infolinia e-podróżnik.plChcesz sprawdzić rozkład jazdy lub kupić bilet?
Zadzwoń 703402802Czynne całą dobę
Koszt: 2,58 PLN z VAT/min
Usługę świadczy Progress Plus s.c.
Infolinia udziela informacji na temat połączeń, cen biletów, a także umożliwia zakup biletów przez telefon. Dostępna przez całą dobę,
365 dni w roku.

Nie dzwonisz z Polski?
Zobacz numery dla innych krajów
ukryj informacje

CETTY

Cetty, gm. Chodecz

 

UWAGA: Na tabliczce nie są prezentowane wszystkie odjazdy do miejscowości pośrednich. Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie wyniki dla miast pośrednich użyj wyszukiwarki rozkładów jazdy.

 Oznaczenia
13:20Połączenie normalne
13:20Połączenie przyspieszone, pośpieszne lub ekspresowe
Połączenie posiada legendę
Nazwa i typ przewoźnika:
Autokary

MiejscowośćOdjazdy

Choceń

przez: Chodecz,
05:35
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
06:31
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
10:10
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
12:23
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
15:23
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
przez: Łania, Boniewo,
06:13
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
przez: Łania, Osiecz Mały, Boniewo,
10:38
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
przez: Strzygi, Chodecz, Borzymie,
07:08
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Chodecz

05:35
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
06:31
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
07:51
PKS Konin S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje 12.VI.2020r.
10:10
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
12:23
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
14:22
PKS Konin S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje 12.VI.2020r.
15:23
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
17:34
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
18:34
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
przez: Strzygi,
07:08
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
przez: Łanięta, Łakno,
15:43
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
przez: Mstowo, Zbijewo, Mstowo,
07:19
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
13:56
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Kłodawa

15:41
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
przez: Przedecz,
10:53
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
13:43
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
13:43
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
13:43
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
 

Osiecz Wielki

16:58
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
 

Przedecz

05:37
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
08:15
PKS Konin S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje 12.VI.2020r.
09:38
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
10:53
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
13:43
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
13:43
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
13:43
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
15:33
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
16:45
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
 

Włocławek

16:58
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
przez: Chodecz, Choceń, Kruszyn,
05:35
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
06:31
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
10:10
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
12:23
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
15:23
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Typ przewoźnika: Autokary
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
przez: Przedecz, Izbica Kujawska, Brześć Kujawski, Pikutkowo,
05:37
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
przez: Łania, Osiecz Mały, Boniewo, Choceń, Kruszyn,
10:38
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
 

Żarowo

14:50
PKS Konin S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od środy do piątku
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje 12.VI.2020r.
15:20
PKS Konin S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w poniedziałki i wtorki
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje 12.VI.2020r.
 

Zauważyłeś błąd na stronie? Zgłoś to

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
Serwis używa danych GeoLite2 stworzonych przez firmę MaxMind www.maxmind.com
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych oraz o plikach cookiesW związku obowiązywaniem Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) informujemy, że możemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe. Szczegóły dotyczące tego przetwarzania podane zostały w Polityce prywatności. Jednocześnie informujemy, że serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies.
Zamknij
Wyszukiwanie połączeń
wyszukiwarka rozkładów jazdy