PANIEŃSZCZYZNA

Panieńszczyzna, gm. Jastków

 

UWAGA: Na tabliczce nie są prezentowane wszystkie odjazdy do miejscowości pośrednich. Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie wyniki dla miast pośrednich użyj wyszukiwarki rozkładów jazdy.

 Oznaczenia
13:20Połączenie normalne
13:20Połączenie przyspieszone, pośpieszne lub ekspresowe
Połączenie posiada legendę
Nazwa i typ przewoźnika:
BusyAutokary

MiejscowośćOdjazdy

Lublin

05:55
ARNI - Przewóz Osób Robert Nabrzęcki

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
07:02
P.O. STANBUS

Typ przewoźnika: Busy
  • Kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • Nie kursuje w Boże Ciało
  • Nie kursuje 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25.XII i 26.XII
  • Nie kursuje 24.XII i 31.XII
07:33
Usługi Transportowe T. Skowronek

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w Boże Ciało
  • nie kursuje w sb i nd do odwołania
08:46
EXPRESSBUS s.c. Leszek Wójtowicz, Eliza Wójtowicz-Pawlak

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 26 grudnia
09:22
P.O. STANBUS

Typ przewoźnika: Busy
  • Kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • Nie kursuje w Boże Ciało
  • Nie kursuje 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25.XII i 26.XII
  • Nie kursuje 24.XII i 31.XII
09:26
Naturbus

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje w święta
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje od poniedziałku do soboty z wyjątkiem świąt
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
10:30
ARNI - Przewóz Osób Robert Nabrzęcki

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
10:53
Usługi Transportowe T. Skowronek

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w Boże Ciało
  • nie kursuje w sb i nd do odwołania
11:31
EXPRESSBUS s.c. Leszek Wójtowicz, Eliza Wójtowicz-Pawlak

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
12:01
Naturbus

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje w święta
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje od poniedziałku do soboty z wyjątkiem świąt
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
12:42
P.O. STANBUS

Typ przewoźnika: Busy
  • Kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • Nie kursuje w Boże Ciało
  • Nie kursuje 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25.XII i 26.XII
  • Nie kursuje 24.XII i 31.XII
14:12
EXPRESSBUS s.c. Leszek Wójtowicz, Eliza Wójtowicz-Pawlak

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
15:08
Usługi Transportowe T. Skowronek

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w Boże Ciało
  • nie kursuje w sb i nd do odwołania
15:27
P.O. STANBUS

Typ przewoźnika: Busy
  • Kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • Nie kursuje w Boże Ciało
  • Nie kursuje 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25.XII i 26.XII
  • Nie kursuje 24.XII i 31.XII
16:41
Naturbus

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje w święta
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje od poniedziałku do soboty z wyjątkiem świąt
17:22
EXPRESSBUS s.c. Leszek Wójtowicz, Eliza Wójtowicz-Pawlak

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
17:33
Usługi Transportowe T. Skowronek

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w sb i nd do odwołania
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
18:22
P.O. STANBUS

Typ przewoźnika: Busy
  • Kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • Nie kursuje w Boże Ciało
  • Nie kursuje 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25.XII i 26.XII
  • Nie kursuje 24.XII i 31.XII
20:37
EXPRESSBUS s.c. Leszek Wójtowicz, Eliza Wójtowicz-Pawlak

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
21:15
ARNI - Przewóz Osób Robert Nabrzęcki

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Puławy

06:05
Usługi Transportowe T. Skowronek

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w Boże Ciało
  • nie kursuje w sb i nd do odwołania
06:22
ARNI - Przewóz Osób Robert Nabrzęcki

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
07:07
EXPRESSBUS s.c. Leszek Wójtowicz, Eliza Wójtowicz-Pawlak

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 26 grudnia
07:56
P.O. STANBUS

Typ przewoźnika: Busy
  • Kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • Nie kursuje w Boże Ciało
  • Nie kursuje 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25.XII i 26.XII
  • Nie kursuje 24.XII i 31.XII
09:10
Usługi Transportowe T. Skowronek

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w Boże Ciało
  • nie kursuje w sb i nd do odwołania
09:39
EXPRESSBUS s.c. Leszek Wójtowicz, Eliza Wójtowicz-Pawlak

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
10:15
Naturbus

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje w święta
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje od poniedziałku do soboty z wyjątkiem świąt
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
10:51
P.O. STANBUS

Typ przewoźnika: Busy
  • Kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • Nie kursuje w Boże Ciało
  • Nie kursuje 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25.XII i 26.XII
  • Nie kursuje 24.XII i 31.XII
11:57
ARNI - Przewóz Osób Robert Nabrzęcki

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
12:29
EXPRESSBUS s.c. Leszek Wójtowicz, Eliza Wójtowicz-Pawlak

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
13:00
Naturbus

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje w święta
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje od poniedziałku do soboty z wyjątkiem świąt
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
13:20
Usługi Transportowe T. Skowronek

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w Boże Ciało
  • nie kursuje w sb i nd do odwołania
13:41
P.O. STANBUS

Typ przewoźnika: Busy
  • Kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • Nie kursuje w Boże Ciało
  • Nie kursuje 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25.XII i 26.XII
  • Nie kursuje 24.XII i 31.XII
15:33
EXPRESSBUS s.c. Leszek Wójtowicz, Eliza Wójtowicz-Pawlak

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
15:50
Usługi Transportowe T. Skowronek

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w sb i nd do odwołania
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
16:01
P.O. STANBUS

Typ przewoźnika: Busy
  • Kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • Nie kursuje w Boże Ciało
  • Nie kursuje 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25.XII i 26.XII
  • Nie kursuje 24.XII i 31.XII
17:46
Naturbus

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje w święta
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • kursuje od poniedziałku do soboty z wyjątkiem świąt
  • nie kursuje w dni świąteczne
18:16
EXPRESSBUS s.c. Leszek Wójtowicz, Eliza Wójtowicz-Pawlak

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
18:51
P.O. STANBUS

Typ przewoźnika: Busy
  • Kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • Nie kursuje w Boże Ciało
  • Nie kursuje 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25.XII i 26.XII
  • Nie kursuje 24.XII i 31.XII
19:27
ARNI - Przewóz Osób Robert Nabrzęcki

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
22:22
ARNI - Przewóz Osób Robert Nabrzęcki

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w dni świąteczne
 
Zapisz się do newslettera!

Zauważyłeś błąd na stronie?Zgłoś to

Copyright 2006-2021 by Teroplan S.A.
Serwis używa danych GeoLite2 stworzonych przez firmę MaxMindwww.maxmind.com
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych oraz o plikach cookiesW związku obowiązywaniem Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) informujemy, że możemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe. Szczegóły dotyczące tego przetwarzania podane zostały w Polityce prywatności. Jednocześnie informujemy, że serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies.
Zamknij
Wyszukiwanie połączeń
wyszukiwarka rozkładów jazdy