JAWORNIK

Jawornik, gm. Myślenice

 

UWAGA: Na tabliczce nie są prezentowane wszystkie odjazdy do miejscowości pośrednich. Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie wyniki dla miast pośrednich użyj wyszukiwarki rozkładów jazdy.

 Oznaczenia
13:20Połączenie normalne
13:20Połączenie przyspieszone, pośpieszne lub ekspresowe
Połączenie posiada legendę
Nazwa i typ przewoźnika:
BusyAutokary

MiejscowośćOdjazdy

Jordanów

06:39
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
07:09
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
07:59
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
08:39
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
09:09
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
09:54
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
10:24
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
10:44
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
10:54
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
11:24
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
12:34
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
13:34
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
14:29
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
15:04
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
15:24
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
15:44
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
16:19
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
16:54
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
17:39
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
17:59
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
18:29
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
19:19
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
19:29
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
20:24
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
 

Konina

07:39
FUT Szczepan Domagała

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
20:44
FUT Szczepan Domagała

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
 

Kraków

04:56
INTER-LES Dariusz Murzyn

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 09.05. - 27.06.
04:56
INTER-LES Dariusz Murzyn

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 31.XII
05:05
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 31.12
05:09
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
05:32
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 31.12
05:39
FUT Szczepan Domagała

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
05:40
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
  • dodatkowo kursuje 06.01.2021
05:44
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 1 listopada, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 11 listopada
06:07
EDMAR

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 26 grudnia
06:07
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje 31.12
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje w dni świąteczne
06:14
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
06:47
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 31.12
06:50
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 31.12
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
06:50
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • kursuje w soboty
06:51
A.LANGOWSKI

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w 2. dzień Świąt Wielkanocnych i 26 XII
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 1 listopada 2020
06:59
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
07:04
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
07:14
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
07:17
EDMAR

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 stycznia oraz w Boże Ciało
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 2 i 3 stycznia 2021
07:44
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
08:02
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 31.12
08:09
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
08:20
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje 31.12
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
08:31
INTER-LES Dariusz Murzyn

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
08:39
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
08:47
EDMAR

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
08:52
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 31.12
08:56
A.LANGOWSKI

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w 2. dzień Świąt Wielkanocnych i 26 XII
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 1 i 11 listopada 2020
09:09
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
09:44
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy oraz w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje od poniedziałku do piątku, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
10:05
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje 31.12
10:12
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje 31.12
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje w dni świąteczne
10:27
EDMAR

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 26 grudnia
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
10:44
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
10:47
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje do 20 sierpnia
  • nie kursuje 31.12
11:09
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
11:10
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w wigillie oraz sylwestra
11:44
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
11:47
EDMAR

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 2 stycznia 2021
11:51
INTER-LES Dariusz Murzyn

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
11:55
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dodatkowo kursuje 06.01.2021
11:57
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 31.12
12:17
EDMAR

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 27 grudnia 2020
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
12:37
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje do 20 sierpnia
  • nie kursuje 31.12
12:40
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w wigillie oraz sylwestra
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • kursuje w soboty
12:49
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
13:10
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
13:26
A.LANGOWSKI

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 i 11 listopada 2020
  • do odwołania kursuje tylko w czwartki, piątki, niedziele i poniedziałki, nie kursuje 31 grudnia 2020
13:29
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
13:34
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
13:37
EDMAR

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
13:57
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w wigillie oraz sylwestra
14:05
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje 31.12
14:09
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
14:47
EDMAR

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 3 stycznia 2021
  • nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 26 grudnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
14:54
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
15:11
INTER-LES Dariusz Murzyn

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
15:17
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w wigillie oraz sylwestra
  • nie kursuje w dni świąteczne
15:30
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 31.12
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
15:44
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
15:57
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje do 20 sierpnia
  • nie kursuje 31.12
16:04
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
16:29
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
16:45
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
  • dodatkowo kursuje 06.01.2021
17:07
EDMAR

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 2 stycznia 2021
17:14
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
17:29
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
17:37
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w wigillie oraz sylwestra
18:14
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje 24, 25 i 26 grudnia, 14 stycznia oraz w Wielkanoc, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
  • nie kursuje w święta: 1 i 3 maj, 15 sierpnia oraz 1 i 11 listopada a także w Boże Ciało, nie kursuje w okresie 01.04-30.04.2020
18:34
Euro-bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje dodatkowo 11 listopada
18:47
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 31.12
18:50
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje 31.12
18:54
FUT Szczepan Domagała

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
19:06
A.LANGOWSKI

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w 2. dzień Świąt Wielkanocnych i 26 XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 1 i 11 listopada 2020
 

Mszana Dolna

07:00
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 31.12
08:20
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje 31.12
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje w dni świąteczne
09:15
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 31.12
10:05
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 31.12
10:50
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 31.12
12:20
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje 31.12
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje w dni świąteczne
13:10
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje do 20 sierpnia
  • nie kursuje 31.12
14:00
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 31.12
14:30
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje do 20 sierpnia
  • nie kursuje 31.12
15:30
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w wigillie oraz sylwestra
17:10
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 31.12
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
17:50
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 31.12
20:05
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 31.12
 

Myślenice

06:29
INTER-LES Dariusz Murzyn

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 31.XII
06:40
INTER-LES Dariusz Murzyn

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty, nie kursuje w okresie 09.05. - 27.06.
10:25
INTER-LES Dariusz Murzyn

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
13:45
INTER-LES Dariusz Murzyn

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
17:00
INTER-LES Dariusz Murzyn

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII.2020
 

Rabka-Zdrój

06:29
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 31.12
07:34
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
  • dodatkowo kursuje 06.01.2021
07:53
EDMAR

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje do 31 sierpnia 2020
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 26 grudnia
08:44
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 31.12
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
09:28
EDMAR

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 24-26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 i 3 stycznia 2021
10:24
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
10:24
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 31.12
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
11:03
EDMAR

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
11:29
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje 31.12
12:38
EDMAR

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
13:04
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • kursuje w soboty
13:04
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje 31.12
13:38
EDMAR

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 2 stycznia 2021
14:19
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • dodatkowo kursuje 06.01.2021
  • kursuje w niedziele
14:53
EDMAR

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w soboty
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 6 stycznia
15:14
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
  • kursuje w soboty
15:38
EDMAR

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
16:04
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje 31.12
17:03
EDMAR

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 2 i 3 stycznia 2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:29
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • nie kursuje 31.12
18:14
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
  • dodatkowo kursuje 06.01.2021
18:53
EDMAR

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dni świąteczne, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 grudnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 2 stycznia 2021
19:30
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w wigillie oraz sylwestra
20:34
RAB BUS

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię oraz 01 stycznia
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje 31.12
 
Zapisz się do newslettera!

Zauważyłeś błąd na stronie?Zgłoś to

Copyright 2006-2021 by Teroplan S.A.
Serwis używa danych GeoLite2 stworzonych przez firmę MaxMindwww.maxmind.com
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych oraz o plikach cookiesW związku obowiązywaniem Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) informujemy, że możemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe. Szczegóły dotyczące tego przetwarzania podane zostały w Polityce prywatności. Jednocześnie informujemy, że serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies.
Zamknij
Wyszukiwanie połączeń
wyszukiwarka rozkładów jazdy