kolej
  • Kursuje: 14.03
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • WC dla niepełnosprawnych
  • Autobus szynowy
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
18:16
POLREGIO

Typ przewoźnika: Kolej
  • kursuje codziennie w okresie 15.12.2019-12.12.2020
  • nie kursuje w okresie 14.02.2020-13.06.2020
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • WC dla niepełnosprawnych
  • Autobus szynowy
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
18:16
POLREGIO

Typ przewoźnika: Kolej
  • kursuje codziennie w okresie 21.03.2020-02.04.2020
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • Przewóz rowerów niemożliwy
  • Połączenie autobusowe
  • Od stacji Czeremcha zmiana rodzaju na Autobusowa Komunikacja Zastępcza
18:16
POLREGIO

Typ przewoźnika: Kolej
  • kursuje codziennie w okresie 10.04.2020-13.06.2020
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • Przewóz rowerów niemożliwy
  • Połączenie autobusowe
  • Od stacji Czeremcha zmiana rodzaju na Autobusowa Komunikacja Zastępcza
18:16
POLREGIO

Typ przewoźnika: Kolej
  • kursuje codziennie w okresie 03.04.2020-09.04.2020
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • Przewóz rowerów niemożliwy
  • Połączenie autobusowe
  • Od stacji Czeremcha zmiana rodzaju na Autobusowa Komunikacja Zastępcza
18:16
POLREGIO

Typ przewoźnika: Kolej
  • kursuje codziennie w okresie 15.03.2020-20.03.2020
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • Przewóz rowerów niemożliwy
  • Połączenie autobusowe
  • Od stacji Czeremcha zmiana rodzaju na Autobusowa Komunikacja Zastępcza
18:39
POLREGIO

Typ przewoźnika: Kolej
  • kursuje codziennie w okresie 09.03.2020-13.03.2020
  • Przewóz rowerów niemożliwy
  • Połączenie autobusowe
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Od stacji Niemojki zmiana rodzaju na Pociąg REGIO
20:05
Koleje Mazowieckie

Typ przewoźnika: Kolej
  • 07.01.2020 - 08.03.2020: kursuje od 7 I do 8 III
20:06
Koleje Mazowieckie

Typ przewoźnika: Kolej
  • 14.03.2020 - 14.03.2020: kursuje 14 III
20:08
Koleje Mazowieckie

Typ przewoźnika: Kolej
  • 15.03.2020 - 13.06.2020: kursuje od 15 III do 13 VI
20:25
Koleje Mazowieckie

Typ przewoźnika: Kolej
  • 09.03.2020 - 13.03.2020: kursuje od 9 III do 13 III Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Siedlce, Stok Lacki, Krzymosze, Mordy, Mordy Miasto, Cierpigórz, Niemojki, Patków, Platerów, Sarnaki, Fronołów, Siemiatycze, Sycze, Nurzec, Nowy Nurzec, Borowiki, Czeremcha
  • Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Siedlce,Stok Lacki,Krzymosze,Mordy,Mordy Miasto,Cierpigórz,Niemojki,Patków,Platerów,Sarnaki,Fronołów,Siemiatycze,Sycze,Nurzec,Nowy Nurzec,Borowiki,Czeremcha
 

Hajnówka

przez: Czeremcha,
08:56
POLREGIO

Typ przewoźnika: Kolej
  • kursuje codziennie w okresie 21.03.2020-02.04.2020
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • Przewóz rowerów niemożliwy
  • Połączenie autobusowe
  • Od stacji Czeremcha zmiana rodzaju na Autobusowa Komunikacja Zastępcza
08:56
POLREGIO

Typ przewoźnika: Kolej
  • kursuje codziennie w okresie 10.04.2020-13.06.2020
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • Przewóz rowerów niemożliwy
  • Połączenie autobusowe
  • Od stacji Czeremcha zmiana rodzaju na Autobusowa Komunikacja Zastępcza
08:56
POLREGIO

Typ przewoźnika: Kolej
  • kursuje codziennie w okresie 03.04.2020-09.04.2020
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • Przewóz rowerów niemożliwy
  • Połączenie autobusowe
  • Od stacji Czeremcha zmiana rodzaju na Autobusowa Komunikacja Zastępcza
08:56
POLREGIO

Typ przewoźnika: Kolej
  • kursuje codziennie w okresie 15.03.2020-20.03.2020
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • Przewóz rowerów niemożliwy
  • Połączenie autobusowe
  • Od stacji Czeremcha zmiana rodzaju na Autobusowa Komunikacja Zastępcza
09:00
POLREGIO

Typ przewoźnika: Kolej
  • kursuje codziennie w okresie 14.02.2020-08.03.2020
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • Autobus szynowy
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
09:08
POLREGIO

Typ przewoźnika: Kolej
  • kursuje codziennie w okresie 09.03.2020-13.03.2020
  • Przewóz rowerów niemożliwy
  • Połączenie autobusowe
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Od stacji Niemojki zmiana rodzaju na Pociąg REGIO
09:08
POLREGIO

Typ przewoźnika: Kolej
  • Kursuje: 14.03
  • Przewóz rowerów niemożliwy
  • Połączenie autobusowe
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Od stacji Niemojki zmiana rodzaju na Pociąg REGIO
09:22
POLREGIO

Typ przewoźnika: Kolej
  • kursuje codziennie w okresie 15.12.2019-12.12.2020
  • nie kursuje w okresie 14.02.2020-13.06.2020
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • WC dla niepełnosprawnych
  • Autobus szynowy
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
18:16
POLREGIO

Typ przewoźnika: Kolej
  • kursuje codziennie w okresie 14.02.2020-08.03.2020
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • Autobus szynowy
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
18:16
POLREGIO

Typ przewoźnika: Kolej
  • Kursuje: 14.03
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • WC dla niepełnosprawnych
  • Autobus szynowy
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
18:16
POLREGIO

Typ przewoźnika: Kolej
  • kursuje codziennie w okresie 15.12.2019-12.12.2020
  • nie kursuje w okresie 14.02.2020-13.06.2020
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • WC dla niepełnosprawnych
  • Autobus szynowy
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
18:16
POLREGIO

Typ przewoźnika: Kolej
  • kursuje codziennie w okresie 21.03.2020-02.04.2020
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • Przewóz rowerów niemożliwy
  • Połączenie autobusowe
  • Od stacji Czeremcha zmiana rodzaju na Autobusowa Komunikacja Zastępcza
18:16
POLREGIO

Typ przewoźnika: Kolej
  • kursuje codziennie w okresie 10.04.2020-13.06.2020
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • Przewóz rowerów niemożliwy
  • Połączenie autobusowe
  • Od stacji Czeremcha zmiana rodzaju na Autobusowa Komunikacja Zastępcza
18:16
POLREGIO

Typ przewoźnika: Kolej
  • kursuje codziennie w okresie 03.04.2020-09.04.2020
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • Przewóz rowerów niemożliwy
  • Połączenie autobusowe
  • Od stacji Czeremcha zmiana rodzaju na Autobusowa Komunikacja Zastępcza
18:16
POLREGIO

Typ przewoźnika: Kolej
  • kursuje codziennie w okresie 15.03.2020-20.03.2020
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • Przewóz rowerów niemożliwy
  • Połączenie autobusowe
  • Od stacji Czeremcha zmiana rodzaju na Autobusowa Komunikacja Zastępcza
18:39
POLREGIO

Typ przewoźnika: Kolej
  • kursuje codziennie w okresie 09.03.2020-13.03.2020
  • Przewóz rowerów niemożliwy
  • Połączenie autobusowe
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Od stacji Niemojki zmiana rodzaju na Pociąg REGIO
 

Siedlce

05:12
Koleje Mazowieckie

Typ przewoźnika: Kolej
  • 10.03.2020 - 14.03.2020: kursuje od 10 III do 14 III Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Czeremcha, Borowiki, Nowy Nurzec, Nurzec, Sycze, Siemiatycze, Fronołów, Sarnaki, Platerów, Patków, Niemojki, Cierpigórz, Mordy Miasto, Mordy, Krzymosze, Stok Lacki, Siedlce
  • Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Czeremcha,Borowiki,Nowy Nurzec,Nurzec,Sycze,Siemiatycze,Fronołów,Sarnaki,Platerów,Patków,Niemojki,Cierpigórz,Mordy Miasto,Mordy,Krzymosze,Stok Lacki,Siedlce
05:31
Koleje Mazowieckie

Typ przewoźnika: Kolej
  • 15.12.2019 - 09.03.2020: kursuje do 9 III
05:31
Koleje Mazowieckie

Typ przewoźnika: Kolej
  • 15.03.2020 - 13.06.2020: kursuje od 15 III do 13 VI
06:29
POLREGIO

Typ przewoźnika: Kolej
  • kursuje codziennie w okresie 14.02.2020-08.03.2020
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • WC dla niepełnosprawnych
  • Autobus szynowy
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
06:32
POLREGIO

Typ przewoźnika: Kolej
  • kursuje codziennie w okresie 15.12.2019-12.12.2020
  • nie kursuje w okresie 14.02.2020-13.06.2020
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • WC dla niepełnosprawnych
  • Autobus szynowy
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
06:41
POLREGIO

Typ przewoźnika: Kolej
  • kursuje codziennie w okresie 09.03.2020-13.03.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • Przewóz rowerów niemożliwy
  • Połączenie autobusowe
  • Od stacji Niemojki zmiana rodzaju na Autobusowa Komunikacja Zastępcza
06:41
POLREGIO

Typ przewoźnika: Kolej
  • Kursuje: 14.03
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • Przewóz rowerów niemożliwy
  • Połączenie autobusowe
  • Od stacji Niemojki zmiana rodzaju na Autobusowa Komunikacja Zastępcza
07:01
POLREGIO

Typ przewoźnika: Kolej
  • kursuje codziennie w okresie 21.03.2020-02.04.2020
  • Przewóz rowerów niemożliwy
  • Połączenie autobusowe
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Od stacji Czeremcha zmiana rodzaju na Pociąg REGIO
07:01
POLREGIO

Typ przewoźnika: Kolej
  • kursuje codziennie w okresie 10.04.2020-13.06.2020
  • Przewóz rowerów niemożliwy
  • Połączenie autobusowe
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Od stacji Czeremcha zmiana rodzaju na Pociąg REGIO
07:01
POLREGIO

Typ przewoźnika: Kolej
  • kursuje codziennie w okresie 03.04.2020-09.04.2020
  • Przewóz rowerów niemożliwy
  • Połączenie autobusowe
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Od stacji Czeremcha zmiana rodzaju na Pociąg REGIO
07:01
POLREGIO

Typ przewoźnika: Kolej
  • kursuje codziennie w okresie 15.03.2020-20.03.2020
  • Przewóz rowerów niemożliwy
  • Połączenie autobusowe
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Od stacji Czeremcha zmiana rodzaju na Pociąg REGIO
10:28
Koleje Mazowieckie

Typ przewoźnika: Kolej
  • 09.03.2020 - 13.03.2020: kursuje od 9 III do 13 III Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Czeremcha, Borowiki, Nowy Nurzec, Nurzec, Sycze, Siemiatycze, Fronołów, Sarnaki, Platerów, Patków, Niemojki, Cierpigórz, Mordy Miasto, Mordy, Krzymosze, Stok Lacki, Siedlce
  • Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Czeremcha,Borowiki,Nowy Nurzec,Nurzec,Sycze,Siemiatycze,Fronołów,Sarnaki,Platerów,Patków,Niemojki,Cierpigórz,Mordy Miasto,Mordy,Krzymosze,Stok Lacki,Siedlce
14:51
Koleje Mazowieckie

Typ przewoźnika: Kolej
  • 15.12.2019 - 14.03.2020: kursuje do 14 III w (1)-(7) oprócz 9-13 III
14:56
Koleje Mazowieckie

Typ przewoźnika: Kolej
  • 15.03.2020 - 13.06.2020: kursuje od 15 III do 13 VI
15:35
Koleje Mazowieckie

Typ przewoźnika: Kolej
  • 09.03.2020 - 13.03.2020: kursuje od 9 III do 13 III Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Czeremcha, Borowiki, Nowy Nurzec, Nurzec, Sycze, Siemiatycze, Fronołów, Sarnaki, Platerów, Patków, Niemojki, Cierpigórz, Mordy Miasto, Mordy, Krzymosze, Stok Lacki, Siedlce
  • Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Czeremcha,Borowiki,Nowy Nurzec,Nurzec,Sycze,Siemiatycze,Fronołów,Sarnaki,Platerów,Patków,Niemojki,Cierpigórz,Mordy Miasto,Mordy,Krzymosze,Stok Lacki,Siedlce
16:07
POLREGIO

Typ przewoźnika: Kolej
  • kursuje codziennie w okresie 15.12.2019-12.12.2020
  • nie kursuje w okresie 14.02.2020-13.06.2020
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • WC dla niepełnosprawnych
  • Autobus szynowy
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
16:10
POLREGIO

Typ przewoźnika: Kolej
  • kursuje codziennie w okresie 14.02.2020-08.03.2020
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • WC dla niepełnosprawnych
  • Autobus szynowy
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
16:15
POLREGIO

Typ przewoźnika: Kolej
  • kursuje codziennie w okresie 09.03.2020-13.03.2020
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • Przewóz rowerów niemożliwy
  • Połączenie autobusowe
  • Od stacji Niemojki zmiana rodzaju na Autobusowa Komunikacja Zastępcza
16:21
POLREGIO

Typ przewoźnika: Kolej
  • Kursuje: 14.03
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • WC dla niepełnosprawnych
  • Autobus szynowy
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
16:55
POLREGIO

Typ przewoźnika: Kolej
  • kursuje codziennie w okresie 15.03.2020-20.03.2020
  • Przewóz rowerów niemożliwy
  • Połączenie autobusowe
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Od stacji Czeremcha zmiana rodzaju na Pociąg REGIO
16:55
POLREGIO

Typ przewoźnika: Kolej
  • kursuje codziennie w okresie 21.03.2020-02.04.2020
  • Przewóz rowerów niemożliwy
  • Połączenie autobusowe
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Od stacji Czeremcha zmiana rodzaju na Pociąg REGIO
16:55
POLREGIO

Typ przewoźnika: Kolej
  • kursuje codziennie w okresie 10.04.2020-13.06.2020
  • Przewóz rowerów niemożliwy
  • Połączenie autobusowe
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Od stacji Czeremcha zmiana rodzaju na Pociąg REGIO
16:55
POLREGIO

Typ przewoźnika: Kolej
  • kursuje codziennie w okresie 03.04.2020-09.04.2020
  • Przewóz rowerów niemożliwy
  • Połączenie autobusowe
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Od stacji Czeremcha zmiana rodzaju na Pociąg REGIO
18:42
Koleje Mazowieckie

Typ przewoźnika: Kolej
  • 15.12.2019 - 14.03.2020: kursuje do 14 III w (1)-(7) oprócz 9-13 III
18:55
Koleje Mazowieckie

Typ przewoźnika: Kolej
  • 15.03.2020 - 13.06.2020: kursuje od 15 III do 13 VI
19:38
Koleje Mazowieckie

Typ przewoźnika: Kolej
  • 09.03.2020 - 13.03.2020: kursuje od 9 III do 13 III Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Czeremcha, Borowiki, Nowy Nurzec, Nurzec, Sycze, Siemiatycze, Fronołów, Sarnaki, Platerów, Patków, Niemojki, Cierpigórz, Mordy Miasto, Mordy, Krzymosze, Stok Lacki, Siedlce
  • Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Czeremcha,Borowiki,Nowy Nurzec,Nurzec,Sycze,Siemiatycze,Fronołów,Sarnaki,Platerów,Patków,Niemojki,Cierpigórz,Mordy Miasto,Mordy,Krzymosze,Stok Lacki,Siedlce
 

Warszawa

09:32
Koleje Mazowieckie

Typ przewoźnika: Kolej
  • 15.12.2019 - 14.03.2020: kursuje do 14 III w (1)-(7) oprócz 9-13 III
09:33
Koleje Mazowieckie

Typ przewoźnika: Kolej
  • 15.03.2020 - 13.06.2020: kursuje od 15 III do 13 VI
 

Zauważyłeś błąd na stronie? Zgłoś to

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
Serwis używa danych GeoLite2 stworzonych przez firmę MaxMind www.maxmind.com
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych oraz o plikach cookiesW związku obowiązywaniem Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) informujemy, że możemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe. Szczegóły dotyczące tego przetwarzania podane zostały w Polityce prywatności. Jednocześnie informujemy, że serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies.
Zamknij
Wyszukiwanie połączeń
wyszukiwarka rozkładów jazdy