infolinia e-podróżnik.plChcesz sprawdzić rozkład jazdy lub kupić bilet?
Zadzwoń 703402802Czynne całą dobę
Koszt: 2,58 PLN z VAT/min
Usługę świadczy Progress Plus s.c.
Infolinia udziela informacji na temat połączeń, cen biletów, a także umożliwia zakup biletów przez telefon. Dostępna przez całą dobę,
365 dni w roku.

Nie dzwonisz z Polski?
Zobacz numery dla innych krajów
ukryj informacje

NIENADÓWKA

Nienadówka, gm. Sokołów Małopolski

 

UWAGA: Na tabliczce nie są prezentowane wszystkie odjazdy do miejscowości pośrednich. Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie wyniki dla miast pośrednich użyj wyszukiwarki rozkładów jazdy.

 Oznaczenia
13:20Połączenie normalne
13:20Połączenie przyspieszone, pośpieszne lub ekspresowe
Połączenie posiada legendę
Nazwa i typ przewoźnika:
BusyAutokary

MiejscowośćOdjazdy

Górno

przez: Sokołów Małopolski,
06:31
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
14:53
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
  • nie kursuje w święta ustawowo wolne
 

Hrubieszów

14:35
Waldemar Jezierski

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz Świąt
  • nie kursuje 1.I; 24.XII,25,XII,26,XII,31.XII oraz w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała
14:35
W. Jezierski

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz Świąt
  • nie kursuje 1.I; 24.XII,25,XII,26,XII,31.XII oraz w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała
 

Jeżowe

przez: Sokołów Małopolski,
12:23
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
16:03
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Kamień

przez: Sokołów Małopolski,
07:34
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
09:29
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
13:29
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
14:53
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
15:39
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
15:39
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w święta ustawowo wolne
  • nie kursuje w soboty w okresie letnich
16:59
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
19:04
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
20:14
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
przez: Sokołów Małopolski, Łowisko,
17:34
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Kolbuszowa

przez: Sokołów Małopolski, Raniżów,
06:48
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
12:19
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
16:09
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
 

Leżajsk

przez: Sokołów Małopolski,
08:46
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
11:01
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniu 24.XII
15:54
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniu 24.XII
  • skomunikowany z kursem Sokołów - Łowisko
17:41
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
przez: Sokołów Małopolski, Wola Żarczycka, Nowa Sarzyna,
15:08
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
 

Łowisko

przez: Sokołów Małopolski,
13:21
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w święta ustawowo wolne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
17:34
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Nowa Sarzyna

przez: Sokołów Małopolski, Wola Żarczycka,
15:08
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
przez: Sokołów Małopolski, Leżajsk,
08:46
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
11:01
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniu 24.XII
15:54
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniu 24.XII
  • skomunikowany z kursem Sokołów - Łowisko
17:41
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
 

Rzeszów

05:31
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
05:45
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
05:50
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
05:52
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
05:56
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniu 24.XII
06:00
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje 24-26,31.XII,01.I, Wielką Sobotę i dwa dni Wielk.
  • NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO.
  • nie kursuje w święta ustawowo wolne
06:05
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • skomunikowany z kursem Łowisko - Sokołów
06:13
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
06:28
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
06:37
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
06:43
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
06:55
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
06:56
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
06:58
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • nie kursuje 2 maja
07:05
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
07:08
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
07:08
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje od 29.06 do 01.09
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
07:10
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w święta ustawowo wolne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
07:11
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
07:13
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
07:16
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
07:28
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • nie kursuje 2 maja
07:42
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
07:43
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2 maja
  • nie kursuje od 29.06 do 01.09
07:46
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
08:13
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
08:18
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w Wielki Piątek
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
08:28
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje od 29.06 do 01.09
  • nie kursuje 2 maja
08:32
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
08:41
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
08:43
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
08:58
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • dodatkowo kursuje 24 i 31 grudzień
09:03
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
09:03
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w soboty w okresie letnich
09:28
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
09:43
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
09:58
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje od 29.06 do 01.09
  • nie kursuje 2 maja
10:08
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
10:13
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
10:28
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
10:42
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
10:43
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
10:48
Waldemar Jezierski

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz Świąt
  • nie kursuje 1.I; 24.XII,25,XII,26,XII,31.XII oraz w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała
10:58
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje od 29.06 do 01.09
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
11:13
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • dodatkowo kursuje 1 i 11 listopada
  • kursuje dodatkowo 6.01
11:21
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
11:58
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele oprócz niedzieli Wielkanocnej
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
12:13
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje od 29.06 do 01.09
12:28
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
12:43
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
12:58
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • dodatkowo kursuje 24 i 31 grudzień
13:13
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • dodatkowo kursuje 1 i 11 listopada
  • kursuje dodatkowo 26.12 oraz 1.01
  • kursuje dodatkowo 6.01
13:28
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
13:31
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniu 24.XII
13:43
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
13:43
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
13:57
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • skomunikowany z kursem Łowisko - Sokołów
13:58
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2 maja
  • nie kursuje od 29.06 do 01.09
14:03
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
14:13
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w dni świąteczne
14:28
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
14:38
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele oprócz niedzieli Wielkanocnej
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
14:41
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
14:43
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
14:46
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
14:52
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
14:58
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • nie kursuje 2 maja
15:13
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje dodatkowo 26.12 oraz 1.01
15:38
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
15:43
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dni świąteczne
15:53
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • skomunikowany z kursem Łowisko - Sokołów
15:58
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
16:13
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dodatkowo kursuje 1 i 3 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje dodatkowo 6.01
16:22
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
16:28
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • dodatkowo kursuje 24 i 31 grudzień
16:43
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele oprócz niedzieli Wielkanocnej
16:58
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:13
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:13
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
17:28
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje od 29.06 do 01.09
17:38
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele oprócz niedzieli Wielkanocnej
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:43
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
  • kursuje dodatkowo 26.12 oraz 1.01
17:58
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
18:13
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dodatkowo kursuje 1 i 3 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje dodatkowo 6.01
18:28
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:01
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:08
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje w niedziele oprócz niedzieli Wielkanocnej
  • nie kursuje w dni świąteczne
19:13
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:28
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:37
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:43
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje dodatkowo 26.12 oraz 1.01
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
20:02
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
20:16
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
21:13
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
21:28
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
21:43
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
21:58
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
22:13
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
22:28
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
22:43
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień, 1 styczeń oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
23:28
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
23:43
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
23:58
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Sokołów Małopolski

06:31
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
06:48
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
06:49
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
07:09
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
07:34
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
08:14
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
08:46
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
09:29
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
11:01
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniu 24.XII
12:19
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
12:23
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
12:58
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • skomunikowany z kursem Sokołów - Łowisko
13:21
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w święta ustawowo wolne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
13:29
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
14:53
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
14:53
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
  • nie kursuje w święta ustawowo wolne
14:54
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • skomunikowany z kursem Sokołów - Łowisko
15:08
PKS Leżajsk Sp. z o.o.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
15:39
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
15:39
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w święta ustawowo wolne
  • nie kursuje w soboty w okresie letnich
15:54
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniu 24.XII
  • skomunikowany z kursem Sokołów - Łowisko
16:03
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
16:09
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
16:59
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
17:34
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:41
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
19:04
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
20:14
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
21:39
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
przez: Trzebuska,
15:57
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
przez: Trzeboś,
14:29
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:19
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
23:56
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Stalowa Wola

06:02
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
06:17
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
06:32
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
06:47
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • dodatkowo kursuje 24 i 31 grudzień
07:02
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
07:17
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
07:32
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
07:47
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
07:52
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
08:02
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
08:17
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • nie kursuje w Wielki Piątek
08:32
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
09:17
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 27 i 28 grudnia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
09:32
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
09:47
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
09:52
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
10:02
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • dodatkowo kursuje 24 i 31 grudzień
10:32
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • dodatkowo kursuje 1 i 11 listopada
  • kursuje dodatkowo 6.01
11:02
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
11:17
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
11:32
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
11:47
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
11:52
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
12:02
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
12:17
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
12:32
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje dodatkowo 26.12 oraz 1.01
  • kursuje 15 sierpnia
  • kursuje dodatkowo 6.01
13:17
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
13:22
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele oprócz niedzieli Wielkanocnej
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
13:32
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
13:47
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
14:02
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • dodatkowo kursuje 24 i 31 grudzień
14:32
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
  • kursuje dodatkowo 26.12 oraz 1.01
14:47
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
15:02
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
15:17
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje od 29.06 do 01.09
15:32
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • dodatkowo kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • dodatkowo kursuje w Boże Ciało
  • kursuje dodatkowo 6.01
15:42
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
15:47
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje od 29.06 do 01.09
  • nie kursuje 2 maja
16:02
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
16:22
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele oprócz niedzieli Wielkanocnej
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
16:47
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • nie kursuje 2 maja
17:02
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje dodatkowo 26.12 oraz 1.01
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:17
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje od 29.06 do 01.09
  • nie kursuje 2 maja
17:32
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele oprócz świąt
  • dodatkowo kursuje 1 i 3 maja
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje dodatkowo 6.01
18:02
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Wielki Piątek
18:17
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje od 29.06 do 01.09
18:32
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
18:47
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
18:52
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w niedziele oprócz niedzieli Wielkanocnej
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:02
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
  • kursuje dodatkowo 26.12 oraz 1.01
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:17
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:32
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:52
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje w niedziele oprócz niedzieli Wielkanocnej
  • nie kursuje w dni świąteczne
20:02
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
20:32
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje w soboty i niedziele
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
21:02
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • nie kursuje w soboty
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w dni świąteczne
21:17
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
21:32
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
22:17
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
22:32
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
22:47
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
23:02
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
23:17
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
23:32
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
23:47
MARCEL

Typ przewoźnika: Busy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Trzebuska

06:50
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
14:16
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje w dni nauki szkolnej
15:57
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
 

Wólka Niedźwiedzka

przez: Trzeboś,
16:13
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
18:48
PKS w Rzeszowie S.A.

Typ przewoźnika: Autokary
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 
Zapisz się do newslettera!

Zauważyłeś błąd na stronie? Zgłoś to

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
Serwis używa danych GeoLite2 stworzonych przez firmę MaxMind www.maxmind.com
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych oraz o plikach cookiesW związku obowiązywaniem Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) informujemy, że możemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe. Szczegóły dotyczące tego przetwarzania podane zostały w Polityce prywatności. Jednocześnie informujemy, że serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies.
Zamknij
Wyszukiwanie połączeń
wyszukiwarka rozkładów jazdy