HARBUTOWICE

Harbutowice, gm. Sułkowice

 

UWAGA: Na tabliczce nie są prezentowane wszystkie odjazdy do miejscowości pośrednich. Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie wyniki dla miast pośrednich użyj wyszukiwarki rozkładów jazdy.

 Oznaczenia
13:20Połączenie normalne
13:20Połączenie przyspieszone, pośpieszne lub ekspresowe
Połączenie posiada legendę
Nazwa i typ przewoźnika:
Busy

MiejscowośćOdjazdy

Kraków

04:35
Merc-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, w Święta Wielkanocne oraz 01.01
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, Wielką Sobotę oraz w soboty i niedziele w okresie 28.03.-26.04.
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 28-30.12.2020
04:55
RS Transport

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 1.I, w pierwszy dzień Wielkanocy oraz 25 -26 XII
  • nie kursuje 24.12.2020 - 04.01.2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
05:20
Merc-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w poniedziałki
05:20
Merc-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • Krsuje 26.12.2020
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 1 stycznia oraz w okresie 01.04-31.05.2020
05:35
Maja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 1 XI
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy i w Boże Ciało
  • korzystanie z przystanku Nowy Kleparz w soboty niedziele i święta
05:55
RS Transport

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 1.I, w pierwszy dzień Wielkanocy oraz 25 -26 XII
  • nie kursuje 24.12.2020 - 04.01.2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
06:15
Merc-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, w Święta Wielkanocne oraz 01.01
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, Wielką Sobotę oraz w soboty i niedziele w okresie 28.03.-26.04.
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 28-30.12.2020
06:55
Maja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 1 XI
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy i w Boże Ciało
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
06:55
Maja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 1 XI
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy i w Boże Ciało
  • korzystanie z przystanku Nowy Kleparz w soboty niedziele i święta
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
06:57
Zawoja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w Święta Wielkanocne, Św. Bożego Narodzenia, Boże Ciało, 01.01 i 1.11
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 11 listopada
  • zawieszone do odwołania
06:57
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje w Boże Narodzenie, Wielkanoc, Nowy Rok oraz Boże Ciało
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
07:20
Merc-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • Kursuje 15.08.2020
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia
07:46
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje w Boże Narodzenie, Wielkanoc, Nowy Rok oraz Boże Ciało
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje do odwołania
07:58
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje w Boże Narodzenie, Wielkanoc, Nowy Rok oraz Boże Ciało
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę i Nowy Rok
08:05
RS Transport

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 24.12.2020 - 04.01.2021
  • nie kursuje 1.I, w pierwszy dzień Wielkanocy oraz 25 -26 XII
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
08:40
Merc-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, Wielką Sobotę oraz w soboty i niedziele w okresie 28.03.-26.04.
  • Kursuje 15.08.2020
09:20
Merc-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, w Święta Wielkanocne oraz 01.01
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 28-30.12.2020
09:50
Merc-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, Wielką Sobotę oraz w soboty i niedziele w okresie 28.03.-26.04.
10:05
RS Transport

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 1.I, w pierwszy dzień Wielkanocy oraz 25 -26 XII
  • nie kursuje 24.12.2020 - 04.01.2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
10:40
Merc-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • Krsuje 26.12.2020
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 28-30.12.2020
11:05
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Typ przewoźnika: Busy
  • Kursuje od poniedziałku do piątku
11:10
Maja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 1 XI
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy i w Boże Ciało
  • korzystanie z przystanku Nowy Kleparz w soboty niedziele i święta
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
11:50
RS Transport

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 1.I, w pierwszy dzień Wielkanocy oraz 25 -26 XII
  • nie kursuje 24.12.2020 - 04.01.2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
12:45
Merc-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, w Święta Wielkanocne oraz 01.01
  • Kursuje 31.12.2020 i 1.01.2021
  • nie kursuje w dni świąteczne
13:07
Zawoja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w Święta Wielkanocne, Św. Bożego Narodzenia, Boże Ciało, 01.01 i 1.11
  • nie kursuje 11 listopada
  • zawieszone do odwołania
13:07
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje w Boże Narodzenie, Wielkanoc, Nowy Rok oraz Boże Ciało
  • nie kursuje do odwołania
13:30
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje 24.12-26.12; 31.12-1.01; Boże Ciało, Wigilię i Sylwestra oraz w pierwszy i drugi dzień świąt Wielkanocnych
  • Nie kursuje w Wielki Piątek i Wielką Sobotę
13:35
RS Transport

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24-26.12, 31.12, 01.01, Wielką Sobotę i 1 dzień Wielkanocy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 24.12.2020 - 04.01.2021
13:50
Maja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 1 XI
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy i w Boże Ciało
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
13:55
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje 24.12-26.12; 31.12-1.01; Boże Ciało, Wigilię i Sylwestra oraz w pierwszy i drugi dzień świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje do odwołania
  • Nie kursuje w Wielki Piątek i Wielką Sobotę
13:55
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w Święta Wielkanocne, Św. Bożego Narodzenia, Boże Ciało, 01.01 oraz 1.11 a także w Święto Trzech Króli
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje do odwołania
  • Kursuje od poniedziałku do piątku
14:35
Merc-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, w Święta Wielkanocne oraz 01.01
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, Wielką Sobotę oraz w soboty i niedziele w okresie 28.03.-26.04.
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Kursuje 15.08.2020
15:10
Merc-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 28-30.12.2020
15:25
RS Transport

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 1.I, w pierwszy dzień Wielkanocy oraz 25 -26 XII
  • nie kursuje 24.12.2020 - 04.01.2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
15:45
Merc-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia
  • nie kursuje 1 stycznia oraz w okresie 01.04-31.05.2020
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, Wielką Sobotę oraz w soboty i niedziele w okresie 28.03.-26.04.
16:10
Maja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy i w Boże Ciało
  • korzystanie z przystanku Nowy Kleparz w soboty niedziele i święta
  • nie kursuje 1 XI
16:32
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Typ przewoźnika: Busy
  • Kursuje od poniedziałku do piątku
17:07
Zawoja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w Święta Wielkanocne, Św. Bożego Narodzenia, Boże Ciało, 01.01 i 1.11
  • nie kursuje 24 XII oraz 29 - 31 XII
  • nie kursuje w Wielki Piątek i Wielką Sobotę
  • zawieszone do odwołania
17:08
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje 24.12-26.12; 31.12-1.01; Boże Ciało, Wigilię i Sylwestra oraz w pierwszy i drugi dzień świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje do odwołania
  • Nie kursuje w Wielki Piątek i Wielką Sobotę
17:15
RS Transport

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24-26.12, 31.12, 01.01, Wielką Sobotę i 1 dzień Wielkanocy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 24.12.2020 - 04.01.2021
17:50
Merc-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, Wielką Sobotę oraz w soboty i niedziele w okresie 28.03.-26.04.
  • Krsuje 26.12.2020
18:07
Zawoja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w Święta Wielkanocne, Św. Bożego Narodzenia, Boże Ciało, 01.01 i 1.11
  • nie kursuje 24 XII oraz 29 - 31 XII
  • nie kursuje w Wielki Piątek i Wielką Sobotę
  • zawieszone do odwołania
18:07
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje 24.12-26.12; 31.12-1.01; Boże Ciało, Wigilię i Sylwestra oraz w pierwszy i drugi dzień świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje do odwołania
  • Nie kursuje w Wielki Piątek i Wielką Sobotę
19:25
RS Transport

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 1.I, w pierwszy dzień Wielkanocy oraz 25 -26 XII
  • nie kursuje 24.12.2020 - 04.01.2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
20:12
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje 24.12-26.12; 31.12-1.01; Boże Ciało, Wigilię i Sylwestra oraz w pierwszy i drugi dzień świąt Wielkanocnych
  • Nie kursuje w Wielki Piątek i Wielką Sobotę
  • nie kursuje do odwołania
20:33
Zawoja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w piątki i niedziele
  • nie kursuje w Święta Wielkanocne, Św. Bożego Narodzenia, Boże Ciało, 01.01 i 1.11
  • nie kursuje 24 XII oraz 29 - 31 XII
  • zawieszone do odwołania
 

Maków Podhalański

09:10
Maja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 1 XI
  • korzystanie z przystanku Nowy Kleparz w soboty niedziele i święta
  • nie kursuje w Wielki Czwartek, Wielki PIątek i Wielką Sobote
 

Sucha Beskidzka

21:05
RS Transport

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do czwartku
  • nie kursuje 24-26.12, 31.12, 01.01, Wielką Sobotę i 1 dzień Wielkanocy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 24.12.2020 - 04.01.2021
 

Zawoja

06:35
Merc-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, w Święta Wielkanocne oraz 01.01
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, Wielką Sobotę oraz w soboty i niedziele w okresie 28.03.-26.04.
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 28-30.12.2020
07:30
Merc-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, w Święta Wielkanocne oraz 01.01
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, Wielką Sobotę oraz w soboty i niedziele w okresie 28.03.-26.04.
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Kursuje 15.08.2020
08:05
Maja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy i w Boże Ciało
  • nie kursuje 1 XI
  • korzystanie z przystanku Nowy Kleparz w soboty niedziele i święta
08:09
Merc-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, Wielką Sobotę oraz w soboty i niedziele w okresie 28.03.-26.04.
  • Kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 28-30.12.2020
09:30
Zawoja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w Święta Wielkanocne, Św. Bożego Narodzenia, Boże Ciało, 01.01 i 1.11
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 11 listopada
  • zawieszone do odwołania
09:33
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje w Boże Narodzenie, Wielkanoc, Nowy Rok oraz Boże Ciało
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
10:00
Merc-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, Wielką Sobotę oraz w soboty i niedziele w okresie 28.03.-26.04.
10:15
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje w Boże Narodzenie, Wielkanoc, Nowy Rok oraz Boże Ciało
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje do odwołania
10:38
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje w Boże Narodzenie, Wielkanoc, Nowy Rok oraz Boże Ciało
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
11:20
Merc-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, Wielką Sobotę oraz w soboty i niedziele w okresie 28.03.-26.04.
  • Kursuje 15.08.2020
12:09
Merc-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, w Święta Wielkanocne oraz 01.01
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, Wielką Sobotę oraz w soboty i niedziele w okresie 28.03.-26.04.
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 28-30.12.2020
12:30
Merc-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • kursuje w soboty i niedziele
  • Kursuje 24 i 26.12.2020
  • Kursuje 31.12.2020 i 1.01.2021
13:34
Merc-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, w Święta Wielkanocne oraz 01.01
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, Wielką Sobotę oraz w soboty i niedziele w okresie 28.03.-26.04.
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 28-30.12.2020
14:02
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Typ przewoźnika: Busy
  • Kursuje od poniedziałku do piątku
14:34
Merc-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, w Święta Wielkanocne oraz 01.01
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, Wielką Sobotę oraz w soboty i niedziele w okresie 28.03.-26.04.
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w soboty i niedziele
14:50
Merc-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • Krsuje 26.12.2020
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, Wielką Sobotę oraz w soboty i niedziele w okresie 28.03.-26.04.
  • Kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 28-30.12.2020
15:08
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje w Boże Narodzenie, Wielkanoc, Nowy Rok oraz Boże Ciało
  • nie kursuje do odwołania
15:15
Zawoja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w Święta Wielkanocne, Św. Bożego Narodzenia, Boże Ciało, 01.01 i 1.11
  • nie kursuje 11 listopada
  • nie kursuje 29 -30 XII
  • zawieszone do odwołania
15:35
Maja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 1 XI
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • korzystanie z przystanku Nowy Kleparz w soboty niedziele i święta
  • nie kursuje w Wielki Czwartek, Wielki PIątek i Wielką Sobote
15:50
Merc-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 28-30.12.2020
  • Kursuje 31.12.2020 i 1.01.2021
16:14
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje 24.12-26.12; 31.12-1.01; Boże Ciało, Wigilię i Sylwestra oraz w pierwszy i drugi dzień świąt Wielkanocnych
  • Nie kursuje w Wielki Piątek i Wielką Sobotę
  • nie kursuje do odwołania
16:14
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Typ przewoźnika: Busy
  • Kursuje od poniedziałku do piątku
  • Nie kursuje 24.12-26.12; 31.12-1.01; Boże Ciało, Wigilię i Sylwestra oraz w pierwszy i drugi dzień świąt Wielkanocnych
  • Nie kursuje w Wielki Piątek, Wielką Sobotę oraz w Wszystkich Świętych
  • nie kursuje do odwołania
16:20
Maja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 1 XI
  • korzystanie z przystanku Nowy Kleparz w soboty niedziele i święta
  • nie kursuje w Wielki Czwartek, Wielki PIątek i Wielką Sobote
16:20
Maja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w Wielki Czwartek, Wielki PIątek i Wielką Sobote
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy i w Boże Ciało
  • korzystanie z przystanku Nowy Kleparz w soboty niedziele i święta
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
16:38
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje 24.12-26.12; 31.12-1.01; Boże Ciało, Wigilię i Sylwestra oraz w pierwszy i drugi dzień świąt Wielkanocnych
  • Nie kursuje w Wielki Piątek i Wielką Sobotę
17:10
Merc-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • Kursuje 15.08.2020
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Kursuje 24.12.2020
18:00
Merc-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, w Święta Wielkanocne oraz 01.01
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, Wielką Sobotę oraz w soboty i niedziele w okresie 28.03.-26.04.
  • nie kursuje w Boże Ciało oraz w okresie 01.04-31.05.2020
  • Kursuje 15.08.2020
18:50
Merc-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, w Święta Wielkanocne oraz 01.01
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, Wielką Sobotę oraz w soboty i niedziele w okresie 28.03.-26.04.
  • nie kursuje w Boże Ciało oraz w okresie 01.04-31.05.2020
  • Kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze z wyjątkiem 28-30.12.2020
19:20
Maja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 1 XI
  • korzystanie z przystanku Nowy Kleparz w soboty niedziele i święta
  • nie kursuje w Wielki Czwartek, Wielki PIątek i Wielką Sobote
19:38
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje 24.12-26.12; 31.12-1.01; Boże Ciało, Wigilię i Sylwestra oraz w pierwszy i drugi dzień świąt Wielkanocnych
  • Nie kursuje w Wielki Piątek i Wielką Sobotę
  • nie kursuje 29 i 30 grudnia 2018r.
20:04
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje 24.12-26.12; 31.12-1.01; Boże Ciało, Wigilię i Sylwestra oraz w pierwszy i drugi dzień świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje do odwołania
  • Nie kursuje w Wielki Piątek i Wielką Sobotę
20:04
Zawoja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w Święta Wielkanocne, Św. Bożego Narodzenia, Boże Ciało, 01.01 i 1.11
  • nie kursuje 24 XII oraz 29 - 31 XII
  • nie kursuje w Wielki Piątek i Wielką Sobotę
  • zawieszone do odwołania
20:25
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje 24.12-26.12; 31.12-1.01; Boże Ciało, Wigilię i Sylwestra oraz w pierwszy i drugi dzień świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje do odwołania
  • Nie kursuje w Wielki Piątek i Wielką Sobotę
20:25
Zawoja Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w Święta Wielkanocne, Św. Bożego Narodzenia, Boże Ciało, 01.01 i 1.11
  • nie kursuje 24 XII oraz 29 - 31 XII
  • nie kursuje w Wielki Piątek i Wielką Sobotę
  • zawieszone do odwołania
20:34
Merc-Bus

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, Wielką Sobotę oraz w soboty i niedziele w okresie 28.03.-26.04.
  • Kursuje 15.08.2020
22:12
FT ZAWOJA-BUS Włosiak Krzysztof

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje 24.12-26.12; 31.12-1.01; Boże Ciało, Wigilię i Sylwestra oraz w pierwszy i drugi dzień świąt Wielkanocnych
  • Nie kursuje w Wielki Piątek i Wielką Sobotę
  • nie kursuje do odwołania
 

Żywiec

06:50
RS Transport

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 1.I, w pierwszy dzień Wielkanocy oraz 25 -26 XII
  • nie kursuje 24.12.2020 - 04.01.2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
09:10
RS Transport

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 1.I, w pierwszy dzień Wielkanocy oraz 25 -26 XII
  • nie kursuje 24.12.2020 - 04.01.2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
10:20
RS Transport

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 1.I, w pierwszy dzień Wielkanocy oraz 25 -26 XII
  • nie kursuje 24.12.2020 - 04.01.2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
12:25
RS Transport

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 1.I, w pierwszy dzień Wielkanocy oraz 25 -26 XII
  • nie kursuje 24.12.2020 - 04.01.2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
14:05
RS Transport

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 1.I, w pierwszy dzień Wielkanocy oraz 25 -26 XII
  • nie kursuje 24.12.2020 - 04.01.2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
15:55
RS Transport

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24-26.12, 31.12, 01.01, Wielką Sobotę i 1 dzień Wielkanocy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 24.12.2020 - 04.01.2021
17:50
RS Transport

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 1.I, w pierwszy dzień Wielkanocy oraz 25 -26 XII
  • nie kursuje 24.12.2020 - 04.01.2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
21:05
RS Transport

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w piątki
  • nie kursuje 1.I, w pierwszy dzień Wielkanocy oraz 25 -26 XII
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
 
Zapisz się do newslettera!

Zauważyłeś błąd na stronie?Zgłoś to

Copyright 2006-2021 by Teroplan S.A.
Serwis używa danych GeoLite2 stworzonych przez firmę MaxMindwww.maxmind.com
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych oraz o plikach cookiesW związku obowiązywaniem Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) informujemy, że możemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe. Szczegóły dotyczące tego przetwarzania podane zostały w Polityce prywatności. Jednocześnie informujemy, że serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies.
Zamknij
Wyszukiwanie połączeń
wyszukiwarka rozkładów jazdy